x-kom hosting

Co następne...? ;)

Gość
utworzono
utworzono

No więc niedługo, chyba gdzieś na początku lipca kończy mi się dwuleni abonament i wreszcie uwolnię się od D750i :P

No i teraz tak... Będę brał jakiś nowy telefon w abonamencie za 40/45zł, sprzedam go, dołoże i kupie coś lepszego. Tylko teraz mam takie pytanie - jaki telefon kupić później?

Licze że jak wezme w abo jakiś tel to on będzie przy sprzedarzy warty 350-400, plus 150zł za d750i + myślę że coś dołoże, więc będę miał koło 700-800zł.

Za tą kase chciałbym coś muzycznego... Narazie rozglądalem się za W910i, ale niewiem wy jest duża różnica między W580i który gra moim zdaniem nieźle... No i jeszcze podoba mi sie W950i :) Minusem jest to że nie ma aparatu, ale da się to chyba jakoś przeżyć ;)

A może jakaś Nokija?

Będę wdzięczny za pomoc :)

PS. telefony otwierane, typu V3 odpadają, najchętniej jakby był to "slider" ;) Choć normalnym też nie pogardzę ;]

piku
komentarz
komentarz

Ja mam W880i i jedyne czego mi w nim brakuje to lastfm i głośniejszego grania. Nie było srebrnych i usiałem kupić czarny :zly:. Mały, w miarę lekki z badziewnym aparatem. Szybka wyświetlacza nierysowalna. No i bez joysticka. Jednym słowem uroczy :P

Gość
komentarz
komentarz

Jest jakiś taki... niewiem :P Dziwny :P Pozatym ten aparat mnie martwi. Chciałbym wiedzieć cos o w910i ale nigdzie żadnych testów, opini - nic.

Ale chyba i tak sie na niego skusze bo został telefonem roku 2008 :ph34r: ^_^

suar
komentarz
komentarz

Tu masz specyfikację tego SE W910i i parę opinii o nim

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Eric...W910i,phone.php

Bardzo fajny jest ten telefon tylko troszkę drogi :D

Z Nokii polecam N73, świetny telefon.

Gość
komentarz
komentarz
A może jakaś Nokija?

5610 XpreesMusic? Można poniżej 700zł dostać.

Gość
komentarz
komentarz

Szczerze to Ci powiem że nie warto pchać się w muzyczne, bo tak naprawde nie mają nic lepszego niż te zwykłe (miałem k750i>w810i następnie) Jedynie co zauważyłem to to że grał... ciszej ;(. Co do w910i - bardzo dobry fonik, miałem okazje się bawić, napewno lepszy od w580i, w910i ma o wiele większy wyświetlacz z superanckimi kolorami. Co do firmy to szczerze polecam SE - jednak dla młodej osoby jest zdecydowanie lepszy. Gdy tak sobie oglądam to widze tylko dwóch faworytów, k850i i w890i. K850i zachwyca przede wszystkim matrycą (5mpix) do tego ma ciekawy design i bardzo wygodne przyciski. Co do w890i - świetny telefonik. Super wyświetlacz, muzyka gra super dobrze. Do tego matryca 3,2mpx (przydaje się).

Ewentualnie można myśleć o k810i. Lecz gdyby były to moje pieniądze zdecydowałbym się na k850i + zestaw słuchawkowy hpm-70 i wyżej. Bo naprawdę jakość skacze niemiłosiernie przy dobrych słuchawkach.

Gość
komentarz
komentarz

Widze że jesteś w miare obeznany, wobec tego co byś powiedział na W960i? Wyświetlacz 2,6" dotykowy + 3,2mpix + 8GB pamięci + symbian... :)

czego chcieć więcej?

borysek
komentarz
komentarz

może dasz radę w tej cenie nokię N91 kupić ;)

nokia 5700 i 5610 to też dobre telefony

piku
komentarz
komentarz

Wielkość matrycy w aparacie nijak się ma do jakości zdjęć. Niby mam w telefonie 2Mpix ale siostry 1,3Mpix robi o wiele lepsze fotki. To dotyczy każdego aparatu cyfrowego.

