x-kom hosting

2 x Geforce 9600 1GB vs Geforce 9800 512 mb?

Akahan
komentarz
komentarz
Najwydajniejszy jest GTX280 ale lepiej kupić Radeona 4870

W cenie GTX masz Radzia 4870X2 i on jest dużo szybszy, ale potrzebuję C2D, Quada podkręconego tak na 4GHz :D

mistrz933
komentarz
komentarz

Jak masz monitor mniej niż 24cale to nie opłaca się kupywac karty 1Gb/xxx bo i tak nie wydusi wszystkiego co się da

Najwydajniejszy jest GTX280

2x hd4850 bije GTX280, jeżeli masz monitory 17,19cali to najlepszym wyjściem będzie HD4870 i tak Crysis na najwyższych ci pójdzie.

E8500 jest od E8400 lepsze tylko w podkręcaniu więc jeżeli nie jesteś na to nastawiony to E8400.

Akahan
komentarz
komentarz
E8500 jest od E8400 lepsze tylko w podkręcaniu więc jeżeli nie jesteś na to nastawiony to E8400.

Dzisiejsze karty graficzne stawiają ludzi pod ścianą potrzebują tak wysoko taktowane procesory, że ludzie chcąc czy nie chcąc muszą podkręcać procesor.

grubys
komentarz
komentarz
2x hd4850 bije GTX280

Nie rozśmieszaj mnie :D

Jak nawet jeden 4870 jest wydajniejszy niż 2x 4850 (w większości ale nie zawsze)

pozdro

mistrz933
komentarz
komentarz

Hah :D. grubys na twoim miejscu robiłbym już nowe konto ;)

Proszę ciebie tylko o to żebyś mi wskazał chociaż 1 wiarygodny test w którym HD4870 jest lepszy od CF HD4850.

grubys
komentarz
komentarz

Proszę cię bardzo TUTAJ

mistrz933
komentarz
komentarz

Albo jeszcze inaczej, powiedz mi dlaczego 2 karty robione w tej same technologii tylko o mniejszych taktowaniach mają być gorsze od 1 z wyższymi?

Jakiś nieudany ten test między HD4850 a 2x HD4850 jest tylko 5fps różnicy...

http://nvision.pl/img/art/karty_graficzne/...antage-high.gif

bardziej wiarygodny test...

http://nvision.pl/img/art/karty_graficzne/...talker-1280.gif i tutaj ;) itd. itd. itd.

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=479&...ctr_str_numer=4 .

Dowód, że 2x HD4850 jest wydajniejszy od GTX280 w każdej rozdziałce.

Pozdro koledzy.

Art09
komentarz
komentarz

Weź Radeona HD 4850 albo HD 4870 ...

mistrz933
komentarz
komentarz

Się rozpisałeś ;). Podałem mu duuużo testów i cena/jakośc z tego wszystkiego GF będzie najgorszym wyborem ;).

lukasz1908
komentarz
komentarz

Weź HD 4870 . Jak za taką jakość jest najlepszym i najtańszym wyborem .

A jak weżniesz 2 x hd 4870 lub GTX-280 i tak tego w pełni nie wykorzystasz .

A jak wyjdą gry które naprawdę będą potrzebować takiego sprzętu ,

kupisz je za 500 zł

mistrz933
komentarz
komentarz

Mam rozumiec, że GTX 280 jest zbyt dobry dla np. Crysis? Poza tym z czasem gry będą miały coraz mniejsze wymagania i wydawanie coraz to bardziej potężnych kart graficznych będzie miało swój udział tylko u grafików, a na miejsce komputerów wejdą konsole itp. - moja wizja przyszłości ;);)

A jak weżniesz 2 x hd 4870

nie 2x HD4870 lecz 2x HD4850.

Żeby wyciągnąc w Crysis'ie 60fps na 2560x1600 potrzebowali 3x GTX280 proca wykręconego na 4,850Ghz(modelu dokładniej nie pamiętam ale chłodzili ciekłym azotem), widzisz twoja wizja się nie sprawdza GTX 280 jest wręcz za słaby do crysisa a i tak jego cena spada tylko ze wzgledu na konkurenta - AMD. Poza tym nie rozumiem po co się udzielac w temacie który teoretycznie został zakończony tylko po to żeby sobie posty nabijac...

Jak jest na coś zapotrzebowanie to z reguły ceny rosną, a nie maleją...

A43vil
komentarz
komentarz

nie ma co kupować tylu grafik dla Crysia, bo jak już mówiłem ta gra jest mało zoptymalizowana a założę się że jeden radek 4850 czy też 4870 uciśnie nowego Crysisa na full, więc CF i SLI to jest moim zdaniem nic nie warte i to jeszcze takie drogie i kogo stać żeby mieć azot w domu ?

mistrz933
komentarz
komentarz

Ty masz przecież 4870 ;) i jeżeli nie patrzyłeś Crysisa to aż dziwne, mój HD4850 na 1280x1024 AAx4 Ultra high wyciąga 19-23fps. Oczywiście, że się nie opłaca, za same grafiki można by dostac bardzo dobry komputer i nie podałem tego blaszaka jako przykład podstawowego "uzbrojenia" komputerowca tylko za najdroższa maszynę do gier(przynajmniej wtedy).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.