x-kom hosting

RTX 3070 Msi / ZOTAC, czy słyszeliście o nich coś co je dyskwalifikuje ?

anioł2009
komentarz
komentarz
9 minut temu, Lester napisał:

i to chłodzenie zotaca prawdopodobnie jest najgorsze ze wszystkich dostępnych.

 

A nie było tak że zawsze zostac kulał z chłodzeniem?? Kiedyś zotac dawał nawet 80 albo 70mm wentylatory na chłodzeniach :E Taki tandem dawał tak po uszach że masakra... W tej edycji widzę że chociaż dali coś większego..Jednak temperaturowo nadal słabo. Ciekawe jednak jak konstrukcja dała by radę na wodzie :hm:  Może z blokiem wodnym na rdzeniu, ramach i vrm dałoby to radę ???  Może kiedyś to przetestuję :E

ahaed
komentarz
komentarz

Zdjęcie z exif. Nie obrabiane, nic nie zmieniane. Pisałem to wczoraj. Zgodziłeś się. Więc czekam.

Na realne zdjęcie a nie kradzione z internetu. Ta fota jest z dupy wzięta.

 

Personalne wjazdy typu: chłopczyku itd. Zostały zgłoszone. Jeżeli brakuje Ci argumentów, to po prostu odpuść a nie obrażaj mnie.

OskarOski
komentarz
komentarz
1 minute ago, ahaed said:

Zdjęcie z exif. Nie obrabiane, nic nie zmieniane. Pisałem to wczoraj. Zgodziłeś się. Więc czekam.

Na realne zdjęcie a nie kradzione z internetu. Ta fota jest z dupy wzięta.

 

Personalne wjazdy typu: chłopczyku itd. Zostały zgłoszone. Jeżeli brakuje Ci argumentów, to po prostu odpuść a nie obrażaj mnie.

Ale Ty jesteś biedny umysłowo, masakra. Swoje kozaczenie ojcu zgłoś, może jeszcze zdąży Cie wychować. 

 

Zdjęcie wyslala mi narzeczona ktora odpakowala karte. Co ma jeszcze zrobic? Napisać ze dla Ciebie? Nagrac Ci film z unboxingu? Jak mam Ci przesłać nieobrobione zdjęcie które mam z messengera? Chciałeś zdjęcie na szybko to dostałeś. Mowilem Ci już wczoraj ze Twoje wymarzone zdjęcie dostaniesz jak wrócę z pracy. Że ja z Tobą w dyskusję wszedłem. 

 

Ty a wez daj swoje foto. Bo ja tam widze mleko pod nosem, 140cm wzrostu i 15 for odpalonych na których jesyes wojownikiem klawiatury, hahah :D Dawaj foto bo Ci nie wierze ze jestes Ahaed, tylko nieobrobione pamietaj! Nie usuwaj mleka spod nosa xD

ahaed
komentarz
komentarz

Pocisz się i niepotrzebnie mnie obrażasz. Ale rozumiem to. To po prostu taki typ prostych ludzi ;)

Nie interesuje mnie Twoja narzeczona, chłopak , babcia itd.

 

Do 19-nastej zdjęcie. Według umowy ;) .

Koniec z mojej strony.

OskarOski
komentarz
komentarz
6 minutes ago, ahaed said:

Pocisz się i niepotrzebnie mnie obrażasz. Ale rozumiem to. To po prostu taki typ prostych ludzi ;)

Nie interesuje mnie Twoja narzeczona, chłopak , babcia itd.

 

Do 19-nastej zdjęcie. Według umowy ;) .

Koniec z mojej strony.

 

Hahah, kłóć się z głupkiem to najpierw sprowadzi Cie na swój poziom a potem pokona doświadczeniem :)

 

Dostaniesz wieczorem fotki do wieczornego rozluźnienia i również z Tobą kończę. Tragiczna postać

Lester
komentarz
komentarz

Reaserch był szybko robiony, nie musi być to 100% pewne, ale raczej nie powinno się to znacząco różnić od rzeczywistości - od bidy jak bardzo ciśnie, bo cyberpunk już się instaluje i trzeba szybko kupić, a nie ma absolutnie nic innego tylko zotac (ale sporo poniżej 2800, nie powyżej 3000) to i z tej karty ktoś będzie się cieszył, ale polecić ją komuś jako docelową na dłużej, to może być niedźwiedzia przysługa. 
Zotac 2x miał taką opinię, że nigdy wcześniej nawet na niego nie spojrzałem, dopiero jak nie zostaje nic „normalnego” co człowiek zwykle byłby w stanie kupić, to i temu trzeba się przyjrzeć. 

