x-kom hosting

Dark Base 900... cały w czerni.

ahaed
komentarz
komentarz

Jestem tego samego zdania.

Podobno mają służyć wyciszeniu przepływu powietrza. A praktycznie go blokują i to bardzo.

Sławomir
komentarz
komentarz

jak by można było sie pozbyć wszystkich tych zaślepek to nawet ok, ale tam połowa jest połączona z mocowaniami.. powinni zrobić jakiś wymienny mesh front panel, i dodawać do obudowy.

ahaed
komentarz
komentarz

Właśnie w tym problem, że nie usuniesz wszystkich. Można przy mocowaniach, je trochę "wyrzeźbić", ale to na pewno wpłynie na sztywność. Więc bez sensu.

I ten problem nie dotyczy tylko frontu. Dołu i góry także.

Sławomir
komentarz
komentarz

to już w ogóle dramat..

 

Niebieska
komentarz
komentarz

@Sławomir pochwal się swoim kompem!

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)

Długi weekend się zaczął, więc jest trochę czasu na ... no w sumie bardziej na grilla, ale na podłubanie w kompie także.

Z racji tego, że nie mam jeszcze pozostałych wnętrzności do mojej machiny pc. Będę je zamawiał dopiero w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że starczy funduszy na wszystko.

Więc trochę z nudów, a trochę z potrzeby ogarnięcia miejsca dla czarnucha. Postanowiłem zrobić mu garaż. W czerni, czarny, czarnuch..brzydkie nazwy... nazwę go black widower. Będzie pasować, bo laptop długo nie pociągnie ;p.

 

Więc tak. Komputer tymczasowo będzie stał w dotychczasowym miejscu zombiaka (mojego laptopa), czyli w kuchni (co niektórzy znają powód dlaczego tam :lol2: ). Muszę trochę przemeblować i dopiero trafi na miejsce docelowe, ale niestety brak czasu by się za to zabrać. Trzeba czekać do urlopu.

A że nie chciałem go stawiać na podłodze, bo zbierałby kurz i sierść od psiaka. To stwierdziłem, że robimy jakąś podstawkę. W czasie pracy pomysł się trochę rozwinął. Więc zajęło mi to więcej niż planowałem :P.

 

Deski były.

Narzędzia były.

Klej, kołki i inne cuda, też miałem.

Więc skleiłem blackowi garaż z piwnicą na kable.

 

Przy okazji zyskałem 30cm blatu, akurat na pizze i piwo do niej. Tak więc przyjemne z pożytecznym.

 

 

 

 

20200530_172831.jpg

20200530_172843.jpg

20200530_172904.jpg

20200530_175430.jpg

20200530_175437.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Bardzo ładny garaż :D 

Sławomir
komentarz
komentarz

Czyli już z kuchni nie wyjdziesz.. jeszcze zamiast krzesła daj klopa i będzie idealnie :D

  • Haha 1
ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś z @anioł2009  rozmawialiśmy luźno o chłodzeniu wodnym, pompie pod rezerwuarem itd.

@anioł2009 ?? Widzisz ten 200l rezerwuar wody pod ścianą? Pompy pod nim mają w sumie około 800l/m. Sądzisz, że da się podłączyć do pc :lol2: ? .

 

3 minuty temu, Sławomir napisał:

Czyli już z kuchni nie wyjdziesz.. jeszcze zamiast krzesła daj klopa i będzie idealnie :D

 

Piszesz tak, bo zazdrościsz :P.

Do klopa wstaję normalnie. Jak wszyscy, czyli: Telefon jest? Bateria min 30% jest? To idę .

Sławomir
komentarz
komentarz

trochę tak.. ja muszę przejść 15m...

ahaed
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Sławomir napisał:

trochę tak.. ja muszę przejść 15m...

 Ty mi tutaj nie zmieniaj tematu na lodówkę i kupę. Zmieniłeś obudowę? Pastę? :lol2:

Mogeto
komentarz
komentarz

ten drewniany głośnik na dole - na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to buda dla kota :D

dfdffd.png

  • Haha 2
ahaed
komentarz
komentarz
Teraz, Mogeto napisał:

ten drewniany głośnik na dole - na pierwszy rzut oka, pomyślałem że to buda dla kota :D

 

Patyk pod wylotem i wyglądałby jak budka dla ptaków :lol2:.

 

To Jbl z dołożoną elektroniką i oklejony starymi fornirami, które mi gdzieś zalegały. Wcześniej pasował kolorystycznie do wystroju. Teraz będzie zmiana. Albo znajdę coś innego albo zrobię sam obudowę. I na bank na czarno ;).

