x-kom hosting

Czy warto kupić ten laptop?

Krystian0
komentarz
komentarz

Jeżeli myślałeś, że gamingowy laptop będzie chodził cicho jak biznesówka to się grubo myliłeś :) 

seba84_2005
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tych dwóch tylko Lenovo. Cpu w f15 to porażka.

 

 

whiteHusar
komentarz
komentarz

Nowe Legiony 5 dostępne będą początkiem wakacji

seba84_2005
komentarz
komentarz (edytowane)

Zawsze możesz wziąć acera. Sprawdzić i w razie czego oddać. Chociaż cena trochę ponad budżet. 

whiteHusar
komentarz
komentarz

Już mam dosyć oddawania tych laptopów

A jaki to. Model Acera?

Mkill
komentarz
komentarz

@whiteHusar Skąd takie info? Mi Lenovo na fb napisało że koniec kwietnia/początek maja Legion 5, a Legion 5 PRO na wakacje. 

whiteHusar
komentarz
komentarz
[mention=232908]whiteHusar[/mention] Skąd takie info? Mi Lenovo na fb napisało że koniec kwietnia/początek maja Legion 5, a Legion 5 PRO na wakacje. 
No to nie wiem 4c036c39b679fdd9787eb2893c51fe28.jpg
Zdecydowanie za duży budżet
Osobiście uważam, że jak na laptopa na którym mają działać tylko strategie i to nie dzień w dzień to kwota 5 tys wystarcza
Mkill
komentarz
komentarz

To nieźle, czyli dają różne info xd

image.png.14c1d8f418d42f95b87a2458ea12fca2.png

  • Dobra wypowiedź 1
wektor115
komentarz
komentarz

A czy wiadomo w jakim zakresie cenowym nowe Legiony 5 będą się znajdowały?

Prosaid
komentarz
komentarz

@wektor115 Ciężko określić przy aktualnej sytuacji na rynku.

whiteHusar
komentarz
komentarz

Około 5-7 tyś zł

anioł2009
komentarz
komentarz

I tak wolałbym clevo, mimo że głośniejsze są...Ale budowa płyty głownej to zupełnie inna liga niż masówek lenovo acer msi itp... 

Prosaid
komentarz
komentarz
Dnia 2.04.2021 o 15:37, wektor115 napisał:

A czy wiadomo w jakim zakresie cenowym nowe Legiony 5 będą się znajdowały?

Lenovo Legion 5-15 Ryzen 7/16GB/1TB/Win10 RTX3070 165Hz 7299 zł

Na razie w internecie pojawiło się to. Ciekawe czy cena zostanie.

Lukacja
komentarz
komentarz

Hej!

Przymierzam się do kupna laptopa, co prawda jeszcze nie do końca wszystko wybrane, ale zaczęłam się zastanawiać, w jakich sklepach najlepiej kupować laptopy? Tak żeby później przy ewentualnych reklamacjach nie było problemów tylko faktyczna pomoc ze strony sklepu? Jakie macie doświadczenia w tym aspekcie ?

Mkill
komentarz
komentarz

Co myślicie o tym laptopie? Link Jak ta karta ma się do rtx 3060?

seba84_2005
komentarz
komentarz

@up rtx 2070 ma zawsze 115w. Jest szybszy od rtx 3060 80w, ale wolniejszy od 3060 115w. Za to plusem jest dodatkowe 2GB ramu na pamięci, co przy wyższych ustawieniach detali gier ma wpływ na lepszą wydajność od rtx 3060 115w jeśli w grze przekroczymy zapełnienie pamięci vram powyżej 6Gb rtx 3060 po prostu zaczyna szarpać i gra traci klatki. 

Arick720
komentarz
komentarz

Może ktoś ma i jeszcze by chciał się wypowiedzieć o nim? https://www.x-kom.pl/p/630095-notebook-laptop-156-gigabyte-g5-kc-i5-10500h-16gb-512-rtx3060p-240hz.html boje się o tą głośność bo nie chce mieć helikoptera w domu tym bardziej że nie mogę nic teraz sensownego znaleźć odkąd legiony ryzen 7 z rtx zostały wycofane z xkoma, cos polecicie?

whiteHusar
komentarz
komentarz

No to gigabyte to jest helikopter plus okropnie wysokie temperatury.
Pod tym względem przepaść miedzy Lenovo Legion 5 z rtx 2060.

Ja stwierdziłem, że skoro i tak gram na PS4 i planuje zakupić PS5 to zostanę przy
Legion 5 ryzen 7 4800h + rtx 2060.
Akurat do tego co ja potrzebuje, czyli gry z serii Total War sprawdza się bardzooo dobrze. Gram w Rome 2 Total War na Ultra i nawet nie słyszę żeby laptop pracował czy się specjalnie mocno grzał.

seba84_2005
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Arick720 napisał:

Może ktoś ma i jeszcze by chciał się wypowiedzieć o nim? https://www.x-kom.pl/p/630095-notebook-laptop-156-gigabyte-g5-kc-i5-10500h-16gb-512-rtx3060p-240hz.html boje się o tą głośność bo nie chce mieć helikoptera w domu tym bardziej że nie mogę nic teraz sensownego znaleźć odkąd legiony ryzen 7 z rtx zostały wycofane z xkoma, cos polecicie?

I tank nie jest dostępny. Poczekaj niebawem wchodzą legiony z rtx 3060 może cena też będzie atrakcyjna. 

whiteHusar
komentarz
komentarz
I tank nie jest dostępny. Poczekaj niebawem wchodzą legiony z rtx 3060 może cena też będzie atrakcyjna. 
Wątpię żeby cena była niższa niż 6 tyś
seba84_2005
komentarz
komentarz

Za zwykłą 5 bez dopisku pro może nie będzie tak źle. 

Arick720
komentarz
komentarz

Jak ktoś ma jeszcze jakieś info to gigabyte to poproszę tu lub na priv

seba84_2005
komentarz
komentarz (edytowane)

@up

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.