x-kom hosting

Dziwny problem związany z aktywacją sysemu

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
gavron7
komentarz
komentarz

Możesz skasować.
Co to znaczy nie łączy z siecią? Mało danych.
Stery zainstalowane? Działają? Ubierasz połącz? Co konkretnie się dzieje? SIM załadowany? Sprawny? Widać sieć?


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Niebieska
komentarz
komentarz

Pytanie: system się aktywował normalnie? Zainstalowałeś wszystkie sterowniki? 

Wojciech109
komentarz
komentarz
10 minut temu, gavron7 napisał:

Możesz skasować.
Co to znaczy nie łączy z siecią? Mało danych.
Stery zainstalowane? Działają? Ubierasz połącz? Co konkretnie się dzieje? SIM załadowany? Sprawny? Widać sieć?


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

Jak podłączam router do komputera to tam gdzie jest ikona sieci z x w czerwonym kółku zmienia się na ! w żółtym trójkącie i jest do wyboru połączenie lokalne 2 pod którym pisze brak internetu. Kiedy przełożę kartę sim do modemu i go podłącze to internet wtedy działa ale jako sieć komórkowa. Router jest w pełni sprawny bo korzystam z niego na telefonie i innych komputerach.

gavron7
komentarz
komentarz

Naprawdę nie umiesz napisać sprzętu jakim dysponujesz? Wszystko trzeba dopytywać? A później zdziwienie że coś nie działa lub nierzetelne odpowiedzi.

Na Twoje pytanie odpowiem SOA#1..


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Ps. Czy ty jesteś pewny że kablem USB podłączasz router?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wojciech109
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak podłącze router do komputera tym kablem to nie działa internet, a jak modem to działa.

20200218_101237.jpg

20200218_101502.jpg

20200218_101442.jpg

20200218_101455.jpg

Zdjęcia z pulpitu i jak został podłączony router.

20200218_102029.jpg

20200218_102022.jpg

Zaraz wyśle jak jest podłączony router bo narazie mi nie pozwala bo 20MB maksymalnie.

Edytowane przez Wojciech109
gavron7
komentarz
komentarz

Nie naprawdę nie mam siły... Jakie masz auto? I wysyła zdjęcie rejestracji... Czy po rejestracji będziesz wiedział jakie mam auto? Nie! A czy ktoś po obudowie wie jaki to router? Nie! Nawet jak wyślesz to zdjęcie do producenta to też nie powie jaki to model bo są różne modele w tych samych obudowach!
Kolego, albo chcesz odpowiedź konkretną i wtedy poproszę konkretne dane ale lejemy wodę...


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Wojciech109
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, gavron7 napisał:

Nie naprawdę nie mam siły... Jakie masz auto? I wysyła zdjęcie rejestracji... Czy po rejestracji będziesz wiedział jakie mam auto? Nie! A czy ktoś po obudowie wie jaki to router? Nie! Nawet jak wyślesz to zdjęcie do producenta to też nie powie jaki to model bo są różne modele w tych samych obudowach!
Kolego, albo chcesz odpowiedź konkretną i wtedy poproszę konkretne dane ale lejemy wodę...


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

Model routera to E55738-320

 

Jest to przenośny router marki Huawei

To temat routera może narazie zostawmy. W podglądzie zdarzeń pojawiają mi się takie błędy dotyczące prawdopodobnie tej Windows'owej licencji.

20200217_222455.jpg

20200217_222408.jpg

20200217_222351.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.