 

@anioł2009

co do wody, to po odwiedzeniu paru stron na karty zotaca co prawda dalej już wcale nie patrzyłem, ale np te najtańsze pality, poza utratą gwarancji, mogą być niezłe pod wodę, bo raz, że najtańsze, a dwa - prawie jak referencyjne, więc duża szansa, że większość tańszych bloków pod referenty bez „docinania” się sprawdzi. 
Tyle tylko, że woda za darmo nie jest :) 

Jeśli karty pokroju 3060 ti czy 70 brać pod wodę, to raczej nie ze względu na temperatury, bo już taniej wyjdzie parę zł do lepszej wersji dołożyć. Dla estetyki, czy po prostu czystej fantazji - jak najbardziej, ale w przypadku 3060 ti, one raczej będą na tyle chłodne, że np. taki gigabyte Oskara może latem przy upałach wskoczy ponad 40% na wentylatorach w normalnym użytkowaniu.  Oczywiście obecnie to trochę wróżenie, ale generalnie to powinny być chłodne karty, więc woda na pewno będzie fajna dla oka, jeśli komuś na tym zależy, ale niekoniecznie potrzebna nawet w stosunku do średniej półki chłodzeń. 

Jeszcze przy okazji media expert - 3080 wpada im tyle co kot napłakał, ale jak ktoś poszukuje 3070 to te karty są dość często i jak śledziłem nieco temat w tam całkiem niezłych (jak na panujące warunki) cenach. Jak wpadają na morele, to od preorderu jest od razu + minimum 500 zł - dziś 3080 gb gaming był za prawie 4400, media ma zdecydowanie lepsze ceny na nowe Rtx-y, często też są dostępne 3070, ale mniej 3080. Jeśli ktoś poluje na karty warto jednak tam zaglądać. 

ahaed
komentarz
komentarz
5 godzin temu, OskarOski napisał:

 

Hahah, kłóć się z głupkiem to najpierw sprowadzi Cie na swój poziom a potem pokona doświadczeniem :)

 

Dostaniesz wieczorem fotki do wieczornego rozluźnienia i również z Tobą kończę. Tragiczna postać

19-nasta minęła.

Zdjęcie poproszę.

 

"Zdjęcie wyslala mi narzeczona ktora odpakowala karte. Co ma jeszcze zrobic? Napisać ze dla Ciebie? Nagrac Ci film z unboxingu? Jak mam Ci przesłać nieobrobione zdjęcie które mam z messengera? Chciałeś zdjęcie na szybko to dostałeś. Mowilem Ci już wczoraj ze Twoje wymarzone zdjęcie dostaniesz jak wrócę z pracy."

 

Kurde nie wiem, serio. Co ona może jeszcze zrobić. Może l--a?

Tak, nagraj mi film z unboxingu skoro sam się oferujesz.

Zdjęcie z mesengera czy watsapa to zdjęcie. Chcę oryginał. Kumasz? Czy Ci mleko kapie z wąsika?

Nie chciałem zdjęcia na szybko, tylko nieprzerabiane zdjęcie. Nie obracaj kota ogonem pajacu.

 

Zmieniłem zdanie, chce dwie fotki karty.

 

To nie zachcianka, tylko dowód, że naprawdę ją masz. Przedłużam czas do 20-stej.

 

 

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

 

masz baranie i zamknij się wreszcie. Pisałem Ci wczoraj że około 19 a Ty mi że 19 minęła. Nie myśle po 10 godzinach pracy o niczym innym jak zaspokoić małolata , żenujące dziecko z Ciebie

ahaed
komentarz
komentarz
2 minuty temu, OskarOski napisał:

https://youtu.be/Y79OiqQNsB4

 

masz baranie i zamknij się wreszcie. Pisałem Ci wczoraj że około 19 a Ty mi że 19 minęła. Nie myśle po 10 godzinach pracy o niczym innym jak zaspokoić małolata , żenujące dziecko z Ciebie

 

Ty ogólnie nie myślisz. I 10h pracy nic tutaj nie zmienia.

