x-kom hosting

Tele-sklep.net opinia

WujekBen
utworzono
utworzono

Witam. Znalazlem strone https://tele-sklep.net i zauwazylem ze np karta graficzna ktora chcialem kupic na morele.net jest tansza o 200zl na tej wlasnie stronie. Chcialem zapytac czy ktos mial jakis kontakt z ta strona i czy moge zamawiac bez obaw.

pth
komentarz
komentarz
Dnia 3.07.2018 o 23:32, WujekBen napisał:

Witam. Znalazlem strone https://tele-sklep.net i zauwazylem ze np karta graficzna ktora chcialem kupic na morele.net jest tansza o 200zl na tej wlasnie stronie. Chcialem zapytac czy ktos mial jakis kontakt z ta strona i czy moge zamawiac bez obaw.

Na pewno oszust.

Wg krs-online

Podany numer NIP został wydany przez:
Urząd Skarbowy w Biłgoraju
Niestety nie posiadamy w bazie podmiotu o podanym numerze NIP.

Wg Min. Finansów:

Podmiot o podanym identyfikatorze podatkowym NIP nie jest zarejestrowany jako podatnik VAT

 

 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

No gdzieś tam ten sklep jest notowany

https://www.pkt.pl/firma/dorota-charkot-7259423

Tak samo na tej stronie jeżeli wpisać regon i nip to znajduje

https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx

Ja bym nie kupował tylko z jednego powodu i jak dla mnie wystarczającego. Sklep założono w tym roku. Nie lepiej kupić w sklepie, który ma jakieś opinie i działa kilkanaście lat. Ryzykować utratę całej sumy żeby zaoszczędzić 200 zł?

Name242
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 3.07.2018 o 23:32, WujekBen napisał:

Witam. Znalazlem strone https://tele-sklep.net i zauwazylem ze np karta graficzna ktora chcialem kupic na morele.net jest tansza o 200zl na tej wlasnie stronie. Chcialem zapytac czy ktos mial jakis kontakt z ta strona i czy moge zamawiac bez obaw.

 

Witam,

Zaryzykuje i kupie w ich sklepie karte graficzną GTX 1050 TI. Jest ona tańsza (o jakieś 100 zł) niż w "normalnym" sklepie typu: morele, x-kom.

 

Z tego co widzę, to padł im dotpay więc teraz nie zapłace. Tak samo infolinia też nie działa - rozłącza przy połączeniu.

 

Pani Dorota (właścicielka firmy) ma chyba jeszcze jedną firmę w Poznaniu - ale to tak już odchodząc od tematu :P

 

Jutro dodam posta czy udało mi się zamówić ;)

 

Pozdrawiam.

Włodek2
komentarz
komentarz

nie odpowiadają na e-maile a telefon kontaktowy nie działa wygląda to na

oszustów

 

Name242
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Włodek2 napisał:

nie odpowiadają na e-maile a telefon kontaktowy nie działa wygląda to na

oszustów

 

Tak, to chyba oszuści. Zrezygnowałem z zakupów w ich sklepie. Pozdrawiam.

alinaoszukana1
komentarz
komentarz

Jeśli mi nie oddadzą pieniędzy, to zbieram oszukanych przez ten sklep

DOROTA AGATA CHARKOT, KORONOWSKA 65, 02-905 WARSZAWA, NUMER NIP: 9181961876, NUMER REGON: 061350540

i składam pozew grupowy. 

Proszę się zgłaszać :

alina_szarek@wp.pl 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Chyba się zacznę podlizywać i będę polecać Komputronik (kupuje u nich czasami). Ludzie, przecież komputer i części komputerowe to nie bułki nie kupuje się codziennie rano. Taki sprzęt kupuje się raz na jakiś czas i co za problem dać te 100 zł czy 300 zł więcej (takie były różnice w tym niby sklepie) w sklepie z gwarancją gdzie można pójść mieć kontakt ze sprzedawcą itd. Jedna z rzeczy, których nie rozumiem. Już kiedyś pisałem, że jak coś jest tanie to jest podejrzane.

