x-kom hosting

Zamulający dysk twardy?

bykufgf
komentarz
komentarz

Muszę o to was zapytać za cholerę nie mogę zrobić bootowalnego pendriva z mhdd . Używam HP USB Disk Storage Format Tool systemclinic_pl wyskakuje mi komunikat "there are no valid dos system files at the specified location" I nie mogę nic zdziałać.


Już sobie poradziłem.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
No i mod się nam zagotował. Co tu więcej komentować.Argumenty nie do zbicia.

 

Zagotowałeś to się Ty, bo akurat modem nie jestem na tym forum. Widać, że masz poważne problemy ze sobą.

 

Druga sprawa to twierdzenie by nie bawić się softem. Bo co? Jak dysk wskazuje objawy uszkodzenia to nikt nam nie zabrania używać do naprawy rożnej maści polecanych programów. Czy ma to sens czy nie to inna sprawa. Ale pisanie, że serwis może nie przyjąć dysku któremu się stan pogorszył, to jest jakieś kuriozum. To jaki dysk mamy oddawać. Sprawny inaczej? w ilu procentach ma być uszkodzony 10, 20 , 30

 

Oczywiście, że soft można użyć jeśli wie się jak, ale soft taki, który jest sprawdzony. Widzę, że nie znasz też historii o hdd regenerator albo nie chcesz znać i udajesz głupka po prostu. Poczytaj i może się dowiesz, nie mówię tutaj o samej naprawie dysku tym programem, ale także o wysyłaniu na gwarancje. Ale Ty jesteś specjalistą i zawsze będziesz stawiał na swoim. Do tego nie potrafisz do siebie przyjąć właśnie tego, że po prostu nie masz racji i nabijasz swoje głupty pisząc to samo w kolejnych postach.

 

Normalnie gość brednie pisze i odgryza się za nie tak, że ręce opadają. A on dalej swoje i dalej ma ból d...

 

Aby zakończyć z tobą rozmowę to powtórzę, aby nauczył czytać się ze zrozumiem. Nie wiem ile razy już to Ci piszę, ale CZŁOWIEKU MASZ POWAŻNE Z TYM PROBLEMY. Nie zapomnij też o tym co pisałem wyżej, na pewno Ci się przyda. A teraz odpisuj dalej autorowi temAtu, bo jesteś przcież wszechwiedzący.

bykufgf
komentarz
komentarz

Jestem w trakcie skanowania dysku w MHDD nie chcę nabijać postów ale do tej pory podczas skanowania widzę że dysk trafil na rejon gdzie mialem pelno odczytów po ponad 500 ms okolo 100 takich sie trafilo i wykryło jednego bada jak to tej pory odczyty ida gładko. Wyślę screena po wszystkim.

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)
Widać, że masz poważne problemy ze sobą.

 

Ja mam problemy, ja się zagotowałem ? To ty zaczynasz używać wulgaryzmów i non stop kolor wpierasz mi, że mam jakieś problemy. Człowieku ja pije do głupot jakie piszesz. Ty za to pijesz do mnie personalnie, wysyłasz mnie do lekarza itp. Nie możesz przyjąć do wiadomości, że może nie masz racji.  Tym bardziej, że nie jestem odosobniony w tej opinij.

 

 

 

Oczywiście, że soft można użyć jeśli wie się jak, ale soft taki, który jest sprawdzony. Widzę, że nie znasz też historii o hdd regenerator albo nie chcesz znać

 

 

Rozmawiamy o darmowym oprogramowaniu. Na forach jest tysiące wątków z problemami dyskowymi. Gdzie komuś soft tak rozwalił dysk by mu gwarant nie przyjął. Szukasz na silę nie wiem czego.Hddregenerator to płatny soft i suport niech się martwi. Poza tym już tak dysków ludziom nie rozwala żeby gwarant nie przyjął Już nie wiesz czego się czepić.

 

 

 

Aby zakończyć z tobą rozmowę to powtórzę, aby nauczył czytać się ze zrozumiem. Nie wiem ile razy już to Ci piszę, ale CZŁOWIEKU MASZ POWAŻNE Z TYM PROBLEMY. Nie zapomnij też o tym co pisałem wyżej, na pewno Ci się przyda. A teraz odpisuj dalej autorowi temAtu, bo jesteś przcież wszechwiedzący.

 

 

Przestań coś mi wpierać. Bo ja ci pisałem, że to wszystko co mi negatywnego przypisujesz to bardziej Ciebie się tyczy jak mnie. A co do autora wyobraź sobie, że nie wiem w tej chwili. Nie jestem wszystkowiedzący i potrafię w przeciwieństwie do ciebie, przyznac się do błędów czy niewiedzy.