Zdjęcie.

A nie link, który nie działa.

 

Ty naprawdę jesteś tępy jak dzida z 10 wieku. Rozmawialiśmy o zdjęciu. Czy to jest tak trudne dla Ciebie? Co jest w tym skomplikowanego? idioto.

Około 19-nastej? Około 19-nastej kończy się właśnie teraz.

 

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

Zawołaj teraz mamę żeby Ci pieluchę zmieniła bo odparzeń dostaniesz. 

12 minutes ago, ahaed said:

 

Ty ogólnie nie myślisz. I 10h pracy nic tutaj nie zmienia.

Zdjęcie.

A nie link, który nie działa.

 

Ty naprawdę jesteś tępy jak dzida z 10 wieku. Rozmawialiśmy o zdjęciu. Czy to jest tak trudne dla Ciebie? Co jest w tym skomplikowanego? idioto.

Około 19-nastej? Około 19-nastej kończy się właśnie teraz.

 

 

Co Ci teraz nie pasuje :D ? Film to za dużo danych dla Ciebie ? Zdjęcie będzie bardziej wiarygodne ? 

ahaed
komentarz
komentarz

Ładna karta.

 

 

Szkoda, ze droga. U mnie są dużo tansze. Ale kto bogatemu zabroni.

 

ps: podziwiam zapał nad  pełną prezentacją. Jak bardzo trzeba być pustym, tępym i mieć na tyle siły by to robić?  Dramat.

 

 

Ale prywatnie: łał... masz 3060... szok .... łał...  wreszcie masz kartę a nie tylko o niej piszesz.

 

 

 

wygrałeś. Zadowolony? 

 

ps:

Obraź mnie jeszcze raz ;) .

 

OskarOski
komentarz
komentarz

Nie wygrałem. Straciłem kupę czasu na odpisywanie dzieciakowi z internetu . A teraz ja idę do swoich przyjemności a Ty dalej wojuj w internecie. 

ahaed
komentarz
komentarz
2 minuty temu, OskarOski napisał:

Nie wygrałem. Straciłem kupę czasu na odpisywanie dzieciakowi z internetu . A teraz ja idę do swoich przyjemności a Ty dalej wojuj w internecie. 

Nie no, luz.

Pamiętaj, że ja Cie nie obrażałem. A Ty mnie tak.

Wiesz co jest najlepsze w całej tej sytuacji? Jak chciałeś zabłysnąć to oki. Udało Ci się.

Takiego debila nigdy nie widziałem.

Ale fajnie, ze masz kartę a nie tylko piszesz, że to zamawiasz, albo tamto...

 

Koniec z mojej strony.

Pozdrawiam.

 

 

OskarOski
komentarz
komentarz
5 minutes ago, ahaed said:

Nie no, luz.

Pamiętaj, że ja Cie nie obrażałem. A Ty mnie tak.

Wiesz co jest najlepsze w całej tej sytuacji? Jak chciałeś zabłysnąć to oki. Udało Ci się.

Takiego debila nigdy nie widziałem.

Ale fajnie, ze masz kartę a nie tylko piszesz, że to zamawiasz, albo tamto...

 

Koniec z mojej strony.

Pozdrawiam.

 

 

Od samego poczatku byłeś wobec mnie wulgarny , wskazywałem Ci na to mówiąc że strasznie kozaczysz. Pisałeś mi że zdjęcia to moge swojej rodzinie wysylac a nie Tobie. Dlaczego w ogole przytaczasz moja rodzine ? Debila widzisz bo wszedlem w Toba w dyskusje ? Tu masz racje. Ale na pewno nie w temacie ze musialem zaczac sie bronic. 

ahaed
komentarz
komentarz
9 minut temu, OskarOski napisał:

Od samego poczatku byłeś wobec mnie wulgarny , wskazywałem Ci na to mówiąc że strasznie kozaczysz. Pisałeś mi że zdjęcia to moge swojej rodzinie wysylac a nie Tobie. Dlaczego w ogole przytaczasz moja rodzine ? Debila widzisz bo wszedlem w Toba w dyskusje ? Tu masz racje. Ale na pewno nie w temacie ze musialem zaczac sie bronic. 

 

 

Pomijając Twój wpis to: przejrzyj jeszcze raz moje posty.

