x-kom hosting

Co następne...? ;)

kamilze
komentarz
komentarz

Iphone 3G :D

Gość
komentarz
komentarz
i oczywiscie najnowszego symbiana + dwa stereofoniczne glosniki.

Już wcale nie najnowszego.

Iphone 3G biggrin.gif

Wchodzi niedługo, czytałem, że za 599pln w abonamencie :omojboze:

Chyba, że w tym najdroższym.

Gość
komentarz
komentarz

Napewno...

Jak w erze te telefony z abo są tak "świetnie" dobrane do kwoty abo, że np Nokia N73 w abonamencie 40zł na 2 lata kosztuje 1399zł xD Na allegro nową można za 700zł wyrwać xD

A Iphone jest zarąbisty, ale za drogi niestety... Niewiem jeszcze czy będe miał 1000zł na tego w960i, a co dopiero 1500 na Iphone'a ;)

Gość
komentarz
komentarz

Trochę OT.

Jak w erze te telefony z abo są tak "świetnie" dobrane do kwoty abo, że np Nokia N73 w abonamencie 40zł na 2 lata kosztuje 1399zł xD Na allegro nową można za 700zł wyrwać xD

Tak, to jest niewypał.

A Iphone jest zarąbisty, ale za drogi niestety... Niewiem jeszcze czy będe miał 1000zł na tego w960i, a co dopiero 1500 na Iphone'a wink.gif
Jedno jest pewne - iPhone pojawi się w Polsce. Kiedy? Pierwsze nieoficjalne informacje mówią o 4 sierpnia 2008. Ma być dostępny w salonach dwóch operatorów: Orange i Era. Cena? Tu również tylko nieoficjalne info - 599 zł z umową na abonament 24-miesiące. Możemy za to przyjrzeć się w pełni nowej wersji telefonu firmy Apple.

Z głównych zmian widać, że sprzęt wreszcie obsługuje sieć 3G, a więc potrafi szybko transmitować dane np. z wykorzystaniem technologii HSDPA. Ma duży dotykowy 3,5 calowy ekran, potrafi robić zdjęcia i nagrywać filmy, stał się też cieńszy. Nowością jest wbudowany GPS, świetnie współpracujący z Google Maps.

Gość
komentarz
komentarz

No 600zł, ale w jakim abo? Napewno nie w 40zł. W abo za 40zł bedzie conajmniej 1000zł

Gość
komentarz
komentarz
No 600zł, ale w jakim abo? Napewno nie w 40zł. W abo za 40zł bedzie conajmniej 1000zł

Myślę, że ze dwa tysiaki. =D!

No, ale jestem bardzo ciekaw cen w sklepach internetowych.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

No więc zbliża się ten dzień (:lol:) a tu wystąpiły drobne komplikacje...

Praca na wakacje nie wypaliła (narazie) więc 1200zł na SE napewno nie będę miał więc szukam jakiejś alternatywy i zastanawiam się nad tą nokią N81. Możecie mi powiedzieć coś więcej na jej temat? Wersja 8GB oczywiście ;)

suar
komentarz
komentarz

Plusy:

wyświetlacz ma 16 mln kolorów

symbian

karta pamięci do 8GB

dźwięk (64 głosy, radio FM, mp3, midi, wav, amr), bardzo dobra jakość muzyki

świetny design

dopracowany slider

WiFi

Minusy:

aparat (tylko 2,0MPx)

słaba jakość nagrywanych filmów.

spora waga (140g)

N81 to stylowy i nowoczesny telefon. Muzyka gra głośno i czysto, nie ma żadnego charczenia. Przy przeciętnej eksploatacji (kilka rozmów, gra, trochę muzyki) komórka działa przez 3-4 dni. Przy częstym użytkowaniu telefonu (częste słuchanie muzyki, granie, bawienie się telefonem itd.) żywotność baterii spada do max. 2 dni.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli bateria lipa... ogólnie troche cegiełka :|

Ale jeszcze gadam z kumplem z Anglii i ma mi sprawdzic ile tam kosztuje W960i...

Tylko jak to jest z językami? Na symbianie sam sobie wgrywasz język, ya?

suar
komentarz
komentarz

SE W960i to również bardzo dobry telefon. Co prawda ma gorszy wyświetlacz (tylko 256 tys. kolorów ale jest dotykowy) a Nokia (16 mln kolorów) ale nadrabia to aparatem 3,2MPx z dobrą lampą błyskową, auto focusem i stabilizacją obrazu. Ten SE może mniej waży, ale jest trochę większy od Nokii.

W960i nie ma HSCSD, EDGE, ma średni wyświetlacz. Wydaje mi się, że Nokia będzie lepszym wyborem.

Ewentualnie napisz ile pieniędzy możesz wydać na nowy telefon to Ci coś doradzimy.

Gość
komentarz
komentarz

No mam do wydania około 1000zł... ale to już jest baaaardzo mocno naciągane...