 

ED: Jak widać autor sobie poradził. Co do skanowania to zacytuje sam siebie, a co: Jak widać sprawdza się wstępna diagnoza tego barana co nic nie wie. Bo ja to tak nie mam co robić i po próżnicy czepiam się czyichś mądrości i oczywiście za argumenty same bzdury podaje. 

 

 

 

Tak na moje to ten dysk ma sporo wolnych sektorów i dlatego 01 mu nabija. A z tego jak nic będą  bady  ( C5 albo relokowane ) Już po formacje się taki pokazał. A znając życie i WD AAKX to stan będzie szybko się pogarszał.   Autor niech na początek zrobi skan powierzchni to się okaże co w trawie piszczy. Co ten dysk jeszcze wart. 
bykufgf
komentarz
komentarz

A no widzisz chciałbym jeszcze napomnieć że partycji d która jest większością dysku nie formatowałem. C posiada jakieś 80 GB na tą chwilę więc tak mi się wydaje że właśnie dlatego format c nic nie dał. Pliki w razie czego mam skopiowane na zapożyczonym dysku.

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolego Byku00. Tak czy inaczej dysk trzeba będzie oddać na gwarę. Bo z niego to nic nie będzie. Gdyby nie było gwarancji, to można robić rożne zabiegi ze zmniejszeniem partycji, tak aby odciąć się od wolnych sektorów i np badów. I to też tylko wtedy, gdy są one skupione w jednym rejonie, a nie sieczka po całym talerzu.  

 

Także nie wiem co więcej ci pisać i radzić, bo nie wiem co na teraz doraźnie chcesz uzyskać. 

  • Dobra wypowiedź 1
bykufgf
komentarz
komentarz

Dobrze w takim razie zrobię po skanie(wrzucę screena) zerowanie i oddam na gwarancję. Sprzęt akurat był zamawiany w sklepie proline mnie przy tym nie było ale jedyne co udało mi się znaleść to fakturkę za wszystkie podzespoły w tym dysku więc zakładam że mam im oddać dysk wraz z fakturka i opisac całą sytuację.

mieczyslaw
komentarz
komentarz

No i owszem tak będzie najlepiej. Nie ma co się męczyć z psującym się dyskiem skoro jest gwarancja. 

 

Co do oddawania do sklepu czy słać do WD to ci nie podpowiem. Musisz się zorientować tak byś miął wymieniony dysk jak najszybciej. Tak by sklep czegoś nie zawalił. 

  • Dobra wypowiedź 1
bykufgf
komentarz
komentarz

[spoiler]WkBUYfM.jpg[/spoiler]

Oto screen jak już zeskanowałem to wrzucę a co tam ;). Okej to już sobie poczytam jak to jest z oddaniem bezpośrednio do WD. Dziękuję bardzo za pomoc myślę ,że drobny gest w postaci punktu zadowoli wszystkich Pozdrawiam ;).

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Ano właśnie, teraz ładnie widać co go boli. Sporo jest tych wolnych sektorów i na 90 procent będzie to się pogarszać. Te AAKX ( przynajmniej jakaś cześć, partia ) tak ma, że stosunków szybko powierzchnia degraduję. Także te dyski pod tym względem trzeba częściej kontrolować. Zresztą każdy warto od czasu do czasu zeskanować. 

Gość
komentarz
komentarz
Ja mam problemy, ja się zagotowałem ? To ty zaczynasz używać wulgaryzmów i non stop kolor wpierasz mi, że mam jakieś problemy. Człowieku ja pije do głupot jakie piszesz. Ty za to pijesz do mnie personalnie, wysyłasz mnie do lekarza itp. Nie możesz przyjąć do wiadomości, że może nie masz racji.  Tym bardziej, że nie jestem odosobniony w tej opinij.

 

Przestań coś mi wpierać. Bo ja ci pisałem, że to wszystko co mi negatywnego przypisujesz to bardziej Ciebie się tyczy jak mnie. A co do autora wyobraź sobie, że nie wiem w tej chwili. Nie jestem wszystkowiedzący i potrafię w przeciwieństwie do ciebie, przyznac się do błędów czy niewiedzy.

 

Ja zacząłem używać wulgaryzmów? Post, gdzie pierwszy zacząłeś używać > POST #37. Kolejny post to był 39, gdzie później go zmieniłeś, obrażając mnie w nim. Tak skończ pisać głupoty, bo się czytać tego nie da. I znowu się powtarzasz to co pisałeś już cześniej + wziąłeś to co ja napisałem tobie? Żałosne.