Włodek2
komentarz
komentarz

zglaszam na policję bo raczej dobrowolnie nie oddadzą pieniędzy kupiłem u niej golarkę, kontakt się urwał całkowicie a dzisiaj strony nie ma już w sieci

grogrian
komentarz
komentarz

mam nauczkę :(

od teraz zawsze będę brał za pobraniem.

chyba tez pójdę na policję chociaż to tylko 120 zł

Pasikonikxd
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiadomo coś więcej o tej firmie? A ja głupek kupiłem kartę graficzną .... :(:(

grogrian
komentarz
komentarz

zarejestrowana jest w warszawie, jutro podjade i zobaczę

Pasikonikxd
komentarz
komentarz

Daj znać jak coś. Mam nadzieję, że sklep jest tylko "oblegany" kupującymi, i dlatego nie działa strona ;) 

grogrian
komentarz
komentarz

ta strona już nie istnieje

na innych forach tez sa niepochlebne opinie

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

Witam,

też zostałam oszukana informacje o firmie pani Doroty z CIDG:DOROTA CHARKOK " DORCIA"

NIP I REGO TAKI JAK W TELE - SKLEP.NET, E-MAIL: dcharkot85@wp.pl stałe miejsce wykonywanej działalności: woj. libelskie, pow. biłgorajski, gm. Biłgoraj, miejsce Biłgoraj ul. Tadeusza Kościuszki nr 19 , 23-400 poczta Biłgoraj data rozpoczęcia działalności : 2011-11-23

data wykreślenia: 2012-08-29,

PKD: 70.22.Z - POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA.

 

PRPONUJĘ ZAJRZEĆ NA FB. JA ZNALAZŁAM .

TRZEBA ZGŁASZAĆ DO BANKU O DOKONANIU PRZESTĘPSTWA PRZEZ POSIADACZA KONTA

 

MOŻE KTOŚ PODSZYWAĆ SIĘ POD TA OSOBĘ ALE BANK MUSIAŁ ZAKŁADAJĄC KONTO MIEĆ DOSTĘP DO DANYCH Z DOWODU OSOBISTEGO

 

KTOŚ TEŻ UPŁYNNIA TE PIENIĄDZE Z KONTA BANKOWEGO WIĘC KTOŚ MA KARTE DO BAKOMATU LUB ROBI PRZELEWY NA INNE KONTA

 

ZGŁASZAJMY SZYBKO NA POLICJE  A NAJLEPIEJ NA PROKURATURĘ

 

Pasikonikxd
komentarz
komentarz

Jaka to strona na fb?

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

szukaj po imieniu i nazwisku miejsce zamieszkania biłgoraj

 

ja właśnie jestem w trakcie zgłaszania do Banku, Prokuratury itd.

 

im więcej osób zgłosi tym banki szybciej reagują tak samo prokuratura.

 

Name242
komentarz
komentarz (edytowane)

Strona już nie istnieje. Prawie dałem się oszukać na 700 zł .. TRAGEDIA!

 

Zresztą, nie ma co się dziwić - brak jakiegoś kontaktu z właścicielem/właścicielką sklepu, infolinia nie działa, na e-maile nie odpisują.

Płatności dotpay także nie działają.

Tu macie informacje o firmie tele-sklep.net: https://www.pkt.pl/firma/dorota-charkot-7259423

Łukasz1
komentarz
komentarz

Ja wczoraj zrobiłem przelew. Dziś rano chciałem sprawdzić status i okazało się, że strona nie jest odnajdywana. Zgłosiłem szybko do mojego banku i banku odbiorcy. Pieniądze mam już odzyskane. Na policji powiedziano mi, że muszę zaczekać parę dni i zgłosić jak nie przyjdzie zamówiony sprzęt :/ W tytule zwrotnego przelewu napisano, że wskazane konto jest kontem technicznym banku - nie wiem czy może to mieć znaczenie dla sprawy.

bf199
komentarz
komentarz

Witam, również zostałem przez nich oszukany, zamówiłem akumulator do aparatu 162zł. Dziś chciałem sprawdzić status zamówienia, ale się nie dało...

Łowca97
komentarz
komentarz

Witam, też zostałem oszukany na kartę graficzną warta 700zł, niestety nie doszła od czwartku, jaką jest szansa na odzyskanie pieniędzy!! 

tester007
komentarz
komentarz

Witam, też zostałem oszukany na kwotę 170 zł.

 

Strona juz nie istnieje, ale zapisałem sobie Regulamin sklepu - może komuś się przyda.

Ja wczoraj napisałem oświadczenie o rezygnacji z zamówienia w związku z brakiem wysyłki towaru w zadeklarowanym terminie.

 

Czy osoby, które zgłosiły już na Policje mogą podać numery spraw pod jakimi zostały zarejestrowane?

Podałbym przy swoim zgłoszeniu.

Regulamin tele-sklep.pdf

bf199
komentarz
komentarz

posiada może ktoś nr tel do nich?

Name242
komentarz
komentarz (edytowane)
1 minutę temu, bf199 napisał:

posiada może ktoś nr tel do nich?

 

Infolinia: (22)222139334

Oczywiście nie odpowiada.

Pasikonikxd
komentarz
komentarz

To co dokładnie trzeba powiedzieć w banku? Bo się nie orientuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.