x-kom hosting

RTX 3070 Msi / ZOTAC, czy słyszeliście o nich coś co je dyskwalifikuje ?

Lester
komentarz
komentarz

Nie no, w 2k przy 3080 procesor jeszcze będzie mieć znaczenie, raz większe, raz mniejsze, ale ja by nie uogólniał, bo ktoś weźmie pod cs-a  to nie będzie 5% ;)  

Poza tym na testy yt trzeba patrzeć w szczegóły, a polski niestety jest bardzo słabiutki pod względem IT poza forestem. Bardzo rzadko zdarza mi się na polskich geniuszy it na yt spojrzeć, ale nie pamiętam czemu, w każdym razie trafiłem na debila, bo inaczej nazwać nie można - zmaslo, który puścił przekaz, że w zasadzie to i 3600 nie bottleneckuje 3080. 

Whiro
komentarz
komentarz

Ja pierd..... co za ludzie. Brak slow. 

ahaed
komentarz
komentarz

Poświęciłeś tyle czasu na karteczki, filmiki. Kupę kasy na kartę, tylko po to by mi coś udowodnić? Udowodniłeś, ale o tym napisze za chwilę.

 

Podziwiam Cię bardzo, naprawdę. Osobiście nie chciałoby mi się włożyć tyle pracy i pieniędzy w to wszystko. Ale ja mam ogólnie ciekawsze rzeczy do robienia w życiu, niż drukowanie kartek.

 

Kupiłeś kartę i oddajesz ją po dwóch dniach? Czyli to Ty jesteś tym dzbanem... zamawia, oddaje... człowiek szuka  elementów do kompa, i albo same zwroty albo produktów nie ma.

Brawo słodziaku ;)

 

Powiedz mi teraz szczerze: kupiłeś kartę by mi "pojechać"? Naprawdę?

-Droga zabawa.

-Kupa kasy za gpu.

-Nie pojechałeś mi.

-Nie imponuje mi kupno 3060, 3080... Więc w tej sprawie dałeś ostro d*py

 

Narzeczona dumna z Ciebie? Kurde, człowieku. Byłeś taki męski... łał.  Twardy jak termopady na gtx 970.

 

 

 

 

W tym momencie mojej wypowiedzi, chciałem Ci pojechać za mleko na wąsie itd. Ale stwierdziłem, ze mija się to z celem. Sam pokazałeś jak wielkim jesteś dzbanem. Więc po prostu pominę ten temat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.