Fajnie, ze masz kartę a nie piszesz tylko o tym co to nie zamawiasz.

Uwierz mi, ale ta karta szału nie robi, gpu jak gpu. Jest bo jest.

Ile dałeś?

 

Dlaczego jesteś cały czas agresywny wobec mojej osoby?

Sprawia Ci satysfakcję obrażanie mojej osoby? Co wtedy robisz? Patrzysz na gpu ze średniej półki, które aktualnie posiadasz?

 

 

 

Xainty
komentarz
komentarz

Nie nazwałbym 3060Ti GPU ze średniej półki :D

ahaed
komentarz
komentarz
2 godziny temu, OskarOski napisał:

...ze musialem zaczac sie bronic. 

Nie zesraj się czasem ;)

 

Fajną masz kartę.

 

Szkoda, że taka nie za fajna i szału nie robi, jak na to liczyłeś.  Gpu jak gpu. Napisze drugi raz: fajnie , że w końcu coś  kupiłeś, a nie tylko opowiadasz bajki.

 

Kiedy ją sprzedajesz? I za ile?  Oddajesz na gwarancji?

 

W życiu nie uwierzę, że masz narzeczoną. Daj zdjęcie z exif ;p

 

 

35 minut temu, Xainty napisał:

Nie nazwałbym 3060Ti GPU ze średniej półki :D

Tak?

https://www.megekko.nl/product/1963/1118254/Nvidia-Videokaarten/EVGA-GeForce-RTX-3090-FTW3-GAMING-Videokaart

 

3060ti to średnia półka.

Lester
komentarz
komentarz

@OskarOski jak wrażenia? Sam jestem podwójnie zaskoczony - pozytywnie kulturą pracy palita, bo sądziłem, że będzie dużo gorzej, a jest całkiem w porządku, nawet wyraźnie lepiej niż rx gaming oc. Z drugiej strony negatywnie, bo bez „ficzerów” nvidii różnica do 5700 xt oczywiście jest, ale sądziłem, że będzie lepiej. Np w warzone 3440x1440 trzeba miks raczej niskich/średnich (więcej niskich), żeby w miarę 140 fps utrzymać. 
Także ja jednak pilnuję dalej ruchy 3080. 
 

OskarOski
komentarz
komentarz
19 hours ago, Lester said:

@OskarOski jak wrażenia? Sam jestem podwójnie zaskoczony - pozytywnie kulturą pracy palita, bo sądziłem, że będzie dużo gorzej, a jest całkiem w porządku, nawet wyraźnie lepiej niż rx gaming oc. Z drugiej strony negatywnie, bo bez „ficzerów” nvidii różnica do 5700 xt oczywiście jest, ale sądziłem, że będzie lepiej. Np w warzone 3440x1440 trzeba miks raczej niskich/średnich (więcej niskich), żeby w miarę 140 fps utrzymać. 
Także ja jednak pilnuję dalej ruchy 3080. 
 

 

Jestem bardzo zaskoczony kulturą pracy, karty w ogóle nie słychać, ponadto jak tylko wpiąłem kartę i komputer na niej wystartował zauważyłem ogromną różnicę w samym odwzorowaniu kolorów, w kontraście, w HDRze itp. Warzone faktycznie na pełnych ultra około 110 fpsów. Karta jest wspaniała i jestem z niej bardzo zadowolony bo kosztowała 400zł więcej niż 5700XT ale też oczekuje większej wydajności więc czekam spokojnie na swojego RTX 3080 przy którym jestem 159 w kolejce. Może uda się wtedy sprzedać 3060TI po cenie zakupu i za 3600 wciągne 3080 :)

 

Mam tylko nadzieję że, będę bardzo zadowolony z Ray Tracingu i wydajności w Cyberpunku.

 

 

BTW. właśnie miałem pisać posta.

1. Po ponownym włączeniu kompa mam wyblakły obraz, muszę wyłączyć HDR i ponownie włączyć aby wyglądało to tak jak powinno. Macie jakiś pomysł jak temu pomóc?

 

2. Karta ma limit na 230W a przy tym ma bardzo niskie temperatury. Czy można to jakoś zdjąć aby ładnie ją podkręcić :) ?

anioł2009
komentarz
komentarz
7 minut temu, OskarOski napisał:

Czekam spokojnie na swojego RTX 3080 przy którym jestem 159 w kolejce. Może uda się wtedy sprzedać 3060TI po cenie zakupu i za 3600 wciągne 3080

 

Już się nacieszyłeś ??  Mało fps?

