x-kom hosting

PowerColor HD4850.

rad1702
komentarz
komentarz

8800GT porownywalny do HD4850? ;d

F1OLEK
komentarz
komentarz

Ok kartę już mam. A więc:

Gdy wziąłem kartę, od razu ją rozkręciłem. Wyczyściłem rdzeń i radiator wacikami i spirytusem salicylowym. Nałożyłem cieniutką warstwę ZM-STG1 na rdzeń i cieniutką warstwę na radiator (miejsce styku z rdzeniem). Wszystko skręciłem do kupy i włożyłem do kompa. Odpaliłem bez problemów, wgrałem sterowniki Catalyst 8.6 a następnie Hotfix. W tym momencie mam 74*C na 12% wentylatora. Napiszę wam jak go podkręcę do ok 50%-60% wg. tej strony: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=192932.

PS: Info dla Watomanów: Mój Amacrox 350W FreeEarth Acti PFC ledwo się kręci w nim wentyl i powietrze jest zimne (nic se nie robi z tej karty). Markowe 350W w zupełności wystarcza (patrzcie sygnaturę).

jerzykiler
komentarz
komentarz

wlaczales moze jakas gre? jak jest z jakoscia obrazu? ktos napisal, ze jest kiepska. moglbys to potwierdzic(lub zaprzeczyc)?

F1OLEK
komentarz
komentarz

na 30% wentylatora (karty nie słychac) - temp. ok 55*C w idlu

na 50% wentylatora (kartę lekko słychac, lekko szumi) - temp ok 50*C w idlu

na 100% wentylatora (odrzutowiec 8000rpm) - temp w idlu ok 40*C w idlu

Buda dobrze wentylowana, pomiary przy zamkniętych ściankach.

Za chwilę podam wyniki z Aquamarka i powiem co jest z obrazem.

jerzykiler
komentarz
komentarz

i jak z wynikami z aqua? jak z jakoscia obrazu?

F1OLEK
komentarz
komentarz

I tu jest problem. Gdy włączam Aquamark, wszystko jest ok test leci i na końcu gdy ma ukaza sie wynik to wyskakuje błąd: TERMINATION: Exception Caught

Próbowałem już zmieniac plik direcpll-153 ale to nic nie dało. Błąd cały czas wyskakuje. A gdy chcę włączyc 3DMark05 to pojawia się na ekranie logo 3DMark05 i brak odpowiedzi. A w grach jest SUPER. Crysis (1280x1024 AAx4, detale all max i jest płynnie), Silent Hunter IV (wszystko max), Call of Duty IV (wszystko max). Niestety mam LCD tylko 17 cali i rozdzielczośc max to 1280x1024 <_<

Jakośc obrazu extra.

rad1702
komentarz
komentarz

Co do 3marka to zrob tak:

dopisz do "element docelowy" na koncu -nosysteminfo

tak to wyglada

"C:\Program Files\Futuremark\3DMark06\3DMark06.exe" -nosysteminfo

3dmark 06 mi nie odpalal tak samo, dpoisalem i smiga.

F1OLEK
komentarz
komentarz

OK. Działa pięknie. Zaraz podam wynik z 3DMark05. A wie ktoś czemu jest błąd w Aquamarku??

EDIT: Wynik z 3DMark05: 15516 na defautowych ustawieniach (wyłączyłem test procesora).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.