x-kom hosting

Obudowa komputerowa

prozonk
komentarz
komentarz

A co powiesz na msi z97 gaming 5? Nawet jak nie zwroca hajsu to nie bede zly bo te 540zl jestem w stanie przeznaczyc na mobo a jak zwroca to jestem 200zl do przodu i moge je wydac na cos innego. Jakie jest twoje zdanie na temat tej plyty, bedzie dobra, podkrece na niej i5 do 4,5ghz?

Youki
komentarz
komentarz

Będzie, jak większość innych, tańszych płyt. 

prozonk
komentarz
komentarz

To znaczy dobra czy zła? Podkręce i5?

Youki
komentarz
komentarz

Podkręcisz. W przypadku Haswella większe znaczenie ma to jaka sztuka Ci się trafi. 

prozonk
komentarz
komentarz

To brać msi czy gigabyta a może asrocka xkillera? Ma to jakieś znaczenie mobo+gpu np. płyta msi i gpu msi chodzi jakoś sprawniej czy bez róznicy?

Youki
komentarz
komentarz

Bez żadnej różnicy.

prozonk
komentarz
komentarz

To jak którą płytę wziąć? Msi, gigabyte czy killerx?

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście brałbym co tańsze, ale ja to ja. Co wybierzesz, będziesz zadowolony.

Breaky83
komentarz
komentarz

To jak którą płytę wziąć?

Bierz MSi i skorzystaj z promocji. Pozdrawiam :)

prozonk
komentarz
komentarz

Jutro zamawiam msi. Jeżeli w płycie sloty na wentylatory są 4pinowe a wentylatory 3pinowe to mogę wpiąc taki wentylator na gniazdo 4pin czy konieczna jest przejsciowka?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz.

Youki
komentarz
komentarz

Z11 + za 260 zł to żadna ciekawa propozycja, jak jest Fractal Design Core 3300, Gelid DarkForce 

  • Dobra wypowiedź 1
prozonk
komentarz
komentarz

Z11 ma mało miejsca na gpu, i chciałbym obudowe z 2x wentylatorami na przodzie, w gre wchodzi albo dakrforce albo gladius x60.

  • Dobra wypowiedź 1
Breaky83
komentarz
komentarz
prozonk ja bym wybrał dakrforce, grubsza blacha, okno, demontowane koszyki, lepsze chłodzenie wydajniejsze troszkę i cichsze i troszkę lepsza jakość ogólna tej obudowy i jej wykonanie, natomiast za gladiusemX60 jest lepsze ofiltrowanie, także co wolisz. Pozdrawiam :)
tluk
komentarz
komentarz

Szczerze? Zalman Z11 / Z11 Plus w takiej cenie to raczej żart a nie godna uwagi propozycja :D Tutaj to znacznie lepszą jest Darkforce, Gladius X60 czy też Core 3300 :)

prozonk
komentarz
komentarz

Zamówie obydwie obudowy do sklepu, zobacze je na żywo i zdecyduje czy gelid czy gladius. Mam duży dylemat apropo karty graficznej mianowicie asus czy gigabyte G1 gaming. Wiem że napiszecie mi jak cisza to asus jak osiągi to gigabyte... jak to jest tak naprawde z głośnościa w gigabycie, jest słyszalna w spoczynku, pewnie się da jakoś ją wyregulować żeby była cicha. Do tej pory byłem nastawiony na asusa, ale jeden element gigabyta zawrócił mi w głowie: podświetlany napis "WINDFORCE" który przez szybe będzie wyglądał przepięknie, zamierzam zmienic ledy na czerwone (napisałem pytanie do supportu gigabyta czy taka zmiana spowoduje utrate gwarancji, narazie cisza, jeżeli sie okaże że przez takowy zabieg utrace gwarancję to biorę asusa). Jakie jest wasze zdanie na temat tych kart i głośności gigabyta?

Breaky83
komentarz
komentarz
prozonk gigabyte jest głośniejszy, ale jak dobrze ustawisz wentylatory to jego hałas nie powinien Ci przeszkadzać. Pozdrawiam :)
prozonk
komentarz
komentarz

Czy gigabyte będzie głośniejszy od mojej obecnej karty czyli: https://www.youtube.com/watch?v=sCxFRbPETG0

tluk
komentarz
komentarz

Oj, tak na pewno będzie to cichsza opcja :)

prozonk
komentarz
komentarz

Czy przypadkiem gelid darkforce nie ma mozliwosci instalacji 3x wentylatorow 120mm z przodu? Przegladając jego zdjecia zauwazylem 4 dziury na zaślepkach napędów 5.25".

tluk
komentarz
komentarz

Nope, tam jest fabrycznie miejsce na dwa śmigła 120 mm.

prozonk
komentarz
komentarz
tluk
komentarz
komentarz

Producent nic o tym nawet nie wspomina ale pewnie dla chcącego nic trudnego :) Pytanie tylko czy będziesz potrzebował trzeciego wentylatora z przodu czy napędu optycznego 5.25" ;)

prozonk
komentarz
komentarz

Będą dobre te RAMy : http://proline.pl/?p=HX324C11SR%2F8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.