Gość
komentarz
komentarz

Bo ona ma pewnie SE a ty Nokie :P W nokiach aparaty są mega lipne...

Teraz już jest wybór między W910i a W960i, tylko własnie nigdzie za wiele o tych telefonach nie pisze :(

I mam pytanie do posiadaczy telefonów z dotykowymi ekranami. Czy to nie uciażliwe że za każdym razem jak chcesz wejsć np do menu to musisz wyciagac rysik? :P

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli miałbym porównywać w910i i w960i - odpowiedź prosta. w960i. Ma wspaniały system (super szybko chodzi) do tego dobry aparat pod względem jakości a do tego dochodzi 8gb pamięci. w910i wygrywa z nim tylko pod jednym względem - deasingiem.

Co do rysika, nie uciążliwe. Z czasem jak się wprawisz to rysik staje się zbędny. Poradzisz sobie paznokciem.

piku
komentarz
komentarz
Bo ona ma pewnie SE a ty Nokie tongue.gif W nokiach aparaty są mega lipne...

Nokia? A fuj! Oboje mamy SE - siostra K510i, ja W880i :P

Gość
komentarz
komentarz

Piku, przykro mówić ale w880i to najmniej udany telefon SE - poprostu szmelc. Jedyne co ma dobre to dobry sterownik dźwięku.

piku
komentarz
komentarz
Piku, przykro mówić ale w880i to najmniej udany telefon SE - poprostu szmelc.

Ważne że da się dzwonić, no i SMSa mogę napisać :P W końcu to podstawowa funkcja telefonu. Nie kupiłem telefona żeby sobie disko robić nim na ulicy.

Gość
komentarz
komentarz
Nie kupiłem telefona żeby sobie disko robić nim na ulicy.

Rozumiem, telefon to telefon, da się dzwonić i jest ok - też mam takie podejście, a że używam k800i to inna sprawa :D.

raczo
komentarz
komentarz

No to ja proponuje kupić Nokie N81. Można ją już dostać za jakieś 800zł jak dobrze poszukasz ;) . Super telefon muzyczny i wygląd jak dla mnie fajny :)

Walkman
komentarz
komentarz

W960i , ja bym go bez wachania brał :)

Neoman
komentarz
komentarz

Kilka tygodni temu przesiadłem się na Samsunga L760 i chwalę go sobie. Ładnie gra, ładnie wygląda i slider. Ale dla Ciebie może być za tani bo można kupić go tylko za ok 400 zł. :)

Gość
komentarz
komentarz

Ale nie ma WiFi :P U mnie w szkole cała sieć jest na WiFi i normalnie można sie podpinać więc sie przyda :)

Co do ten N81 - niezła :hyhy: Ale w sumie ma mniejszy wyświetlacz (o 0,2 cala, czyli ponad 0,5cm) :D:P POzatym chyba nie wyobrazam sobie chodzenia po necie bez dotykowego :huh: Ale rozważe... :)

raczo
komentarz
komentarz

Ja mam E51, a ona również nie ma dużego, dotykowego wyświetlacza i nie narzekam ;) . Po necie się całkiem przyzwoicie jak na te wymiary surfuje ;)

Gość
komentarz
komentarz

mcickx nie ma się co zastanawiać, bierz w960i bo to bardzo dobry telefon.

sobol
komentarz
komentarz

ze swojej strony polecam nokię n91 bardzo dobry tel muzyczny dysk twardy 4gb oraz wejscie na mini jack

Gość
komentarz
komentarz
ze swojej strony polecam nokię n91

-Beznadziejny design

-Brak dotykowego wyświetlacza

-Pamięć o połowe mniejsza od w960i

-Słabszy aparat

Dalej mam wymieniać? :blink:

kamilze
komentarz
komentarz

Polecam nokie n73 ktora ma aparat 3,2mpx z otpyka carl zeiss , i oczywiscie najnowszego symbiana + dwa stereofoniczne glosniki.

Gość
komentarz
komentarz

I która nie ma wifi ani dotykowego wyświetlacza.

mcickx dokładnie sprecyzował czego potrzebuję, i w związku z jego wymaganiami w960i będzie najlepszym wyborem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.