 

Rozmawiamy o darmowym oprogramowaniu. Na forach jest tysiące wątków z problemami dyskowymi. Gdzie komuś soft tak rozwalił dysk by mu gwarant nie przyjął. Szukasz na silę nie wiem czego.Hddregenerator to płatny soft i suport niech się martwi. Poza tym już tak dysków ludziom nie rozwala żeby gwarant nie przyjął Już nie wiesz czego się czepić.

 

O darmowym? A gdzie to jest napisane geniuszu? Pisaliśmy o wszystkich licencjach oprogramowania. Po raz kolejny kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie muszę niczego się czepać, wystarczy czytać twoje bajki jakie opowiadasz na forum.

 

Co do skanowania to zacytuje sam siebie, a co: Jak widać sprawdza się wstępna diagnoza tego barana co nic nie wie. Bo ja to tak nie mam co robić i po próżnicy czepiam się czyichś mądrości i oczywiście za argumenty same bzdury podaje.

 

Baranów szukaj po rodzinie, na pewno ich znajdziesz. I po raz kolejny powtarzasz się to co pisałem ja tobie. Widzę, że ciężko Ci coś innego napisać. Idę stąd, bo większych idiotów nigdy nie widziałem, tak jak ktoś kiedyś powiedział:

 

‚Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.’
mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)
Baranów szukaj po rodzinie,

 

No brawo, nie dość, że personalnie mnie atakujesz to teraz moją rodzinę. ( powinienem to zgłosić, tylko że nie ma tego w zwyczaju ) Do reszty się nie odniosę bo coś od rzeczy chrzanisz. Rożnych  zapalczywych typów widziałem jak im się wytknęło jakie bzdury wypisują, ale Ty w tej swojej małostkowości i zapalczywości bijesz ich na głowę. Tak bardzo cie skręca i znieść nie możesz, że ci zwróciłem uwagę?  

 

Co do wulgaryzmów, to mój błąd bo niepotrzebnie wykropkowałem. Miało być, że pierdzielisz. No rzeczywiście strasznie mocny wulgaryzm - oznaczający, że piszesz ni mnie ni więcej bzdury ( co się zgadza ze stanem faktycznym ). Ty za to już "pojechałeś" "pełnoprawnymi wulgaryzmami i obraziłeś moją rodzinę bez zdania racji. Ja się odnoszę  do tego co prezentujesz merytorycznie a ty walisz we mnie, w moją rodzinę. ( lekarze, barany etc )

 

Nie możesz się do własnej rady zastosować cyt ciebie"Nie pasują Ci moją odpowiedzi to po chuja na nie odpowiadasz." i  nie pisać już do mnie. Potrafisz innych oceniać, obrażać ich rodziny, wysyłać do lekarza itp a nie potrafisz sam ze swoich rad skorzystać. Normalnie słabe to jest co wyprawiasz. 

 

Powinienem zastosować się do znanych sentencji, które u siebie na blogu umieszczasz. Bo Takie jest właśnie twoje zachowanie i tak się ciebie powinno traktować jak poniżej.

 

cyt. 

„Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów” – Stanisław Lem

‚Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.’

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Pierwszy zacząłeś mnie obrażać, a teraz piszesz, że ja zacząłem na Ciebie naskakiwać, brawo geniuszu.

Znowu nic sam nie potrwisz wymyśleć, tylko bierzesz od kogoś, aż mnie do żygania bierze.

 

EDIT. Zapomniałem dodać, specjalnie dla Ciebie usunęł konto, bo większego idioty na tym świecie nie widziałem.

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Kim ty jesteś skoro potrafisz brać się za obrażanie czyjejś rodziny, a sam czujesz się wielce urażony lekkim wulgaryzmem "pierdzielisz" który wpisuje się dobrze w to co piszesz i to samo oznacza czyli bzdury i generalnie nie obraża ciebie a tylko dosadniej opisuje to co robisz. Nie czaisz, że to inny kaliber. Ja się od początku odnosiłem do tematu, a to ty mnie zaczołęs obrażać i prowokować głupimi tekstami na mój temat, że mam się leczyć itp. Do tej pory nie dałeś żadnego sensownego argumentu merytorycznego w obronie tego co twierdziłeś. Dobra bo tracę czas, rób sobie co chcesz z kontem, guzik mnie to obchodzi. Nie umiesz przyjmować krytyki to kasuj. Bo tu póki co modem nie jesteś i bana dać mi nie możesz. Ale ja specjalnie dla ciebie założyłem konto na pcfoster żebyś mógł sobie ulżyć. 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Kim Ty jesteś skoro obrażasz innych użytkowników forum? I nie było to tylko raz (jeden post też został edytowany, a w innym jest np. "baran"), jak widać sam nie wiesz co piszesz i masz problemy z czytaniem (dlatego też zaproponowałem pomoc u lekarza, co sam później rozwinąłeś ten temat), więc po co ja w ogóle jeszcze z tobą dyskutuje. Też się odniosłem do tematu piszcząc swoją opinię, która tak w ogóle nie była do ciebie. Kogo obchodzi, że masz tam konto (w dodatku założne dziś)? Możesz mieć i 10, guzik mi lata.

