x-kom hosting

Co następne...? ;)

Gość
komentarz
komentarz

900-950zł. Za tyle dostane nowego (teoretycznie -_-) na allegro z 3 miesięczną gwarą ;) Tylko teraz akurat coś mało tych aukcji :P

suar
komentarz
komentarz

SE w960i - nówka/950zł

SE w960i - bdb/930zł

SE w960i - dobry/820zł/sprowadzony

Gość
komentarz
komentarz

Pierwszą aukcje właśnie wczoraj oglądałem, napisałem do gościa, narazie nie odpisuje. A 2 i 3 odpadają z 2 powodów - po pierwsze tylko miesiąc gwarancji, po drugie zestaw bez słuchawek i kabla, wiec trzeba by doliczyć z 80zł na bank.

Conrack1410
komentarz
komentarz

ja posiadam n95 8GB i szczerze polecam

kamilze
komentarz
komentarz

N95 8GB ma trochę większy i jaśniejszy wyświetlacz od zwykłej N95 ,posiada także baterie o większej pojemności .Ale jest jeden mankament wersja black nie posiada slotu na karty pamieci , dodając do tego ze cena kart pamieci i ich rozmiar z dnia na dzien sie zmienia to bardziej oplacalne jest raczej kupno zwyklej eNki + 8gb karta pamieci niz wersja Black ktora jest droższa .

Conrack1410
komentarz
komentarz

n95 i n95 8GB black to 2 różne telefony

wersja 8GB ma wbudowany dysk, większy wyświetlacz, dużo lepszą baterię, lepszy slider, szkiełko zasłaniające wyświetlacz, lepsze materiały, bardziej wyprofilowane przyciski i mniej zamula :-)

Duban
komentarz
komentarz
wersja 8GB ma wbudowany dysk, większy wyświetlacz, dużo lepszą baterię, lepszy slider, szkiełko zasłaniające wyświetlacz, lepsze materiały, bardziej wyprofilowane przyciski i mniej zamula :-)

Dokładnie ;)

Dziwię się Nokii, że odrazu tego nie zrobiła W zwykłej wersji.

8GB bym chciał mieć ale zwykłej za darmochę bym nie brał (nie dosłownie ;) )

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Ludu, jaka jest różnica między W960i a P1i? Duża różnica w jakości dźwięku?

W sumie to nie pasuje mi ta klawiatura QWERTY, ale też 1000zł na W nie mam :/

suar
komentarz
komentarz

Lepszy dźwięk ma SE w960i (ma bardziej rozbudowany odtwarzacz, lepsze słuchawki w zestawie). Telefony są bardzo podobne, chociaż lepszy do słuchania muzyki byłby oczywiście w960i. Jeżeli nie jesteś żadnym audiofilem, to wydaje mi się, że nie warto dokładać do w960i i lepiej wziąć P1i.

Gość
komentarz
komentarz

Nar****** jednak kasy i wziąłem nówke w960i :)

We wtorek powinna dojść :):):) Już się doczekać nie moge :D

Teraz możecie mi podać jakąs strone/forum z softem do UIQ3? Widziałem że ktoś tu miał W950i, to pewnie stron zna troche :)

Im więcej tym lepiej :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.