x-kom hosting

Galeria waszych Modów

Kochan
utworzono
utworzono

W tym właśnie miejscu możecie zostawić zdjęcia waszych modów. Obudowy myszki klawiatury itp.

a to mój nieskończony modzik

hpim14562ug.jpg

Co mam jeszcze zamiar zrobić. No więc pomalować całą obudowe, zrobić coś z kablami i pare mniejszych rzeczy

bizon11
komentarz
komentarz

Kiedyś widziałem faceta chyba na innym forum komputerowym który zrobił sobie obudowe z drewna :) Facet miał fantazje :P

  • 2 tygodnie później...
Fallen
komentarz
komentarz
Kiedyś widziałem faceta chyba na innym forum komputerowym który zrobił sobie obudowe z drewna :) Facet miał fantazje :P

Tez ją widzialem ;) Ale nie prezentowala sie wcale ładnie.. A co do tej budy Kochan to w tej duuuzej rurce to tylko jeden przewod idzie ??

ahhaa zapomnialem ;) Witam wszystkich hehe to moj 1 post tutaj 8-)

DoGeR
komentarz
komentarz
A co do tej budy Kochan to w tej duuuzej rurce to tylko jeden przewod idzie ? ?

Mnie się zdaje że tam jest kilka kabli

PS Fallen, napisz temat w przywitaj sie :P

Fallen
komentarz
komentarz

Mimo wszystko ale troche duzawa ta rurka ;) i z deka psuje wygląd :/ Ahha w najblizszym czasie wstawie foty swojego blaszaka heh

bizon11
komentarz
komentarz

Proszę bardzo nie ma problemu :) Obyś tylko udzielał się na forum... witam cię :) fakt ta wielka rura trochę psuje wygląd :)

DoGeR
komentarz
komentarz

Może to kanalizacja z biurka :P

bizon11
komentarz
komentarz

Możliwe takie wc z komputerem w jednym :) Hasło Moda "Nic już nie odciągnie cie od komputera" :P

Kochan
komentarz
komentarz

heh to stare zdjęcia :D tej rurki już dawno nie ma :D zamieniłem ją na na coś innego

Fallen
komentarz
komentarz

Na większą rurke ?? tzn rure :P

DoGeR
komentarz
komentarz

Wczesniej byla kanalizacja, teraz jest wodociąg :P

ugresia
komentarz
komentarz

komp chłodzony kanalizcją :lol: brawa, brawa, brawa dla człowieka który chłodzi pentium 4 kanalizacją

Kochan
komentarz
komentarz

heh nie na większą rure ale na małe wężyki

bizon11
komentarz
komentarz

Jak możesz to zapodaj fotke :) z tą nową rurą :P

DoGeR
komentarz
komentarz

Ty to taśmą izolacyjną obwiązałeś ?

Kochan
komentarz
komentarz

nom

DoGeR
komentarz
komentarz
nom

A może tak rozwinąłbyś swoją wypowiedź ? Bo tak jak odpowiedziałeś to jest zbędne :) Napisz po co owinąłeś to taśmą ?

Kochan
komentarz
komentarz

heh taśma ilojacyjna po 1 wygląd coś tam jest zawsze lepiej a po 2 to jest specjalna taśma izolacyjna która świeci w świetle UV dlatego

bizon11
komentarz
komentarz

No prosze ale bajer :) Ma gość fantazję :P

  • 5 tygodni później...
bizon11
komentarz
komentarz

całkiem ładne tylko zdjecia troche ciemne :P

Gość
komentarz
komentarz

bo w nocy robione telefonem bez trybu nocnego :D ale fajnie wyglada wieczorem po ciemku ;)

zeniTh
komentarz
komentarz

no przyznam calkiem fajniue szkoda ze ja nie mam aparatu albo kabla do swojego telefonu to moze tez bym wrzucil jakies fotki mojego kompa :D

P.S. jak by ktos chcial mam do sprzedanbia niebieskoswiecacy wiatraczek do obudowy :)http://www.allegro.pl/item139567530_cooler...ami_tanio_.html

  • 2 tygodnie później...
Chudy
komentarz
komentarz

Ja tam w swojej obudowie nic ciekawego nie mam :D

dsc00060jm6.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.