x-kom hosting

Obudowa komputerowa

tluk
komentarz
komentarz

Chcesz kupić byle co to Twoja sprawa ale kupowanie panelu AAB za blisko 80 zł (bo nie chcesz oszczędzić na coś naprawdę dobrego) to w mojej opinii tylko Twoja strata i tyle :) Chcesz, to kupuj tanio. Zobaczysz czy będzie dobrze ;)

  • Dobra wypowiedź 1

539
komentarz
komentarz (edytowane)

prozonk  Czy przyglądałeś się ofercie wentylatorów tej samej firmy z oferty , której wybrałeś kontroler do montażu w obudowie komputera?

Chcesz kupić byle co to Twoja sprawa ale kupowanie panelu AAB za blisko 80 zł (bo nie chcesz oszczędzić na coś naprawdę dobrego) to w mojej opinii tylko Twoja strata i tyle Chcesz, to kupuj tanio. Zobaczysz czy będzie dobrze

Miałem kiedyś wentylatory AAB w swoim komputerze. Była to seria 120mm wentylatorów z serii Silient Jet Fan.

Nie napotkałem żadnych problemów eksploatacyjnych. Wentylatory AAB , które użytkowałem odbieram jako ciekawe w swojej kategorii cenowej.

Edytowane przez 539
prozonk
komentarz
komentarz

Owszem przyglądałem się chciałem sobie taki kupić na próbe do starego kompa ale kupiłem zephyra blue led. Jeżeli chodzi o wentyle to tak jak wcześniej mówiłem kupie 2 enermaxy vegas na przód powinny pięknie wyglądać.

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

@ 539

Widzę, że Ty też się "przejechałeś" bo tutaj nie mowa o doradztwie wentylatorów ;) A co do wentylatorów AAB to są to po prostu tańsze klony niektórych produktów (m.in. Tacens, SilentiumPC). Czemu są tańsze? Dla mnie to oczywiste :D

Gość
komentarz
komentarz

autorze - ty tak wow chcesz robic po kosztach a powiedz ty nam co bedzie w srodku tej obudowy ? bo jak dasz obudowe wow a podzespoly zal - to uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego

prozonk
komentarz
komentarz

-i5 4690k

-gtx 970

-giagbyte z97x gaming 5

-corsair cs 650

ogólnie zestaw za 6000zł razem z monitorem systemem i wszystkimi modyfikacjami typu wentylatory i przedłużki kabli w oplotach


Mam też takie pytanko: dlaczego dyski twarde zewnętrzne są tańsze od tych wewnętrznych? Nie mozna by było dać do środka takiego zewnętrznego?

tluk
komentarz
komentarz

A jak podłączysz zasilanie dysku zewnętrznego wewnątrz obudowy skoro one są zwykle zasilanie z portów USB obudowy? ;)

  • Dobra wypowiedź 1
prozonk
komentarz
komentarz

Hmm.. poprowadze kabelek na zewnątrz do gniazdka ?

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)
A jak podłączysz zasilanie dysku zewnętrznego wewnątrz obudowy skoro one są zwykle zasilanie z portów USB obudowy?

 

Hmm.. poprowadze kabelek na zewnątrz do gniazdka ?

 

Tu się dzieją jakieś cuda..Panowie:)

Edytowane przez 539
tluk
komentarz
komentarz

Hmm.. poprowadze kabelek na zewnątrz do gniazdka ?

Chcesz przedłużać USB z dysku a tym samym narażać się na ryzyko niestabilności działania dysku?

prozonk
komentarz
komentarz

To tylko takie moje przemyślenia :D poprostu dziwiłem się czemu zewnętrzne są tańsze :D oczywiście nie będę się bawił w przedłużki i kupie wewnętrzny. Macie jakieś doświadczenia ze sklepem bit-tech ?


Jaki kompaktowy cooler cpu byście polecili, który by dał sobie radę z i5 4690k na 4,5GHz , bo macho trochę mi zepsuje wygląd wnętrza swoją wielkością.

Youki
komentarz
komentarz

Albo kompaktowy, albo wydajny.

prozonk
komentarz
komentarz

Czyli nie ma kompaktowego który schłodzi i5 4690k na 4,5?

Youki
komentarz
komentarz

Raczej nie, przynajmniej jeśli chodzi o propozycje w normalnych cenach.

 

Poza tym to też zależy od tego jaka sztuka CPU się trafi. 

prozonk
komentarz
komentarz

A te kompaktowe wodne typu corsair h55, h60 ?


Zresztą i tak takiego nie kupie... fortis 2 da rade?

Youki
komentarz
komentarz

Niewiele wydajniejsze bądz na równi z przyzwoitym coolerem powietrznym, a głośne jak suszarka. 

prozonk
komentarz
komentarz

A jak się miewa sprawa z fortisem?

Youki
komentarz
komentarz

Da rade

prozonk
komentarz
komentarz

Jak już wcześniej pytałem, czy ma ktoś jakieś doświadczenie ze sklepem bit-tech ?

Breaky83
komentarz
komentarz

Jak już wcześniej pytałem, czy ma ktoś jakieś doświadczenie ze sklepem bit-tech ?

Możesz spokojnie zamawiać tam podzespoły, nie powinno być problemu, tylko patrz i dzwoń czy podzespoły są dostępne. Pozdrawiam :)

prozonk
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedz :piwko:


Zastanawiam się nad dwoma kolorystykami: -msi mpower i żółta kolorystyka pc lub - gigabyte z97x gaming 5 i czerwona kolorystyka pc. Jak uważacie co będzie się lepiej prezentować?

prozonk
komentarz
komentarz

Zdecydowałem się na czerwoną kolorystykę teraz mam pytanie odnośnie MOBO którą wybrać? :

-asrock z97X killer fatal1ty 535-130=405zł

-asus maximus VII ranger  679-205=474zł

-msi z97 gaming 7             669-230=439zł

lub nie ryzykować z toptechcashback i wziąść:

-gigabyte z97x gaming 5      545zł

Którą opcje wybralibyście na moim miejscu?

Youki
komentarz
komentarz

Gaming 5 w zupełności wystarczy

prozonk
komentarz
komentarz

Czyli nie korzystać z tej promocji? Bo sam nie wiem z jednej strony się opłaca ale boje się że wydam te 200zł wiecej na płyte a oni mi potem nie zwrócą.

Youki
komentarz
komentarz

Jak uważasz. Musisz prosić o dwie faktury jeśli się zdecydujesz na zwrot, na jednej tylko CPU i płyta, na drugiej reszta PC> 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.