x-kom hosting

Tele-sklep.net opinia

bf199
komentarz
komentarz

wysłałem wiadomość na Pani emaila

ewaborowa1983
komentarz
komentarz

Ja też wysłałam do Pani wiadomość 

an.an
komentarz
komentarz
28 minut temu, Ewelinamalina napisał:

To mój adres mailowy eweszm@wp.pl czekam na państwa wszystkie informacje o dokonanych oszustwach i złoże w naszym imieniu pozew zbiorowy.

moje dane do kontaktu Ewelina Wierzbicka

Proszę napisać jakich informacji potrzeba

Gt579
komentarz
komentarz

ja również  wysłałem do pani wiadomość 

michal6272
komentarz
komentarz

Też się naciąłem na ten sklep. 5 lipca przelałem 3696,99 na następujący nr konta:

28 1090 2590 0000 0001 3627 9546

Nazwa odbiorcy :

DOROTA AGATA CHARKOT

Tytuł : ZAMÓWIENIE 411681125

 

Wysłałem do Pani maila. Czy jest cien szanszy na odzyskanie tej kasy?

Ale wtopa...

Łowca97
komentarz
komentarz

Tez wysłałem do Pani maila

dpaluch
komentarz
komentarz (edytowane)

Firma DOROTA AGATA CHARKOT to oszuści. W dn. 4.07 zapłaciłem za płyt indukcujną Bosch 3266,99zł. Zgłosiłem przestępstwo na policję oraz zgłosiłem przestępstwo gospodarcze do Urzędu Skarbowego w Błgoraju. Dołączę się do protestu zbiorowego przeciw firmie.

11 minut temu, dpaluch napisał:

Firma DOROTA AGATA CHARKOT to oszuści. W dn. 4.07 zapłaciłem za płyt indukcujną Bosch 3266,99zł. Zgłosiłem przestępstwo na policję oraz zgłosiłem przestępstwo gospodarcze do Urzędu Skarbowego w Biłgoraju (tel. 84-686-87-10). Proszę aby każdy poszkodowany zgłosił indywidualnie . Dołączę się do protestu zbiorowego przeciw firmie.

Przelew dokonałem na:

(BZWBK)
28 1090 2590 0000 0001 3627 9546
DOROTA AGATA CHARKOT
KORONOWSKA 65
02-905 WARSZAWA

ib0016
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, pamabubusoix napisał:

Witam,

ja również dałam się oszukać  6 lipca przelałam 737,98 zł na konto ING.

Jak widzę na forum nie ja jedna dałam się oszukać przez -tele-sklep.net...

6 lipca przelałam 737,98zł na ich konto ING.

Zgłosiłam w swoim banku BZWBK jak również w ING.

 

Na policję zgłoszę to jutro.

Nie wiem czy uda się odzyskać pieniądze.

Proszę o podpowiedz co można zrobić w tej sytuacji.

Pasikonikxd
komentarz
komentarz

Posiadacie może wzór pisma o zwrot przelewu? Skontaktowałem się ze swoim bankiem i poinformowano mnie, abym złożył u nich to pismo, a oni skontaktują się z bankiem oszusty.

4 godziny temu, pamabubusoix napisał:

Dodatkowo zadzwoniłem do mojego banku (mBank) i złożyłem zlecenie zwrotu tej wpłaty ale w przypadku mojego banku to działa tak, że oni zwracają się do właściciela rachunku aby "dobrowolnie" zwrócił pieniądze. Oczywiście informują też bank posiadacza rachunku. 

 

Posiadasz może wzór tego dokumentu: ''zlecenie zwrotu wpłaty'?'

Łukasz1
komentarz
komentarz

Tu podaję z innego forum Pani założył na fb grupę:

https://www.facebook.com/agata.wilkowska.142

Ma już 14 osób.

Więc możecie spróbować połączyć siły.

 

tomcio017
komentarz
komentarz

Również zostałem oszukany. Czy próba kontaktu z bankiem w celu cofnięcia przelewu ma sens? 

Gt579
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Łukasz1 napisał:

Tu podaję z innego forum Pani założył na fb grupę:

https://www.facebook.com/agata.wilkowska.142

Ma już 14 osób.

Więc możecie spróbować połączyć siły.

 

od 2 godzin ta pani się nie odezwała na pewno jest ta grupa na fb?

Madziulla
komentarz
komentarz

Ja również zostalam oszukana na prawie 1300zł zamowilam konsole dla syna i od 4.07. Cisza zgłosze do banku i na policję moze uda się odzyskać pieniadze. Masakra

grogrian
komentarz
komentarz

Byłem teraz na policji, powiedzieli żebym się zgłosił za 2 tygodnie, bo tyle ma sprzedawca czasu na wysłanie towaru, zgłosiłem w banku i czekam.

