x-kom hosting

Mam problem z nowym pc

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 jest jeszcze gorzej bo wczosniej grałem za każdym razem około 40 min a teraz po 10 min wywaliło blue screen

@Zelazny poprostu źle napisałem chodziło to to że komputer składałem sam i wymieniłem podzespołu podspodem 

 

 

@toska78 ja może pogram chwilę i zobaczę jaki błąd pisze na tym blue screen

toska78
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem na początku tematu. Prawdopodobnie problem jest z którąś kością ram skoro pisałeś wcześniej że problem był nawet w biosie. Poza tym aktualizacja sterowników przy użyciu Driver Booster mogła przyczynić się do częstszego występowania bsodów (menedżer urządzeń informował o braku tylko 2 sterowników podczas gdy Driver Booster instalował czy aktualizował aż 11).

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

No tak aktualizował 11 przestarzałych i te dwa brakujące czyli co wyciągnąć jedna kość ramu i pograć tak ?

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, przetestować dokładnie na 1 kości naprzemiennie a jak nie pomoże na bsody przeinstalowałbym system.

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

A mam takie pytanie czy po przeinstalowanie systemu będę musiał wszystkie apk pobierać od nowa ?

I jeszcze jedno pytanko mam jest to możliwe że no jedna z kości się przegrzewał przez to że była w spocie zaraz obok chłodzenia boxowego Intel i poprostu przyjmowała ciepło procesora @toska78

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 Dobra przetestowałem jedną kość przez półtorej godz i wszystko działa żadnych błędów idę testować kolejną

 

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 przetestowałem też drugą i tez brak błędów lub spadków wydajności

 

toska78
komentarz
komentarz

Z tą jedną kością to raczej nie jest możliwe że się przegrzewa. Chłodzenie boxowe ma to do siebie że wentylator przedmuchuje w stronę płyty więc chłodzi też najbliższe elementy jak np. najbliższą kość ramu.

  • Dziękuję 1
Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 jak coś to komputer działa dziękuję ci bardzo za pomoc po przetestowaniu ich osobno komp chodzi normalnie 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.