x-kom hosting

Płyta gówna do intela i7 4770k do podkrecania

slawer20
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja nie siedzie 23 i pół godziny przed monitorem jak ty (pół godziny siłownia) teraz leże i kwicze ze smiechu HAHAHAHAHAHAH ale mnie rozbawiłes teraz udało ci sie:D zamiast w siatkówkę grac to byś się to kabaretu zapisał :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ja jestem czasami bardzo poważny. Za chwilę będę. O 8:00 przestaję niestety. Wiesz, kiedyś mi wrzucili petardę do inkubatora, dlatego taki niewypał.
A do rzeczy, kup tego Gigabyte bądź tą MSI i jakieś chłodzenie, np. Macho Black White i zbieraj na grafikę typu GTX 760 / 770.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

Ja jestem czasami bardzo poważny. Za chwilę będę. O 8:00 przestaję niestety. Wiesz, kiedyś mi wrzucili petardę do inkubatora, dlatego taki niewypał.
A do rzeczy, kup tego Gigabyte bądź tą MSI i jakieś chłodzenie, np. Macho Black White i zbieraj na grafikę typu GTX 760 / 770.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

te linki co mi dałes to tych płyt gownych? a nie wiesz za ile moge sprzedać tą swoją karte?

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Taa, te linki
Za tego 6870 dostaniesz 320 - 350 smoczych monet (zł)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

GTX 760 / 770. zamieniki na amd to bedą te nowe rx -290

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

R9 280 i 290 też przypaszą. Od Asusa oczywiście bierzesz i podkręcasz do wartości jakie mają wersje z X ;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Lepszą, bo ona jest na poziomie GTXa 660

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Tak, już lepiej. Ale nie potrzebne 4gb, wystarczy 2. Bo nie będziesz korzystał z 2 monitorów tylko jednego. I weź od Asusa.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

to na co patrzeć przy wyborze karty graficznej??

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

No na wydajność w testach i chłodznie jakie daje producent. Najlepiej powiedz ile chcesz dać na grafikę to Ci powiem co warto wybrać. Ale jutro bo idę spać.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

oki spoko a masz jakies jeszcze inne alternatywy prz płytach gownych??

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Jezuu, a co ci się w tych znów nie widzi?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

tak tylko pytam

JeefoSC2
komentarz
komentarz

Moim zdaniem założyciel tematu to kompletny idiota i szkoda czasu na pomaganie mu

  • Super 1
IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Moim zdaniem założyciel tematu to kompletny idiota i szkoda czasu na pomaganie mu

Len zwykly :) Zamiast cos poszukac to pyta i liczy ze kazdy ma czas by odpowiadac na idiotyczne pytania..
pawkow229
komentarz
komentarz

Najlepsze płyty głowne ma msi

http://lomianki-online.pl

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Najlepsze płyty głowne ma msi

http://lomianki-online.pl

Dawno większej głupoty nie słyszałem (poza podkręcaniem procesora śrubkami...). Zależy w jakim przedziale cenowym. Nie można stwierdzić, że dany producent jest lepszy. Chociaż poprzyj to jakimś sensownym argumentem, nie typu "Mam MSI od 3 dni, działa świetnie". Asrock też by działał świetnie.

A ten link - debilizm.

JaniXX127
komentarz
komentarz

Dokładnie, nie ma lepszych i gorszych marek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.