x-kom hosting

Który GF 8800GT 512MB ?

Sonido
komentarz
komentarz

620PLN :o No to jest cena :D tymbardziej, że za EVGA. Warto dołożyć.

Ja jednak uzbroję się jeszcze w trochę cierpliwośći i poczekam na GTX 260. Ciekaw jestem co ta karta pokaże i w jakiej będzie cenie (rzeczywiście).

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja też czekam :D Nie żebym zamierzał kupić, ale ceny tych kart co już są na rynku powinny spaść jakiś miesiąc po premierze nowości ;)

  • 2 tygodnie później...
wojtasjd
komentarz
komentarz

Z tym czekaniem to wątpliwa sprawa.

Taka EVGA 8800GTS 512MB - OEM - 575zł

GTX2xx jak wejdzie wątpie czy bedzie porażająco wydajniejszy a cena pewnie min. 1k zł ...

Zapowiadany pobór mocy/wydzielane ciepło (65nm) też nie zachęca tym bardziej że idą gorące dni ;)

  • 4 tygodnie później...
falcon1984
komentarz
komentarz

No to kupiłem jednak tego Galaxy 8800GT CM-HP i ładnie śmiga

Temp. dość ładne: idle 47-49C, stress 65-68C

Na razie podkręciłem na 650/1900 i temp wzrosła na 72-74C w stresie

Karta ogólnie bdb, bardzo cicha - wręcz niesłyszalna, w grach wydajność bardzo dobra, w GRID niebo, a ziemia w porównaniu do poprzedniego 7900GS ;D

BlackRaven
komentarz
komentarz

Temperaturki całkiem niezłe :) Pochwal się jeszcze gdzie (i za ile) kupiłeś ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

W apollo Kraków - 475zł, za wysyłkę nie płaciłem bo sobie autkiem podjechałem :)

wojtasjd
komentarz
komentarz

Przy tej kwocie to poważnie bym się zastanowił nad HD4850, no może jeszcze nie teraz - jak wejdzie więcej modeli z chłodzeniem dwuslotowym...

falcon1984
komentarz
komentarz

Kartę potrzebowałem już teraz bo chce pograć, a pieca w domu nie chce mieć

wojtasjd
komentarz
komentarz

HD4850 ma być piecem ?

Napewno nie, mimo że ma więcej tranzystorów jest w 55nm (biorąc pod uwage to że taktowania rdzenia i pamięci są zbliżone i w obu przypadkach GDDR3), zapewne ciągnie mniej niż G92.

Piecem to można nazwać konstrukcje dwurdzeniowe czy GT280.

Czy chłodzenie jedno czy 10-slotowe (w ramach jednej karty) - ilość ciepła będzie taka sama, tylko inaczej rozproszona, temp. mogą być inne.

PS. żeby nie było że jestem jakimś ATi-fanboyem - aktualnie mam Inno3D 8800GT 512MB (Samsung 1.0ns) za 389zł ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Referencyjne HD4850 mają temp. w stresie 85C albo więcej, dla mnie to trochę jednak dużo, nie chce martwić się, że karta się spali

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.