x-kom hosting

Galeria waszych Modów

Gość
komentarz
komentarz
Spróbuj kupić w Polsce thermaltaka-i niebieskie 92mm

A po $@%@% Ci Thermaltake - głośny i głośny nic poza tym.

Ghost991
komentarz
komentarz

A po to , że mi się podobają. Wszystkie wentyle mam z Thermaltake

gość4444
komentarz
komentarz

niedługo wstawie fotki swego kompa dokupiłem dysk twardy western digital 320 giga 16 mega cache , 2 katody uv po 30 cm revolteca , kable reagujące na światło uv , panel cooler master musketeer2 Tak wygląda tylko mam kolor czarny no i jeszcze czekam na wiatraczek do procka bo ten już mam "rozklekotany"

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

paNpiXmA! zaje*isty komp masz ;)

gość4444
komentarz
Baton93
komentarz
komentarz

Sądzę że masz burdel w kablach z moddingu to ja tam prawie nic nie widze...

gość4444
komentarz
komentarz
Sądzę że masz burdel w kablach z moddingu to ja tam prawie nic nie widze...

Nie każdego stać np na wymienienie obudowy lub jej pomalowanie w środku lub wycięcie ścianki nie mam wyrzynarki

Gość
komentarz
komentarz
nie mam wyrzynarki

Możesz użyć także wiertarki, dremla (tak się to pisze ?), szlifierki kątowej itp...

A co do kabli - te z których nie korzystasz wywal za tackę na MB

Gość
komentarz
komentarz

Idź do ślusarza (Naprawdę nie wiem jak się to pisze ;)), za 20PLN ci to zrobi. Potem pilnik do reki i jedziem :P

Potem plekse wstawić (to już dosłownie grosze :)) i masz okno. Potem jakieś katody...ale nie będe ci mówił jak się robi moda, bo każdy ma swoją receptę na to ! Pokazał bym ci moją, ale nie widać finish'a z braku funduszy po wymianie na chłodziwo wodne :)

heex307
komentarz
komentarz

To ja też coś wrzucę ;)

1 <> 2 <> 3 <> 4 <> 5 <> 6 <> 7

Ghost991
komentarz
komentarz

Sympatycznie, skromnie i z klasą - podoba się. Wentylatory to revoltec-ki?? Pytanie jedno mam. Czy pod tą 120 na dole obudowy wyciąłeś otwór??

heex307
komentarz
komentarz

Pod 120 na dole wywierciłem dużo małych dziurek, bo akurat nie miałem wyrzynarki żeby zrobić ładne kółko. Wszystkie wentyle to pentagramy, z odległości 30cm są niesłyszalne.

Ghost991
komentarz
komentarz

Mój błąd. Fajnie Ci to wyszło. W moim modzie wyciąłem dwie dziury pod 120mm i 92mm. Jestem ciekaw jak się to spisze. Jak u Ciebie z temperaturą grafiki spadła coś przy zastosowaniu nawiewu z dołu??

heex307
komentarz
komentarz

Dzięki, temp spadła o 2*C, więc niewiele, ale to pewnie dlatego, że całe chłodzenie jest zabudowane plastikiem, a wentyl od grafiki wyrzuca powietrze na zewnątrz. U Ciebie pewnie lepiej się spisze, bo masz zupełnie inne chłodzenie. Może w przyszłości dla większego przewiewu dam jeszcze 1 120 na spód i 1 z przodu.

  • 2 tygodnie później...
cycuac
komentarz
komentarz

Panowie kiedyś na forum widziałem screeny jak ktos bardzo fajnie uporządkował kable, a mianowicie wszystkie były puszczone pod płytą główną. Nie mogę ich teraz znaleźć. Ma ktoś może jakieś namiary na te fotki ?????

Gość
komentarz
komentarz
Panowie kiedyś na forum widziałem screeny jak ktos bardzo fajnie uporządkował kable, a mianowicie wszystkie były puszczone pod płytą główną. Nie mogę ich teraz znaleźć. Ma ktoś może jakieś namiary na te fotki ?????

Pamiętam, na YouTube koleś miał tak Apollo od NZXT zmodowanego...i też miał kable opd płytą, tylko jakoś odkopać nie mogę...

swistus92
komentarz
komentarz

zobaczylem ten temacik i jak tak juz wstawiaja wszyscy to pomyslalem zeby moze wstawic swoja obudowke ;p

troszke bez porzadku ale efekt daje mysle ze niezly ;p

zobaczcie ;p

SDC14428.JPG

SDC14427.JPG

post-27376-1224320087_thumb.jpg

post-27376-1224320134_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz
zobaczylem ten temacik i jak tak juz wstawiaja wszyscy to pomyslalem zeby moze wstawic swoja obudowke ;p

troszke bez porzadku ale efekt daje mysle ze niezly ;p

zobaczcie ;p

Czerwony + niebieski = Megazord = nie podoba mi się.

Sonido
komentarz
komentarz

...ciekawi mnie tylko jak wygląda pokój w nocy, gdy np. zostawiasz kompa na jakiś dłuższy download :P napewno zasnąć przy tym ciężko.

Artur
komentarz
komentarz
zobaczylem ten temacik i jak tak juz wstawiaja wszyscy to pomyslalem zeby moze wstawic swoja obudowke ;p

troszke bez porzadku ale efekt daje mysle ze niezly ;p

zobaczcie ;p

nie podoba mi się ta buda przezroczysta.

do tego jeszcze te różnego koloru wentylki i bałagan z kablami...

takie moje zdanie ;)

swistus92
komentarz
komentarz

heh ;p no troszke swieci ale daje rade zasnac ;] ale efekt nocny jest super ;p bynajmniej mi sie jak najbardziej podoba ;d a co do balaganu to jeszcze nie zdarzylem go sprzatnac ;p (komp ma 9 dni)

Artur
komentarz
komentarz
a co do balaganu to jeszcze nie zdarzylem go sprzatnac ;p (komp ma 9 dni)

ja juz porządkowałem kable jak składałem kompa (tego samego dnia co kurier przyszedł) ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

co do porządkowania za główną - straszna robota - no i zależy jakie masz stopki(o ile mówimy za płytą)

druga opcja to porządkowanie za blachą od głównej - tylko, że mało kto ma tam wyjścia więc raczej wiercić byś musiał - np. mój antec ma tak standardowo...

Banita85
komentarz
komentarz

Ostatnio pokusiłem się o mały modding mojej obudowy mustang: wstawienie okna z plexy, w to wklejone grawerowane znaczki ATI i AMD, na froncie natomiast gigabyte :)

gallery_137839_586_131846.jpg

gallery_137839_586_327655.jpg

gallery_137839_586_62677.jpg

Gość
komentarz
komentarz
Ostatnio pokusiłem się o mały modding mojej obudowy mustang: wstawienie okna z plexy, w to wklejone grawerowane znaczki ATI i AMD, na froncie natomiast gigabyte smile.gif

brzydkie, przez tą plexę nic nie widać, większość to szyna od napędów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.