x-kom hosting

Obudowa komputerowa

Youki
komentarz
komentarz

Za drogie, taniej znajdziesz Team Group'y 2400 MHz CL11

prozonk
komentarz
komentarz

Team groupy są nawet droższe :) ale w gre wchodzi towar z proline, wiec moga byc czy inne?

Youki
komentarz
komentarz

To wez już te Kingstony

prozonk
komentarz
komentarz

No chyba ze mi cos innego z proline zaproponujesz z niskimi radiatorami najlepiej czerwonymi i szybkoscia +2000mhz.

Youki
komentarz
komentarz

Niech już będą te Kingstony czy tam HyperX'y

prozonk
komentarz
komentarz

OK, podsumowując: http://proline.pl/?id=konfigurator&0:CORE+I5-4690K;1:MSI+Z97+GAMING+5;2:SPC+FORTIS+2;3:HX324C11SR%2F8;4:GV-N970G1+GAMING-4GD;5:PLEXTOR+PX-128M6S;5:WD+WD10EZEX;6:FT-GD01-A;7:BQT+L8-CM+630W;8:LG+GH24NSC0;9:MONDELL240010będzie dobry ten zestaw? zasilacz mi polecili w proline gdyż nie ma żadnych problemów z nimi. Procesor, płyta główna już są w domu.

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
OK, podsumowując: http://proline.pl/?i...9:MONDELL240010będziedobry ten zestaw? zasilacz mi polecili w proline gdyż nie ma żadnych problemów z nimi. Procesor, płyta główna już są w domu.

Zmień sobie 3 rzeczy:

karte graficzną na tańszy model, szkoda przepłacać za gaminga:

Gigabyte GF GTX970 4GB 256Bit PCI-E GV-N970WF3OC-4

SSD na tańszy model w grach i w zwykłym użytkowaniu nie będzie róznic wielkich:

Crucial SSD M500 120GB 2.5'' SATA3 MLC 7mm CT120M5

i zasilacz też na tańszy model:

Be quiet! Pure Power L8-600W BN224.

Poza tym nie wiem po co Ci aż tak mocny zasilacz, ale to już Twoja sprawa. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
prozonk
komentarz
komentarz

Tylko ten tańszy gigabyte nie ma backplate na którym mi zależy poza tym jak dla mnie to on jest i tak tani ponieważ zrezygnowałem z asusa który jest prawie 100zł droższy. SSD mogę zmienić na ten który podałeś, a zasilacz chcę by był modularny stąd ta droższa wersja. Reszta ok?  / Wesołych Świąt  

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

prozonk to już zostaw sobie tego gigabyta gaminga jak zalezy Ci na backplate, ssd zmień i zasilacz zostaw w takim razie ten co wybrałeś. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
prozonk
komentarz
komentarz

Super :) najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będę zamawiał. Mam dylemat co do składania czy samemu czy zlecić to proline za 150zł? Bardzo bym chciał sam tego doświadczyć ale ostatnio nas (mnie i tate) postraszyli że mogę coś zepsuć.

Breaky83
komentarz
komentarz

Super :) najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będę zamawiał. Mam dylemat co do składania czy samemu czy zlecić to proline za 150zł? Bardzo bym chciał sam tego doświadczyć ale ostatnio nas (mnie i tate) postraszyli że mogę coś zepsuć.

150 zł za złożenie to zdzierstwo. Spróbuj sam, albo jak nie umiesz jakiś kolega może Ci pomoże?. Pozdrawiam :)

prozonk
komentarz
komentarz

Od paru miesięcy naoglądałem się wielu poradników, filmików i moim zdaniem dał bym radę w sumie nic skomplikowanego nie ma, jedyne co to założenie chłodzenia wydaje się być problematyczne. Mam kuzyna który jakby coś by mi pomógł.

Breaky83
komentarz
komentarz

Od paru miesięcy naoglądałem się wielu poradników, filmików i moim zdaniem dał bym radę w sumie nic skomplikowanego nie ma, jedyne co to założenie chłodzenia wydaje się być problematyczne. Mam kuzyna który jakby coś by mi pomógł.

No to zdecydowanie złoz go sam , albo z kogoś pomocą, niż wydaj 150 zł, to zdzierstwo. Pozdrawiam :)

539
komentarz
komentarz

150 zł za złożenie to zdzierstwo.

czemu tak uważasz? Jaka kwota Twoim zdaniem jest właściwa?
Breaky83
komentarz
komentarz

czemu tak uważasz? Jaka kwota Twoim zdaniem jest właściwa?

Wiesz istnieją sklepy gdzie to robią za darmo lub 1 zł, ale myślę, że tak do 50 zł to rozsądna cena za złozenie komputera, ale nie 150 zł. Pozdrawiam :)

539
komentarz
komentarz

rozumiem. dziekuję

  • 2 tygodnie później...
prozonk
komentarz
komentarz

Dzis przyszedl monitor dell p2414h. Mam pytanie odnosnie podlaczenia monitora w zestawie jest kabel VGA warto kupic kabel DVI? Bedzie lepsza jakość i czy w ogóle jest roznica?
Jest jeszcze display port. Ktory podlaczyc?

tluk
komentarz
komentarz

Owszem, z DVI jest żywszy i wyraźniejszy obraz :)

prozonk
komentarz
komentarz

No to w poniedziałek będzie ostatnia część mianowicie obudowa gelid darkforce reszta już jest i w przyszłym tygodniu komputer będzie gotowy :3 wkońcu po wielu miesącach oczekiwań.

prozonk
komentarz
komentarz

Nie powinienem dostać kodu do world of tanks razem z procesorem?

tluk
komentarz
komentarz

A to już zależy od tego co uznawał sklep gdzie kupiłeś. Czasem się zdarza, że ten sam produkt sprzedawany jest w dwóch wariantach (z grami lub bez).

prozonk
komentarz
komentarz

Komputer już w domu od wczoraj, jest szybko i cicho z czego jestem bardzo zadowolony. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować przede wszystkim Wam za pomoc która była bardzo przydatna.Przede mną ferię więc będe miał kiedy testować komputer. Jeszcze raz dziękuję :)

 

P.S. gelid darkforce to fenomenalna obudowa i gorąco ją POLECAM

Breaky83
komentarz
komentarz

Komputer już w domu od wczoraj, jest szybko i cicho z czego jestem bardzo zadowolony. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować przede wszystkim Wam za pomoc która była bardzo przydatna.Przede mną ferię więc będe miał kiedy testować komputer. Jeszcze raz dziękuję :)

Nie ma za co, po to tu jesteśmy, aby pomagać.

P.S. gelid darkforce to fenomenalna obudowa i gorąco ją POLECAM

Moim zdaniem to najlepsza obudowa do 250 zł. Pozdrawiam :)

prozonk
komentarz
komentarz

Też tak uważam, świetnie wykonana, funkcjonalna, przestronna, przewiewna + okno. Piszczące cewki obejmuje gwarancja?

Youki
komentarz
komentarz

o. Piszczące cewki obejmuje gwarancja?

Tak

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.