x-kom hosting

Tele-sklep.net opinia

Arturoo
komentarz
komentarz

Jak wyżej też dałem się oszukać na ponad 1000 zł ...

GosiaK
komentarz
komentarz

Również zostałam oszukana na 1300 zł . 

michal6272
komentarz
komentarz

Widzę że sporo osób nacięło się na ten sklep. Pytanie jeszcze jak dużo osób oszukanych nie pisze na tym forum, albo nadal w nieświadomości sytuacji czeka na zamówiony towar?

Nie orientuje się w aspektach prawnych, wiemy że sklep został założony na fikacyjne dane, konta bankowe  (a było ich kilka) - zapewne też były zakładane na podstawione osoby, pytanie czy zostały jakiekolwiek środki na rachunkach będzie znała policja w toku śledztwa, dla mnie raczej wątpliwa sprawa, skoro to była zorganizowana akcja, pieniądze byly raczej odrazu wypłacane. Jakie efekty może przynieść pozew zbiorowy?

michu23m
komentarz
komentarz

Padłem ofiara oszustwa również na 453.99zl przez Tele-sklep net. Mój kontakt michu23m@interia.pl sprawa byla dzis zgloszona na policje widzialem ze ktos utworzyl grupe lecz nie moge zalogować

 

michal6272
komentarz
komentarz

Wbijajcie na tą grupę na fb. Widze że są na dziesiątki, o ile nie setki osób.

 

https://www.facebook.com/groups/284309765451207/

bajpasiarka
komentarz
komentarz

Hej w takim razie ja też zostałam oszukana.... dopiero dziś mnie zaciekawiło, że nie dostałam maila z potwierdzeniem wysylki towaru ani nie mmogę śledzić przesyłki. Jutro rano zadzwonię do banku... jstem chętna na pozew zbiorowy. Ja wydałam 859 zł

Dotka
komentarz
komentarz

Hej też zostałam oszukana. Na policji jeszcze nie byłam i nie wiem czy w ogóle ma sens tam iść... moja kwota którą przelałam to poniżej 100zł zgłosiłam sytuację w moim banku i banku na konto którego przesłałam pieniądze. Zgłaszając fakt na policję nie zostanę potraktowana jako "niska szkodliwość czynu"? Do grupy fb nie zostałam jeszcze dodana. Proszę o pomoc... sądzę że każda kwota przesłana oszustowi powinna być traktowana poważnie ale znam polskie realia....dodatkowo chciałam nadmienić że Pani Dorota Charkot napisała na innym temacie tego forum ze padła ofiarą kradzieży tożsamości i że będzie zgłaszać ten fakt na policję. Proszę o opinie na temat pierwszej części mojej wypowiedzi

ciemek-c1
komentarz
komentarz

Witam również dałem się nabrać nie duża kwota lecz zawsze to 617 zł sprawe zgłosiłem do banku a dziś na policje ,

również z chęcią do łącze do pozwu zbiorowego ,nie można popuścić takim osobą

Natiiii1918
komentarz
komentarz

Witam 06.07 zakupiłam mała lodówkę na tele-sklep.net  za 430zl zostałam tak samo oszukana jak i reszta osób z tego co przeczytałam jak coś dołączam  się do pozwu grupowego  Natalia Ałulis  kontakt e-mailu  natiiii1918@wp.pl

julka2002
komentarz
komentarz

Też zostałam oszukana na 515zł..! Mam pytanie co zrobiły osoby oszukane które zgłaszały to w banku? Co konkretnie mówiły,i co na to

bank?!

tester007
komentarz
komentarz

Zbieram w Excelu statystyki liczby oszukanych osób i kwoty z zamówień. Na ten moment jest 11 osób i 9400 zł.

Jak ktoś się chce dopisać do Excela, zapraszam na PRIV - proszę podać swoją stratę i informacje o przelewie (na jakie konto była wpłata).

loverpc
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, tester007 napisał:

Zbieram w Excelu statystyki liczby oszukanych osób i kwoty z zamówień. Na ten moment jest 11 osób i 9400 zł.

Jak ktoś się chce dopisać do Excela, zapraszam na PRIV - proszę podać swoją stratę i informacje o przelewie (na jakie konto była wpłata).

Pomoze ktos przy mojej sprawie?

 

tester007
komentarz
komentarz

@loverpc, a jaką masz sprawę?

