x-kom hosting

Tele-sklep.net opinia

bf199
komentarz
komentarz

Może byśmy utworzyli pozew grupowy? Widziałem kiedyś że przestępstwa internetowe można zgłaszać nie wychodząc z domu przez jakaś stronę internetową. Ma ktoś na to jakiś pomysł? Ja nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem czy bym sobie poradził. Zależy mi na zwrocie pieniędzy i ukaraniu właściciela tego sklepu.

ata76
komentarz
komentarz

Witam,  niestety wygląda na to, że też padłam ofiarą tego oszustwa, na 300 zł.

Po raz pierwszy mnie coś takiego spotkało, dzwoniłam do banku, mam iść złożyć w banku reklamację, zobaczymy, czy pieniądze uda się odzyskać.

Zastanawiam się co dalej, policja? Zależy mi na tym, żeby oszuści zostali ukarani.

Może rzeczywiście razem będziemy skuteczniejsi.

 

Pozdrowienia.

 

bf199
komentarz
komentarz

żeby to miało sens musimy utworzyć pozew grupowy, inaczej policja się nie zajmie sprawami do paru stówek, za niska szkodliwość.

Łukasz1
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja w banku poinformowałem o wątpliwościach odnośnie mojego przelewu i że być może zostałem oszukany. Pani spisała całą sytuację miała również wgląd na mój przelew dane odbiorcy itp. Następnie kazała złożyć elektroniczną reklamację do banku, tego też wymagał bank odbiorcy. U mnie był to bank Credit Agricole we Wrocławiu, być może i uwas też. Zadzwoniłem do nich na infolinie aby zablokowali moje środki z danego przelewu (również trzeba poda wszelkie dane ).

Credit Agricole Bank Polska SA O. we Wrocławiu

Wrocław 53-605, pl.Orląt Lwowskich 1 

Telefon: 801 33 00 00 

Sprawdźcie w szczegółach swojego przelewu czy tam własnie poszły wasze pieniądze.

U mnie to było ponad 6k :/ Ale udało się odzyskać.

Edytowane przez Łukasz1
dodatkowe informacje
bf199
komentarz
komentarz

u mnie przelałem pieniądze na konto w Nest Bank S.A .Czyli wychodzi na to że sklep posiadał większą ilość kont

tester007
komentarz
komentarz

To trzeba również zrobić listę kont bankowyc.

 

Ja przelałem pieniądze na konto:

 

Quote

(BZWBK)
28 1090 2590 0000 0001 3627 9546
DOROTA AGATA CHARKOT
KORONOWSKA 65
02-905 WARSZAWA

 

bf199
komentarz
komentarz

Nest Bank S.A. 

04 1870 1045 2078 1038 0483 0001

 

TELE-SKLEP.NET 

ata76
komentarz
komentarz

61 1940 1076 3191 8046 0000 0000

Credit Agricole Bank Polska SA O. we Wrocławiu

Wrocław 53-605, pl.Orląt Lwowskich 1 

ewaborowa1983
komentarz
komentarz

Ja również zostałam oszukana przez tą firmę na kwotę 205,99. Czy już ktoś składał pozew przeciwko firmie. Dołączę się do pozwu zbiorowego 

telesklep_pl
komentarz
komentarz

No i mleko się wylało!

 

Od kilku dni dzwonią klienci czy tele-sklep.net to nasz sklep?

 

Nasza firma to TELESKLEP.PL

i oczywiście muszę poinformować iż nie mieliśmy pojęcia że istnieje taki coś takiego.

Jednym słowem po dzisiejszym telefonie od oszukanej osoby, zadzwoniłem na Policję i jesteśmy dzisiaj (10.07.2018) umówieni na kontakt z wydziałem Przestępczości Gospodarczej w Mińsku Mazowieckim.

Może uda się coś zablokować.

Dzisiaj widzę że strona już nie działa.

Będę informował

 

Pozdrawiam Marcin Korczyk

CEO Telesklep.pl

tester007
komentarz
komentarz

Podejrzwam, że Pani Dorota też nic o tym nie wie, a jej dane wzięli bez jej wiedzy.

 

Ktoś napisał, że jest z Wawy i sprawdzi adres tej firmy, ktoś to zrobi?

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

musisz zgłosić że zostałeś oszukany prze dana firmę powołaj się na ustawę o przeciwdziałaniu brudnych pieniędzy , mnie pytali o kwotę przelewu nr zamówienia i tyle.

 

Łukasz1
komentarz
komentarz

w google maps to jakiś stary domek z cegły. Nie wygląda na sklep.

Ewelinamalina
komentarz
komentarz
Spoiler

u mnie ing

nr konta 23 1050 1461 1000 0097 0163 8133

 

wygląd na to że to spirala finansowa i trzeba szybko zgłaszać

 

Gt579
komentarz
komentarz

Witam, też zostałem oszukany tylko że na większą kwote na 2,500zł. Oczywiście zgłoszę to na policję ale nie wiem co robić dalej.

Pomoże ktoś?

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

ja na 3500,00 więc gt579 działamy razem ja zaraz jadę na policję zgłoś do banku niech zablokują kwoty z rachunku zktórego poszło

 

 

ewaborowa1983
komentarz
komentarz

Czy będzie jakiś pozew zbiorowy przeciwko tej firmie? 

Gt579
komentarz
komentarz
9 minut temu, Ewelinamalina napisał:

ja na 3500,00 więc gt579 działamy razem ja zaraz jadę na policję zgłoś do banku niech zablokują kwoty z rachunku zktórego poszło

 

 

No to może tak pani jest z wawy?

 

 

 

bf199
komentarz
komentarz

dołączę się do pozwu zbiorowego, tworzymy taki?

ewaborowa1983
komentarz
komentarz

Nie nie jestem z Warszawy. 

Gość
komentarz
komentarz

Dzień dobry,

 

Ja też niestety dałem się nabrać i straciłem 1200 zł. Dzisiaj złożyłem zawiadomienie na policję. Udało mi się jeszcze pobrać wpis do CEIDG z danymi "firmy". Ja zamawiałem w piątek i normalnie zadzwoniłem i odebrał jakiś facet i gadaliśmy o cenach i czemu tak tanio i uśpił moją czujność. Powinno zwrócić moją uwagę, że jak chciałem zrobić płatność przez stronę chyba PayU czy PayPRO to pojawił się błąd :/ Ja zrobiłem przelew na dane:

 

ING 23 1050 1461 1000 0097 0163 8133
DOROTA AGATA CHARKOT
KORONOWSKA 65
02-905 WARSZAWA

 

Dodatkowo zadzwoniłem do mojego banku (mBank) i złożyłem zlecenie zwrotu tej wpłaty ale w przypadku mojego banku to działa tak, że oni zwracają się do właściciela rachunku aby "dobrowolnie" zwrócił pieniądze. Oczywiście informują też bank posiadacza rachunku. 


Z chęcią przyłącze się do pozwu.

Wydruk-2.pdf

an.an
komentarz
komentarz

Ja, też. 256 zl. W banku polecili iść na policję.

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

To mój adres mailowy eweszm@wp.pl czekam na państwa wszystkie informacje o dokonanych oszustwach i złoże w naszym imieniu pozew zbiorowy.

moje dane do kontaktu Ewelina Wierzbicka

Pasikonikxd
komentarz
komentarz

Jakich danych potrzebujesz do tego pozwu?

Ewelinamalina
komentarz
komentarz

 

na pewno musi być minimum 10 osób i będą potrzebne oświadczenia ale napiszę później jak już wszystko ustalę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.