OskarOski
komentarz
komentarz
Just now, anioł2009 said:

 

Już się nacieszyłeś ??  Mało fps?

 

Mało

Lester
komentarz
komentarz

Jeśli nie każda gra nie będzie mieć obsługi dlss, to niestety ale będzie to karta raczej pod fhd, może 2k 60 Hz.  W swojej cenie jednak będzie bardzo dobra, a kultura pracy to bardzo moca strona tej karty, mnie wręcz zszokowała niby jedna z najbiedniejszych wersji, na którą bym nawet nie spojrzał, gdyby dostępność była dobra. Co prawda palit jest cholernie odpustowy pod każdym względem, ale już nawet nie patrzę czy są lepsze wersje pod kątem 14 dniowego zwrotu - ta mnie w zupełności satysfakcjonuje przez swoją kulturę pracy. 
W warzone 3440x1440 na ultra 80-85, 110 jest do złapania miks średnich. Szkoda, że nie są jeszcze testowane 21:9. 

OskarOski
komentarz
komentarz
8 minutes ago, Lester said:

Jeśli nie każda gra nie będzie mieć obsługi dlss, to niestety ale będzie to karta raczej pod fhd, może 2k 60 Hz.  W swojej cenie jednak będzie bardzo dobra, a kultura pracy to bardzo moca strona tej karty, mnie wręcz zszokowała niby jedna z najbiedniejszych wersji, na którą bym nawet nie spojrzał, gdyby dostępność była dobra. Co prawda palit jest cholernie odpustowy pod każdym względem, ale już nawet nie patrzę czy są lepsze wersje pod kątem 14 dniowego zwrotu - ta mnie w zupełności satysfakcjonuje przez swoją kulturę pracy. 
W warzone 3440x1440 na ultra 80-85, 110 jest do złapania miks średnich. Szkoda, że nie są jeszcze testowane 21:9. 

 

Ja gram w 2k. Liczę na stabilne 60fps w grach typu Cyberpunk. W Warzone mam okolo 110. Procesor ryzen 3600. 

 

Kupie 3080 wlasnie dlatego ze chce mieć maks wydajność. Potem jeszcze procesor do zmiany i będzie cacy :) Na monitorze chce mieć stabilne 150fpsow w 2k. W 4k 60fpsów. 

Lester
komentarz
komentarz

Zobaczymy co będzie z cyberpunkiem, oby nie to samo co wiedźminem. w sumie nawet 3600 do tej karty w 2k powinien spokojnie ogarnąć, choć wiadomo, 5600 by nie zaszkodziło... ;) 

Sam miałem ryśka na 4.4 ghz i jako tako dawał radę. Pod 144hz jednak moim zdaniem jest za słaby, ale generalnie pod 2k powinien wystarczać, nawet do 120 fps także w strzelankach typu warzone z mocniejszymi kartami niż 3060. Wkurzał mnie trochę z innych względów, ale wydajnościowo to chyba pierwszy możliwy procesor amd od lat, który w miarę daje radę gierkom. 

OskarOski
komentarz
komentarz
10 minutes ago, Lester said:

Zobaczymy co będzie z cyberpunkiem, oby nie to samo co wiedźminem. w sumie nawet 3600 do tej karty w 2k powinien spokojnie ogarnąć, choć wiadomo, 5600 by nie zaszkodziło... ;) 

Sam miałem ryśka na 4.4 ghz i jako tako dawał radę. Pod 144hz jednak moim zdaniem jest za słaby, ale generalnie pod 2k powinien wystarczać, nawet do 120 fps także w strzelankach typu warzone z mocniejszymi kartami niż 3060. Wkurzał mnie trochę z innych względów, ale wydajnościowo to chyba pierwszy możliwy procesor amd od lat, który w miarę daje radę gierkom. 

 

Jak oglądam porównania procesorów przy RTX3080 to procesory 2x droższe od niego dają skok o 5% fpsów, więc póki co mi się aż tak do zmiany procesora nie spieszy.

Chyba gry jeszcze zbytnio nie wykorzystują 8 rdzeni więc 6 się świetnie nadaje. Aczkolwiek Ty masz 21:9 więc to też inna bajka.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.