 

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak na razie zanosi się dłuższa przerwa w składaniu czarnego.

Gdyby ktoś miał czasem ochotę zamawiać cokolwiek z pewnego Holenderskiego sklepu. To śmiało pytać na pw. Niestety pełnej opinii nie mogę tutaj wpisać, bo dostałbym bana za używanie niecenzuralnych słów. W sumie to nie wiem czy byłyby tam normalne słowa, oprócz tych niecenzuralnych :wacko:.

Tak wiec niestety, ale jak na razie czarny nie wystartuje. A laptop musi jeszcze trochę pożyć ;) .

Sławomir
komentarz
komentarz

Przynajmniej dłużej Ci komp posłuży jak później dostaniesz hehe

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)
8 minut temu, Sławomir napisał:

Przynajmniej dłużej Ci komp posłuży jak później dostaniesz hehe

 

A gwarancja na części leci ;)

Sławomir
komentarz
komentarz

to co masz się nie psuje ;D

ahaed
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Sławomir napisał:

to co masz się nie psuje ;D

 

 

 

Co to znaczy, że to co mam się nie psuje? Nawet Maybach się psuje.  Mi się nawet wczoraj kanapki zepsuły, bo były z poniedziałku. A Ty mi mówisz, że się nie psuje? ;)

Piwo się psuje. A nie, piwo się nie psuje. Nie zdąży się zepsuć.

Sławomir
komentarz
komentarz

drewno zaimpregnujesz i będzie git ;D

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)

A na serio: przesunęli mi zamówienie z jutra na ...  uwaga ... 23 czerwiec. Bo ... nie mają klawiatury...  Kurde, to wezmę inną. Ale nie!! Już przesunięte i koniec. Zamówienie, to zamówienie. 3 tyg czekania na zamówienie, bo nie mają klawiatury, która na stronie jest dostępna na jutro. Żadnego meila. Żadnego tel. Żadnej informacji. Postanowione.

 

Ok. Poczekam, wysyłajcie.

 

Otworzę, pogrzebię patykiem i odeślę z powrotem. Mam 30 dni na zwrot bez podania powodu. Otwartych pudełek i tak nie sprzedadzą jako nowych. A ja zamówię sobie w innym sklepie ;). Mi łaski nie robią. 

 

 

 

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz
2 minuty temu, ahaed napisał:

z jutra na ...  uwaga ... 23 czerwiec

 

giphy.gif

  • Dobra wypowiedź 1
Sławomir
komentarz
komentarz

To ładnie, ja jak coś zamiawiałem i sie okazało że nie mieli dostępnego produktu, to albo dzwonili do mnie albo mailowo się kontaktowali i pytali o podobny produkt czy może być lub czy wysyłać bez tego po prostu..

Praktycznie złapali cie za jaja i nie chcą klienta wypuścić ;p

 

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)
3 minuty temu, Sławomir napisał:

To ładnie, ja jak coś zamiawiałem i sie okazało że nie mieli dostępnego produktu, to albo dzwonili do mnie albo mailowo się kontaktowali i pytali o podobny produkt czy może być lub czy wysyłać bez tego po prostu..

Praktycznie złapali cie za jaja i nie chcą klienta wypuścić ;p

 

 

 

Nie do końca.

Poczekam na przesyłkę. Otworzę paczki, zapakuję potem byle jak i odeślę. Mają klienta w d.. , to klient też ma ich w w tym samym miejscu. Proste ;).

Spodziewałem się meila: nie mamy, może coś innego, może bez tego. A tu od razu: przesunięto na 23. No to  powodzenia. Przesuwajcie. Kupię gdzie indziej, a Wy dostaniecie zwrot pootwieranych pudełek , których już nie sprzedacie jako nowych.

Szanuj mnie, ja będę szanował Ciebie. Sklep ma mnie gdzieś? To ja mam sklep głębiej.

Sławomir
komentarz
komentarz

To jednak polskie sklepy maja większy standard :p

 

ahaed
komentarz
komentarz (edytowane)
11 minut temu, anioł2009 napisał:

 

giphy.gif

 

Zabrali mi broń przy wyjściu z jednostki, a szkoda. Jak bardzo ułatwiłoby to życie ;)

 

 

 

2 minuty temu, Sławomir napisał:

To jednak polskie sklepy maja większy standard :p

 

 

Do dzisiaj byłem zadowolony ze sklepów tutaj. Ale takiego "strzała w pysk" , to się w życiu nie spodziewałem.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.