950zł za N81 8Gb mógłbym dać.

tylko własnie niewiem czy N81, czy W910i? Jka myślisz?

suar
komentarz
komentarz

Jeżeli wahasz się między Nokią n81 a SE w910i to oczywiście weź Nokię (jeżeli Ci nie zależy na gabarytach). Dlaczego ?

Nokia ma symbiana, świetny wyświetlacz, bardzo ładny design, WiFi, pamięć 8GB, dobre głośniki stereo.

SE w910i ma taki sam aparat jak Nokia (2,0MPx), troszkę lepszy/głośniejszy odtwarzacz (walkman 3.0), jest mniejszy, lżejszy i wygląda bardzo ładnie (podobnie jak Nokia).

Tutaj masz dobre porównanie wielkości.

Ewentualnie możesz jeszcze wziąć Nokie n82 :)

Gość
komentarz
komentarz

No w sumie... :) Jeszcze na jednym forum mnie w sumie upewnili co do tej Nokii N81...

Chyba sie na nią zdecyduje :P Więc teraz tylko na kase czekać :)

Gość
komentarz
komentarz

N81 to także dobry telefon. Miałem okazję użytkować parę dni i fajny bajerek. Zupełnie mi z głowy wyleciała :)

Gość
komentarz
komentarz

Miałeś wersje 8GB? Nie muli?

Gość
komentarz
komentarz

Tak, miałem wersję 8gb - czasem potrafił przymulić, ale to 1-2sek, lecz nie zdarzało się to dosyć często - raz, dwa na dzień (przy tym że wtedy mocno się bawiłem nim)

Gość
komentarz
komentarz

A jak jest z tą wbudowaną pamięcią, jest szybsza niż karty? Bo jak jest wolniejsza to chyba zainwestuje w zwykla N81 + 4gb karte, bo 8gb i tak nie wykorzystam ;P

No i kapa... Kupiłem 6300 za 1zł w Erze co po 2 latach użytkowania Sony Ericssona utwierdziło mnie w przekonaniu że nokia to gówno :mellow:

Fotki są T-R-A-G-I-C-Z-N-E ! A w N81 pewnie nie będą lepsze :( Do tego brak lampy...

Jeśli mam wydać prawie 1000zł za telefon, to musze się poważnie zastanowić, bo Nokia teraz straciła w moich oczach :(

Macie jakieś inne propozycje? I co z tym W960, czy on sie psuje często? A może jeszcze coś innego niż SE i Nokija?

Gość
komentarz
komentarz

A kto ci bzdur naopowiadał że w960i jest awaryjny?! To bdb telefon praktycznie pozbawiony wad. Zdjęcia są niezłe, do tego 8gb pamięci. Niestety do 1000zł w firmach niź SE i Nokia nic dobrego nie znajdziesz. Jedynie co to bym się zastanowił czy w960i, czy poszukać jakiejś używki n95.

Np. tą n95 ; http://www.allegro.pl/item401411383_nokia_n95_8gb.html

Gość
komentarz
komentarz

N95 miał kumpel, pozatym dużo się o nich nasłuchałem i naczytałem więc raczej odpada :lol:

Czyli w sumie zostaje W960i vs N81 ...

Wszytsko pięknie ładnie, ale ten dotykowy ekran mnie też martwi :(

Duban
komentarz
komentarz

Jeśli N95 to Tylko 8GB

Ta zwykła to jakiś niewypał.

Ze swojej strony mogę jeszcze tylko polecić W960i ;)

Gość
komentarz
komentarz

A masz/miałeś może z nim styczność na żywo? Chyba bd musiał po mieście pochodzic i popatrzyć/popytać po komisach, a nóż gdzieś mają albo wiedzą coś na jego temat...

Ale dalej czekam na wasze opinie i dziękuje za dotychczasowe ;)

Gość
komentarz
komentarz

Dlaczego obawia Cię Se z dotykowym wyświetlaczem? Miałem z nim styczność i trochę użytkowałem ostatnio i problemów nie widziałem, mimo że fon miał już parę miesięcy (kupiony zaraz po premierze)

Gość
komentarz
komentarz

Nie boje sie awarii czy coś, tylko takiego zwykłego użytkowania. Nie wiem jak u Was, ale w Tarnowie kierowcy autobusów myślą że mają na nazwisko Kubica, tylko coś im nie poszło i wylądowani na 10letnich autobusach uznanej firmy Jelcz :lol: ^_^

I wyobraź sobie że musisz wejść np żeby napiać głupią wiadomość, wyciągasz rysik a tu taki delikwent chce ruszyć ze świateł z piskiem żeby nie straćić Pole Position :rotfl:

EDIT: Aaaa! Słuchajcie:

(...)po lewej stronie wygrawerowany napis "Walkman", nad którym umiejscowiony jest Jog-Dail, dzięki któremu możemy bezproblemowo poruszać się po menu bez użycia palca, czy też rysika.(...)

Biore go :D Tylko teraz jakbyście mi pomogli znaleść na allegro jakiegoś odpowiedniego ;)

suar
komentarz
komentarz

Niezły telefon, możesz go śmiało brać (w960i).

Ile maksymalnie jesteś w stanie za niego dać?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.