Jutro z rana podjadę na ten adres w Warszawie.

Gość
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Pasikonikxd napisał:

Posiadacie może wzór pisma o zwrot przelewu? Skontaktowałem się ze swoim bankiem i poinformowano mnie, abym złożył u nich to pismo, a oni skontaktują się z bankiem oszusty.

 

Posiadasz może wzór tego dokumentu: ''zlecenie zwrotu wpłaty'?'

Hej, dyspozycję złożyłem telefonicznie. Nie musiałem składać pisma. 

4 minuty temu, grogrian napisał:

Byłem teraz na policji, powiedzieli żebym się zgłosił za 2 tygodnie, bo tyle ma sprzedawca czasu na wysłanie towaru, zgłosiłem w banku i czekam.

Jutro z rana podjadę na ten adres w Warszawie.

 

A to troche ciekawe bo ja też dzisiaj byłem na policji i przyjeli moje zgłoszenie bez problemu. Zamówienie składałem 06.07 więc minęły tylko 4 dni. NIe wiem czy te 14 dni jest jakoś prawnie regulowane. Wiem, że takie są przepisy np. na allegro ale pewnie każdy sklep ma swoje. Też się zastanawiałem czy nie odczekać ze składniem zawiadomienia na policji ale pomyślałem, że trzeba chyba działać szybko. 

grogrian
komentarz
komentarz

oni powiedzieli ze i tak wystawią mi tylko pismo o przyjęciu zgłoszenia i tak to sformułował zebym nie liczył na wiecej tylko z tym potwierdzenie udał się do banku.

eee lipa.

i tak więcej bank może zdziałać niż policja

bf199
komentarz
komentarz

Mnie w podobny sposób oszukali na olx, wpłaciłem pieniądze, a nie otrzymałem towaru (koszt 220zł) byłem z tym na policji, bez problemu dało radę złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, już miałem to zrobić, ale zapytałem policjanta o możliwe dodatkowe koszty, powiedział mi że jako osoba poszkodowana na 100% będę wzywany do sądu, ale tego z regionu oszusta (takie przepisy), ja jestem z podkarpacia, a gość był z Warszawy, podliczyłem koszty paliwa itp. i stwierdziłem że to nie opłacalne. Za to powiedział mi że inaczej wygląda sprawa pozwu zbiorowego, dlatego tez cały czas chciałbym się do takiego przyłączyć, większe szanse na odzyskanie pieniędzy i większa kara do oszusta, nie trzeba ekstra jechać do wskazanego w wezwani sądu, zapytam jeszcze raz, jesteście chętni na taki pozew zbiorowy? Była pewna Pani która się oferowała że się tym zajmie, ale jak narazie cisza, a tu trzeba działać szybko, może ktoś już wnosił o taki pozew i ma doświadczenie?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Nie chcę aby to tak wyglądało, ze wymądrzam się po fakcie (zwróciłem uwagę na datę otwarcia sklepu nie wiedząc jeszcze, ze to oszuści) ale chciałbym zwrócić uwagę na pewną rzecz.
Oszuści zakładając takie sklepy robią to dosyć profesjonalnie aby ukryć oszustwo. Ale w internecie nie da się ukryć wszystkiego i nie da się przygotować oszustwa perfekcyjnie
Znajdujemy nagle sklep bez żadnych opinii w którym jest wszystko tańsze niż w innych sklepach
Możemy sprawdzić w internecie datę kiedy strona ze sklepem została założona

https://www.whois.com/whois/tele-sklep.net

Tego się nie da ukryć nawet jak strona jest już zamknięta.
Widząc, że sklep w którym zamierzamy kupować działa ledwo trochę więcej niż miesiąc dostajemy do przemyślenia pierwsza wątpliwość czy jest wiarygodny.

Takie sklepy to nie grzyby, żeby nagle wyrastać. Statystycznie mało prawdopodobne aby takie sklepy ciągle powstawały. Niestety ciągle powstają i oszukują ludzi.

Współczuję ludziom, którzy stracili pieniądze to nie ich wina tylko oszustów.

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

szanowni Państwo wszystkich którzy chcą dołączyć do pozwu zbiorowego proszę o kontakt mailowy na adres : eweszm@wp.pl , oraz grupa fb założona przez inną poszkodowaną tam działamy bo nikt z nas nie chce być oszukiwany .

