x-kom hosting

Laptop zacina się wraz z dźwiękiem podczas grania w bardziej wymagające gry

saharz8731
komentarz
komentarz

Dla pewności, zdrowy jest ten dysk według CrystalDiskInfo? I o co chodzi z tamtym dyskiem gdzie pisało dobry i 92% a tutaj dobry i 100% ?

image.thumb.png.ef7ade1514e9e06a62d510da6a558be3.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Zmień:  Funkcje -> Funkcje Zaawansowane -> Wartość RAW -> 10 [Dec] 

Są błędy przy C7 czyli coś komunikacją dysk-płyta. 

saharz8731
komentarz
komentarz

image.thumb.png.e9f648533c906b29761c6878582937de.png

 

Niebieska
komentarz
komentarz

ADATA SU to dosyć awaryjna seria, trzeba mieć na bieżąco robione kopie zapasowe plików. Widzę błędy przy C7 czyli coś jest nie tak przy komunikacji dysk-płyta główna, musisz zwrócić uwagę czy się ta liczba zwiększa. 

saharz8731
komentarz
komentarz
6 minut temu, Niebieska napisał:

musisz zwrócić uwagę czy się ta liczba zwiększa. 

Wartość Raw?

Skoro tak, no to już innych sprawnych dysków nie mam, miło mi by było jeżeli ktoś by polecił jakiś SSD 2,5" SATA III.

Słyszałem że nie powinno się mieć gier na hdd USB. Więc raczej tu będzie grała rola większej pojemności, tak z 1/1,5TB

Niebieska
komentarz
komentarz

Tak, o to chodzi.

saharz8731
komentarz
komentarz

A poleciłabyś jakiś dysk fajny? I w ogóle czy jest sens kupowania jednego na gry i system? Czy osobno, a może zostawić gry na hdd usb i dokupić do systemu?

Niebieska
komentarz
komentarz

Najpierw to idź z nim do serwisu i niech go porządnie pomierzą. 

saharz8731
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiedziałem że tak szybko pójdzie ten dysk z starego lapka :D. Wsm to nie wiem czy tego wina, ale najprawdopodobniej. @Niebieska miałas racje, awaryjne te złomy.

 

Ogłądałem sobie youtuba i ściągałem programy, ukazało sie okienko że wprowadzone zmiany zostaną włączone po zresetowaniu komputera (coś takiego) zignorowałem ten komunikat, po 5 sekundach cały komputer się zawiesił i był dźwięk zacięcia się, wyłączenie guzikiem power nie pomogło, więc odłączyłem od zasilacza, po włączeniu wywalał od razu blue screen i tak 5 razy resetując go automatycznie, wkońcu po 6 razie się odpalił. Obecnie ma on 50 stopni, a jest tylko crystaldiskinfo włączony i nic więcej. Chyba dużo?

Niebieska
komentarz
komentarz

Troszkę dużo, ale może też by efekt tych 5 resetów.

saharz8731
komentarz
komentarz (edytowane)

.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.