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)
a w innym jest np. "baran"

 

 

Jak widać sprawdza się wstępna diagnoza tego barana co nic nie wie

Gdybyś to ty umiał czytać ze zrozumieniem ( co cały czas mi zarzucasz ) a okazuje się że non stop sam nic nie rozumiesz. Baran to napisałem do siebie o sobie ( to taka ironia, która ty tak bardzo kumasz a ja nie, jak to twierdziłeś ). Taki jesteś rozgarnięty, że zdarzyłeś obrazić moją rodzinę. Tak jak pisałem dno i kupa mulu. Ja nie śmiałbym brać się za obrażanie twojej rodziny. Tym się cieniasie narcystyczny, zapatrzony w czubek swego nosa różnimy. 

Gość
komentarz
komentarz
Baran to napisałem do siebie o sobie ( to taka ironia, która ty tak bardzo kumasz a ja nie, jak to twierdziłeś ).

 

Haha... Najgorsze wytłumaczenie jakie w życiu słyszałem....

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Tobie nie warto nic wyjaśniać. Ciebie stać na takie wyjaśnienia jak poniżej. Bezsprzecznie jesteś najbardziej elokwentny w temacie. Wyjaśniłeś wszystko i wszystkim. Argumentami błysnąłeś, że ho ho Nic dodać nic ująć. Dziękuje dobranoc. 

 

Idę stąd, bo większych idiotów nigdy nie widziałem,
 Baranów szukaj po rodzinie, na pewno ich znajdziesz
 specjalnie dla Ciebie usunęł konto, bo większego idioty na tym świecie nie widziałem.
 Jak już się skontaktujesz z tym lekarzem to powiedz jaką przedstawił Ci diagnozę.
 Nie pasują Ci moją odpowiedzi to po chuja na nie odpowiadasz
I skończ już pierdolić, bo czytać się tego nie da.
Gość
komentarz
komentarz

U ciebie byłoby tego więcej, ale nie chce mi szukać.

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

No wiem, bo to typowe twoje argumenty. Albo ich nie ma, albo ci się nie chce, albo masz takie jak powyżej.

 

Ale ok. ja zadałem sobie trud żeby ci kolejny raz udowodnić, że głownie stac cię na operowanie argumentem kłamstwa.

 

Cytuje siebie gdzie można się na upartego przyczepić.

 

Szkoda na takich typów klawiatury. Wlazł pierd.. jedno głupotę z remapem. drugą, że padaki mogą nie wymienić ( bo serwis to zapewne tylko te sprawne wymienia) i zadowolony. 

 

Myślę, że nawet trudno tu się doszukać jakieś personalnej obrazy. Pierdzieliłeś głupoty to ci napisałem. To się odnosiło do tego co piszesz a nie kim jesteś. 

 

Za to ty zacząłeś regularnie mnie opluwać i nawet moją rodzinę. Po tym wszystkim ja napisałem nadal bardzo łagodnie tylko tyle:

 

Tym się cieniasie narcystyczny, zapatrzony w czubek swego nosa różnimy. 

 

I to chyba wszystko. Rzeczywiście u mnie bez porównania więcej chamstwa jak u ciebie. Szkoda, że nie widzisz tej różnicy. Ty mnie i nie tylko mnie wyzywasz od idiotów, wysyłasz do lekarza, w rodzinie mam szukać baranów. A ja nazwałem cie typem i cieniasem. 