1. zgłaszamy na policję oni MAJĄ OBOWIĄZEK PRZYJĄĆ ZGŁOSZENIE , PRZYPOMINAM OBOWIĄZEK !!!!! NIE DAJCIE SIĘ ZBYWAĆ MOŻECIE ZŁOŻYĆ TEŻ DONIESIENIE DO PROKURATURY TEŻ MAJĄ OBOWIĄZEK!!!!!!

2. ZGŁASZACIE DO SWOJEGO BANKU ZE ZOSTALIŚCIE OSZUKANI I ZGŁASZACIE TAM REKLAMACJĘ TEGO PRZELEWU

3. ZGŁASZACIE DO BANKU ODBIORCY TEŻ INFORMACJĘ O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA BANKI MAJĄ OBOWIĄZEK TO ODNOTOWAĆ I PRZEKAZAĆ DO DEPARTAMENTU KTÓRY ZAJMUJE SIĘ PRZECIWDZIAŁANIEM PRANIU BRUDNYCH PIENIĘDZY CHOCIAŻBY Z TEJ USTAWY

4. DZIŚ BĘDE W SĄDZIE I U RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA A W PONIEDZIAŁEK WIZYTĘ MAM U PRAWNIKA KTÓRY DZIAŁA PRZY MOIM URZĘDZIE .

BĘDZIE POTRZEBNE PAŃSTWA OŚWIADCZENIE ALE TO PÓŹNIEJ NA RADZIE GROMADZĘ DOKUMENTACJĘ OD PAŃSTWA

NIE WAŻNE CZY SKLEP DZIAŁA DZIEŃ MIESIĄC CZY ROK NIKT NIE MA PRAWA OSZUKIWAĆ I CHODZIĆ BEZKARNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

INFORMACJA DLA PAŃSTWA JEST TEŻ TAKA ŻE POLICJA I PROKURATURA BĘDĄ PROWADZIĆ NASZE SPRAWY ODZDZIELNIE MY CYWILNIE MOŻEMY WYSTĄPIĆ Z POZWEM ZBIOROWYM I JEST TO BARDZO WAŻNE I POMAGA W SPRAWIE , JAK ZŁOŻE PISMO DO SĄDU OD RAZU ROZEŚLĘ PO BANKACH INFORMACJĘ .MOŻE TO COŚ POMOŻE .

BARZDO PROSZĘ O PISANIE MA FB LUB MOJEGO MAILA.

 

 

thommy30
komentarz
komentarz

Słuchajcie macie nr tej sprawy na policji też dałem się złapać tym złodziejom takim łapy uciąć od razu.Zgłosiłem do banku jeszcze policja zostala.Pozdrawiam

grogrian
komentarz
komentarz

Sprawdziłem, nie ma takiego nawet numeru jak koronowska 65

oszukany xxl
komentarz
komentarz

Chciałbym przestrzec przed firmą  tele-sklep.net , niestety padłem ofiarą oszustwa. Nie zamawiajcie nic za pośrednictwem tego pseudosklepu. Od dnia 10-07-2018 r. właściciel przestał odbierać telefony, nie odpowiada na e-maile, a dane właścicielki sklepu również mogą być fałszywe. W dniu dzisiejszym sprawę przedstawiłem Prokuraturze.

Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego. Proszę tylko napiszcie kto będzie ten pozew reprezentował oraz jakich danych potrzeba ,aby przyłączyć się do owego pozwu.

Gość
komentarz
komentarz

UWAGA!!! ZACHĘCAM WSZYSTKIE OSZUKANE OSOBY DO ZŁOŻENIA REKLAMACJI DO SWOICH BANKÓW. MOŻNA ZADZWONIĆ ALBO UDAĆ SIĘ DO PLACÓWKI I ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ NA WYKONANY PRZELEW. 

ata76
komentarz
komentarz

Reklamację w swoim banku już złożyłam i nawet już dostałam pismo, że przelew został wykonany prawidłowo, więc mogę liczyć jedynie na to, że bank odbiorcy będzie w stanie zwrócić pieniądze z konta oszusta. Mój bank wystąpił o zwrot do banku oszusta.

Dzwoniłam także do banku oszusta i tam przyjęli zgłoszenie ale szczerze mówiąc nadzieja na odzyskanie pieniędzy jest nikła.

Pozostaje jeszcze wizyta na policji.

Ja także chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

pastuszek
komentarz
komentarz

Również dałem się naciąć, reklamację w banku złożyłem pragnę dołączyć się do pozwu zbiorowego - musimy dojechać tych złodziei! 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.