x-kom hosting

Konkurs z cennymi nagrodami!

Lucider
komentarz
komentarz

OK to w ciszy oczekujemy na wyniki :)

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Moim zdaniem troche jest nie tak bo oczywiscie niepowiem ze mi sie by nowa klawiatura nie przydala ale sponsor powinien za ta kase kuic 50-100 koszulek i rozdac tym co maja najwiecej "pomogl" :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Jump0ncasH, może tym co mają najwięcej pomógł to nie b o to niesprawiedliwe ale tym co się udzielają :-) Albo kupić 200 smyczy i 50 koszulek o rozdać w konkursie, tak by było lepiej - moim zdaniem :>

bartek
komentarz
komentarz

Z tymi koszulkami to racja. Może następnym razem organizatorzy spełnią nasze proźby. Albo żeby przynajmniej nagrody były mniej wartościowe, a było ich więcej

Fafu
komentarz
komentarz

Jak dla mnie z tymi najwięcej pomógł może być :> i z tym kto się najwięcej udziela też :P Ale można by jeszcze w tym konkursie wylosować koszulki albo coś takiego jako nagrodę pocieszenia :D

ElektroBart
komentarz
komentarz

No ja się tez zglosilem nagrody sa super klawiaturka by mi sie nawet sprzydala a co dopiero glosniki bo jade ma glosnikach 2.0 ktore nawet nie sa stereo ;/

zeniTh
komentarz
komentarz

no mi najbardziej pendrive bo glosniki mam podlaczone kolumny z wzmakiem pod kompa wiec jkbym wygral glosniki to by byly na handel a klawe mam nowa niwdawno kupilem revolteca lightboard xl 2 podswietlana :P

wiec wychodzi na to ze pendrive bylby dla mnie najodpowiedniejszy chociaz glosnikami bym tez nie pogardzil xD

Evil
komentarz
komentarz

mi by sie przydało wszystko :D Taki ze mnie komputerowiec, a nie mam pendrive :P. Jade na wzmacniaczu samoróbce i na zajechanych kolumnach, a klawiatura też zajechana, brak nogów (połamane od walenia w klawiature :D), literki już pozdzierane :D

Lucider
komentarz
komentarz

Daj spokój, ja chodzę z moim odtw. mp3 256 jako pendrivem :D

Evil
komentarz
komentarz

to już masz lepiej :P hehe. Kiedyś miałem mp3 128 ale sie zdu****, a teraz jak coś chce od kumpla to na cd :/ a jak cos większego to biore mój dysk "podręczny" 4.3 gb :lol2: a jak cos jeszcze większego to biore moją 80'tke

:/ :lol:

Kurzun
komentarz
komentarz
i z tym kto się najwięcej udziela też

Fafu chodziło o pisanie z sensem :> A nie głupich postów. Dobra panowie nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu :D Okaże się już niedługo kto co wygra.

Kamix
komentarz
komentarz

Zgłoszenie wysłane :)

O mi by się wyszystko przydało :)

W życiu wygrałem tylko Big Milk-a

Życze szczęścia wszystkim, ale najbardziej sobie :P

[ Dodano: 2007-04-10, 11:42 ]

Jaki ja byłem głupi, że w zeszłym roku nie wysłałem zgłoszenia, a szanse były dużo więkrze.

piotrek997
komentarz
komentarz

A mi by sie przydał nowy rower :) ale głośniczki też fajne!

DoGeR
komentarz
komentarz
A mi by sie przydał nowy rower :)

hahahaha :D Dobre :P To forum komputerowe :)

Kto wie może koszulka też by była fajna :D albo smycz

onna
komentarz
komentarz

Ja mam długie zęby na głośniczki albo klawiaturę :P

Może i tym razem mi się poszczęści :)

misioowski
komentarz
komentarz

A ja tak samo jak onna. Podoba mi się ta klawiaturka i głośnieczki. Pierwszy raz biore udział więc zobaczymy co z tego będzie.

Evil
komentarz
komentarz

ja też żałuję, ze nie sgłosilem rok temu :/ Bo zgłoszeń na pewno było o wiele mniej

Popek
komentarz
komentarz

Boże, aż tak was to podnieca ? :|

Lucider
komentarz
komentarz

Nowy pendrive to dla mnie 10 dni bez jedzenia, więc mogę spokojnie powiedzieć - tak - podnieca mnie to :D

richat
komentarz
komentarz

tak podnieca. Widocznie mamusia i tatuś dają Ci tyle kieszonkowego na miesiąc że możesz sobie to co miesiąc kupywać i Cie to nie podnieca :)

zeniTh
komentarz
komentarz

ja dostaje zaledwie 2,5 zl na caly dzien w szkole i mam za to przetrwac a jeszcze jak chce kupic sobie cos nowego to musze albo zapie****c jak ten osiol albo odkladac jeszcze z tych 2,5 zl a ty mi tu wyjezdzasz ze nagrody w konkursie ( jakimkolwiek ) nie sa podniecajace :)

( jakby nie bylo tylu chetnych napalencow to nie bylo by i takich konkursow )

Fafu
komentarz
komentarz

A nie głupich postów
Jakich głupich postow? :P Moje wypowiedzi na forum są o wiele mądrzejsze niż większości na forum :|
Liber
komentarz
komentarz
W życiu wygrałem tylko Big Milk-a

Życze szczęścia wszystkim, ale najbardziej sobie

Bigmilka to chyba kazdy wygral:D hehe

Ja pare razy cos wygralem - w lotka w zdrapke 20 zl:D hehe

I w radiu PiK jakies kosmetyki do opalania;) hehe

mariuszek
komentarz
komentarz

hm ja wygralem bilety do kina :D i firmowa koszulke leclerca xD no i pendriva ale to raczej za wiedze niz szczescie ^^

Evil
komentarz
komentarz
ja dostaje zaledwie 2,5 zl na caly dzien

To się ciesz bo ja od rodziców 0 zł na miesiąc dostaje :/ :) Wprawdzie mam inne sposoby zdobywania pieniedzy, na miesiąc mam około 36zł(malo placą :P:) no ale to też nie majątek i na nic nie starcza.

hm ja wygralem bilety do kina :D i firmowa koszulke leclerca xD no i pendriva ale to raczej za wiedze niz szczescie ^^

wy macie szczęście :) Ja tylko bigmilka wygrałem i nic więcej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.