Gość
komentarz
komentarz

Dalej będziesz się kompromitował? Bo twoje wyjaśnienia są tak śmieszne, że brzuch pęka. A najlepsze jest to, że całą winę zganiasz na kogoś, edytując tym posty i nie widzisz wszystkich postów, gdzie zostałem obrażony albo po prostu wymyślając głupie wyjaśnienia jak:

 

Baran to napisałem do siebie o sobie ( to taka ironia, która ty tak bardzo kumasz a ja nie, jak to twierdziłeś ).
mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja się kompromituję? Masz czelność i tupet i chyba uważasz, że ludzie to kretyni. Co jest  śmieszne? że nazywasz innych idiotami i każesz baranów w rodzinie szukać. Tak tak, kłam dalej, że ja cie rzekomo obraziłem. Nie dość, że bzdury bez argumentów klepiesz to jeszcze jesteś kłamczuch. 

 

Czego z tym tłumaczeniem nie rozumiesz. Wskaż gdzie słowo baran padło z mojej strony w czyimś kierunku. 

 

ED: Jak widać autor sobie poradził. Co do skanowania to zacytuje sam siebie, a co: Jak widać sprawdza się wstępna diagnoza tego barana co nic nie wie. Bo ja to tak nie mam co robić i po próżnicy czepiam się czyichś mądrości i oczywiście za argumenty same bzdury podaje.        mieczyslaw, dnia 04 Wrze 2014 - 23:15, napisał: Tak na moje to ten dysk ma sporo wolnych sektorów i dlatego 01 mu nabija. A z tego jak nic będą  bady  ( C5 albo relokowane ) Już po formacje się taki pokazał. A znając życie i WD AAKX to stan będzie szybko się pogarszał.   Autor niech na początek zrobi skan powierzchni to się okaże co w trawie piszczy. Co ten dysk jeszcze war

 

Gdzie tu się odnoszę do kogoś. O sobie pisze,  że muszę być wyjątkowy baran skoro postawiłem trafną diagnozę. Tą, że u autora w skanie wyjdą wolne sektory. Bo niewiedze to ty mi zarzucasz, wiec muszę być wyjątkowy baran skoro coś jednak potrafię trafnie ocenić. 

 

Nigdzie wcześniej ciebie nie obraziłem. Nie padło z moje strony żadne słowo w stylu idiota jak to ty robisz. Nigdzie nic nie edytowałem, nie kasowałem obraźliwego. Kłamiesz, obrażasz, głupoty wypisujesz na mój temat, Fajny gość jesteś. A ja baran, że trace czas na kogoś takiego. 

r102
komentarz
komentarz

CZY LECI Z NAMI CENZOR   :idea:

bykufgf
komentarz
komentarz

Cóż problem powinien zostać teoretycznie rozwiązany gdyby nie to ,że teraz po  zerowaniu nie mam wytłumaczenia z jakiego powodu oddaje dysk na gwarancję :

[spoiler]Q4mhNke.jpg[/spoiler][spoiler]4Iii9dl.jpg[/spoiler]

Wie ktoś jakim cudem dysk w magiczny sposób po części się naprawił?(zrobiłem tylko zerowanie za pomocą komendy erase)

hixmen
komentarz
komentarz

No cuż. Zerowanie naprawia błędy logiczne. Czyli wskazujące na bady logiczne czy wolne sektory. Ale nie zawsze w praktyce tak jest zależy od stopnia uszkodzenia. I w Twoim przypadku pełne zerowanie naprawiło bada widocznie był logiczny.  I prawie wszystkie wolne sektory zostały 2  w okolicach 500 ms.  Jednak jak wczesniej były problemy formatowanie pomagało. Ale problem powraca to nie było sensu naprawiać .Tylko wysyłać dysk z widocznym badem i wolnymi sektorami w większej liczbie. Tą sugestie podawałem we wcześniejszym poście. Że raczej wysyłać jak problem powraca i wcześniej były bady. Mieczysław też podpowiadał że ten model dysku jego powierzchnia się szybko degraduje i należy kontrolować. Ale jak się pojawiają ponawiają bady i jak na gwarancji to zostaje wysyłać. Tym zerowaniem mogłeś trochę zmniejszyć szansę na przyjęcie dysku. Nie wiem jaką teraz ma politykę Wd. Mimo to oddawaj na gwarancję. Nie wiem czy można dać opis to by dobrze było. To wtedy piszesz omawiasz że bad sectory powracają i wolne sektory dają się naprawiać zerowaniem. Ale powracają i jak masz na gwarancj to powinieneś mieć prawo z niej z korzystać. Masz zarejestrowane w smart błędy odczytu i zapisu na poparcie omówionych powracających problemów.

Reasumując z korzystaj z gwarancji. A gdzie kupowałeś dysk. Jak w sklepie stacjonarnym że masz możliwośc dojechać. To w nim zapytaj się o oddaniu na gwarancję opisując jego historię czy przyjmą .Albo zostaje bezpośrednio do WD.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.