  • Super 1
loverpc
komentarz
komentarz

Pewnego dnia uruchomiłem komputer jak codzień, dzień wcześniej miał aktualizacje no i instalowalem teamspeaka bo kolega zaprosił i komputer zgasł sam od siebie, uruchamiam go ponownie odpala sie zasilacz procesor tak jak zawsze i karta graficzna jakby chciala a nie mogła co sekunde zalacza sie jej wiatraczek i gasnie tak monotonnie a na monitorze nic nie pokazuje. Da się to naprawić czy do wyrzucenia? 

 

Mój pc:

Nvidia gt 440

Zasilacz nie wiem jaki to jest 

Procesor amd 

Płyta z asrocka

Prosze o pomoc 

Pomoże ktoś?

grogrian
komentarz
komentarz
13 godzin temu, loverpc napisał:

Pewnego dnia uruchomiłem komputer jak codzień, dzień wcześniej miał aktualizacje no i instalowalem teamspeaka bo kolega zaprosił i komputer zgasł sam od siebie, uruchamiam go ponownie odpala sie zasilacz procesor tak jak zawsze i karta graficzna jakby chciala a nie mogła co sekunde zalacza sie jej wiatraczek i gasnie tak monotonnie a na monitorze nic nie pokazuje. Da się to naprawić czy do wyrzucenia? 

 

Mój pc:

Nvidia gt 440

Zasilacz nie wiem jaki to jest 

Procesor amd 

Płyta z asrocka

Prosze o pomoc 

Pomoże ktoś?

Zły temat wybrałeś

loverpc
komentarz
komentarz
5 godzin temu, grogrian napisał:

Zły temat wybrałeś

Wiem ale nikt mi na prawidlowym nie odpowiada

Pasikonikxd
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiadomo coś o tym pozwie zbiorowym? Ja bardzo chętnie się dopiszę

kenoleey
komentarz
komentarz

Witajcie. Mnie oszukano na kwotę 2750 zł . Zakupu dokonałem 4.07.2018. Tego też dnia rozmawiałem przez telefon, który dostępny był na stronie internetowej sklepu. Osoba, która podawała się za sprzedawcę, powiedziała mi kilka słów na temat produktu. Gdy zapytałem o brak możliwości płatności przy odbiorze, powiedziano mi, ze na chwilę obecna nie ma takiej możliwości. Przelałem wiec pieniądze, na wskazany adres konta... 9.07. Telefon do firmy nie działał. 10.07 nie bylo już strony sklepu. Tego też dnia zgłosiłem sprawę do banku i na policje.... 

Proszę osobę zarządzającą grupa na fb o dodanie mnie do niej

D. Rzeczkowski

anate
komentarz
komentarz

Ja także zostałam oszukana na kwotę 370 zł. Sprawę zgłoszę na policje dopiero jutro, gdyż jestem poza miejscem zamieszkania aktualnie. Czekam aż ktoś przyjmie mnie do grupy na facebooku. 

Pasikonikxd
komentarz
komentarz (edytowane)

Mój bank poinformował mnie, że jest sprawa w prokuraturze, więc coś się dzieje :)

michu23m
komentarz
komentarz

Cale szczescie bo to roznie bywa

 

dcharkot85
komentarz
komentarz
Dnia 13.07.2018 o 14:51, tester007 napisał:

Zbieram w Excelu statystyki liczby oszukanych osób i kwoty z zamówień. Na ten moment jest 11 osób i 9400 zł.

Jak ktoś się chce dopisać do Excela, zapraszam na PRIV - proszę podać swoją stratę i informacje o przelewie (na jakie konto była wpłata).

Witam chcę się dowiedzieć ile osób już pan zgromadził i jaką kwotę zliczyl? Jestem związana z tą sprawa niestety może mi pan udzielić takiej informacji?

kenoleey
komentarz
komentarz (edytowane)

Dnia wczorajszego otrzymałem informacje z banku. Proszę o kontakt z osobą, której bank pieniądze przesłane na konto Pani D.Charkot zostały zatrzymane i zwrócone .

Screenshot_20180724-081851.jpg

Czy ktoś posiada jakieś nowe informacje w temacie tej sprawy?

 

michal6272
komentarz
komentarz

Chyba temat powoli cichnie... żadnych info w sprawie pozwu zbiorowego. Każdy jest zdany na własne działania. Zastanawiam sie czy, prokuratura podjęła jakieś działania. Osoby, które składały zawiadomienie w prokuraturze - macie jakieś newsy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.