x-kom hosting

Jakie chłodzenie do i7-4790k?

Justify11
komentarz
komentarz

No chłodzenie wodne byłoby najlepszym rozwiązaniem, ale mnie odrzuca to, że pompki lubią się psuć, tak czytałem :/.

Breaky83
komentarz
komentarz

No chłodzenie wodne byłoby najlepszym rozwiązaniem, ale mnie odrzuca to, że pompki lubią się psuć, tak czytałem :/.

Odpuść sobie mało opłacalna inwestycja. Pozdrawiam :)

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Odpuść sobie mało opłacalna inwestycja. Pozdrawiam

Czasem nie chodzi o opłacalność tylko o życiową frajdę :)

  • Dobra wypowiedź 1
Justify11
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale się rozgadaliśmy :D, ale cóż... jest jak jest, zostaję na obecnym chłodzeniu, a wydajniejszego nie ma sensu kupować dla tych 4 temp. mniej, haswell to haswell gorący i tak już musi być. Mnie od samego początku martwiło to, że ten procesor nie może pracować w takich temp. i po jakimś czasie się uszkodzi, ale jak większość ma po 80 stopni i piszą, że nic się nie stanie, to olewam te wysokie temperatury ;).

 

PS: Za niedługo powinna mi dojść karta graficzna GTX 970 i zobaczę na co stać ten procesor :D.

 

Pozdrowienia dla Was.

Edytowane przez Justify11
539
komentarz
komentarz

PS: Za niedługo powinna mi dojść karta graficzna GTX 970 i zobaczę na co stać ten procesor .

jaka ?,,a jaka? ...a powiedz jaka :)

  • Dobra wypowiedź 1
Justify11
komentarz
komentarz (edytowane)

Hehe :) - MSI GTX 970 GAMING 4G http://allegro.pl/msi-geforce-gtx-970-gaming-kupon-gra-i4918774505.html, miałem brać Gigabyte G1 Gaming, ale jest za długa, po prostu ciasno byłoby koło kabli :D

Edytowane przez Justify11
539
komentarz
komentarz

Życzę Ci żebyś był zadowolony :) Ja mam gtx 970 w swoim kompie i przyznaje nie narzekam ;)

Chociaż ta zabawa nigdy się nie kończy :)

U mnie następna reforma kompa wraz z nadejściem skylake:) o ile życie pozwoli oczywiście na wydatki komputerowe.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-skylake-procesor-platforma-szczegoly.html

  • Dobra wypowiedź 1
Justify11
komentarz
komentarz

Dzięki ;), ale po co zaraz kupować 6 generację proca, jak przecież ten na długo Ci wystarczy... :)

539
komentarz
komentarz

oj.. nie będę narzekał na szybszy procesor ;)

  • 2 tygodnie później...
Justify11
komentarz
komentarz

Witam ponownie.

 

W Call of Duty: Advanced Warfare, max. temperatura 62 stopnie. Jeszcze jak mnie najdzie ochota, to zagram w Crysis 3 i zobaczę jak będzie.

Breaky83
komentarz
komentarz

W Call of Duty: Advanced Warfare, max. temperatura 62 stopnie.

bardzo dobra temperatura. Pozdrawiam :)

  • Dobra wypowiedź 1
Justify11
komentarz
komentarz (edytowane)

bardzo dobra temperatura. Pozdrawiam :)

 Cieszy mnie, że tak myślisz ;)

 

Pozdro.

Edytowane przez Justify11
539
komentarz
komentarz (edytowane)
W Call of Duty: Advanced Warfare, max. temperatura 62 stopnie. Jeszcze jak mnie najdzie ochota, to zagram w Crysis 3 i zobaczę jak będzie.

Aj tam ochota:)Poczuj powołanie, świat Cie potrzebuje!  Zbaw ludzkość  , zostań bohaterem, pokonaj obcych, Dotrzyj na szczyt swojej wytrzymałości......tyle emocji i procesor miałby się nie nagrzać ? :)

a tak serio powinno być ok skoro w innej grze jest ok :)

Edytowane przez 539
  • Dobra wypowiedź 1
Justify11
komentarz
komentarz

Aj tam ochota:)Poczuj powołanie, świat Cie potrzebuje!  Zbaw ludzkość  , zostań bohaterem, pokonaj obcych, Dotrzyj na szczyt swojej wytrzymałości......tyle emocji i procesor miałby się nie nagrzać ? :)

a tak serio powinno być ok skoro w innej grze jest ok :)

 

Hehe, dobrze napisane :D. Ciekawi mnie czy będę miał podobne temperatury jak Ty w Crysis 3, czyli po ok. 65 stopnii :)

Breaky83
komentarz
komentarz

Hehe, dobrze napisane :D. Ciekawi mnie czy będę miał podobne temperatury jak Ty w Crysis 3, czyli po ok. 65 stopnii :)

Się okaże, zrób test i sam zobacz :D . Pozdrawiam :)

539
komentarz
komentarz (edytowane)
Hehe, dobrze napisane . Ciekawi mnie czy będę miał podobne temperatury jak Ty w Crysis 3, czyli po ok. 65 stopnii

Pograsz, zobaczysz... :) Ja stoję jeszcze przed zmianą obudowy i rozsądek nakazuje by sprawdzić temp. po zmianie obudowy.

Być może nie będę zmieniał chłodzenia na CPU bo dla zasady chyba nie warto. Oczywiście nowy schładzacz Noctua nh d15 mnie kusi, ale poczekam na rozwój sytuacji:)

Edytowane przez 539

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.