x-kom hosting

Konkurs z cennymi nagrodami!

bizon11
komentarz
komentarz

Szczęścies sprzyja lepszym ;]

Zaraz wysylam e-maile do zwycieskich osob ;]

Co do losowania to nie ja je przeprowadzałem co mogliście zobaczyć po ręce - w ostatnim losowaniu była inna :) Osoby dłużej na forum na pewno zobaczyły różnicę ;]

Losował znajomy ja kręciłem ;]

PS. Proszę o pućka o dokładny adres na PW lub na e-mail konkursowy

Ten co podał nie działa

Tak samo jak w przypadku innych osób masz na to 7 dni :)

bartox555
komentarz
komentarz

a mi tam nic nie przyszło a mój mail bartox555@gmail.com

bartek
komentarz
komentarz

nie pomylily ci sie tematy? nie dosc ze zgarnal moją nagrode :lol: to jeszcze zasmieca forum

Kamix
komentarz
komentarz

Fafu miał racje on przypadkiem tej karteczki nie wybierał ?

A ta miska hm... mam podobną

swidruxxx
komentarz
komentarz

bartek poprostu chce żeby mi pomc z problemem i dlatego to tu wrzuciłem bo tu jest dużo ludzi czaisz?

To źle myślisz ! Ten temat nie jest do pisania takich postów ! !

/DoGeR

Liber
komentarz
komentarz

To sie nazywa SPAM

bizon11
komentarz
komentarz
Fafu miał racje on przypadkiem tej karteczki nie wybierał ?

A ta miska hm... mam podobną

Osoba która losowała nie ma nawet dostępu do internetu ;] Więc odpowiedzi nie dostaniecie... Dlaczego tyle mieszał? Pewnie dlatego by ostatnia nagroda była lepiej wylosowana/ rozmieszana by nie było wątpliwości o oszustwie... ale i tak są...

Dobra kit z losowaniem jeżeli wam tak zależy no to możemy zmienić formułę przyszłego konkursu na coś innego... Np. wykonać jakiś projekt i my to ocenimy...

Albo po prostu wybrać inny system losowania ;] Ten jest najbardziej oryginalny :)

Po za tym gdyby losowanie zostało ukartowane to na pewno bartez nie dostał by nagrody... niby po co mu jak ma tylko 4 posty? Tak samo było by z swidruxxx choć ten ma dużo postów ale są osoby które mają więcej np. Fafu i praktycznie wszyscy moderatorzy...

Jeśli wyglądało to na ukartowane no to sorry... Jednak muszę sam losować a nie prosić kolegę :) Jeśli chodzi o powtórne losowanie no to na pewno go nie będzie na pewno nie będziemy odbierać nagród osobą które wygrały.

Fafu
komentarz
komentarz

Hehe pewnie ten losujący zobaczyl mój nick i dlatego losował dalej :P

Ale napewno nie ukartowane bo ten bartez napewno by nie dostał nagrody :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Z tym wykonywaniem jakichś projektów - wtedy od razu 3/4 userów odpada z racji braku zdolności ^^ Wg mnie trzeba by po prostu inną formę losowania wymyślić.

Evil
komentarz
komentarz

Według mnie takie losowanie jak jest jest chyba najlepsze bo tak to kazdy ma szanse nawet ja :D A tak to tylko Ci z największą ilością pomógł :/

Liber
komentarz
komentarz

;) hehe dla mnie losowanie bylo ok i tak swojej kartki nie widzialem - ale looz;) hehe;)

GoBi
komentarz
komentarz

ooo.. wygrałem... :) dobrze że pewien user mi gratulował bo nie wiedziałem o co mu chodzi.. i on mnie uświadomił :) ja to mam speeda.... hehehe...

swidruxxx
komentarz
komentarz

GoBi, he he gratuluje ja też sie załapałem :D:D

Gość
komentarz
komentarz

Gratuluje zwycięzcom ;)

Szkoda że nic nie wygrałem ale cóż... mówi sie trudno :) Przynajmniej trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj o 17 bo mam ważny ligowy mecz :)

Raffix
komentarz
komentarz

Ja również gratuluje :piwko: wszystkim zwycięzcom i nie mogę się doczekać kolejnego konkursu :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

mcickx, jak tam meczyk?

remix
komentarz
komentarz

pewien user
HEH :D
Gość
komentarz
komentarz
mcickx, jak tam meczyk?

Offtop:4:1 do przodu :) Srzeliłem brameczke ;] Jak widać trzymaliście kciuki :D

swidruxxx
komentarz
komentarz

mcickx, he he no to za.....cie

Karlos
komentarz
komentarz

Ja osobiście bym proponował komputerowy system losowania, dla potrzeby mógłbym takie cudo przygotować. Wygląd przyszłego konkursu ? Projekt to pomysł bardzo ciekawy, przynajmniej potrzeby byłby wkład własny a nie tylko googlowanie ;-)

pozdrawiam

bartox555
komentarz
komentarz

a ja wam powiem ze kurde nawet nie dostalem mail'a z np ze przegrałeś ! a napewno wysłałem miala przed zakonczeniem konkursu

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Chłopie, o co Ty się rzucasz o.O Ten, kto wygrał, dostał o tym info na maila. Wszyscy pozostali mogli zobaczyć listę na bodajże 11 stronie tego wątku. I jakoś nikt poza Tobą się nie czepia, że nie dostał takiego maila, że nie wygrał. Nie widzę żadnego problemu... Ale jak ładnie poprosisz bizona to może Ci wyśle info, że nie wygrałeś :D

Przemek
komentarz
komentarz

Ja Ci nawet moge wyslac :D

pol
komentarz
komentarz

Może wyślemy mu wszyscy razem i zapchamy mu skrzynkę. Co?

Kolego bartox555 i co to da, że dostaniesz e-maila jak i tak nie wygrałeś.

Jak masz jakiekolwiek zastrzeżenia to pisz tu:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=7444

bartox555
komentarz
komentarz

Może mi nawed całe ForumPc.pl Wysłać :) I tak mam skrzynke wykupioną i mam do nieskonczonosci dalej piscie email : bartox555@gmail.com :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.