x-kom hosting

Płyta gówna do intela i7 4770k do podkrecania

Youki
komentarz
komentarz

Planujesz bić rekordy ?

 

Jakie chłodzenie będziesz miał ? 

Gość
komentarz
komentarz

Reszta konfiguracji?

slawer20
komentarz
komentarz

ja chce kupić za 700 -800 tańsze modele nie wchodzą w grę i mam zasilacz 550v kartę 6870 amd saphiree a chlodzeni bede kupował jakieś lepsze no i chciałbym bardzo dużo z tego procesora wycisnąć możliwie jak najwięcej się da

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

To kup sobie płytę za 400zł i zbieraj na grafikę. Bo ten procek do tej grafiki jest bez oc dużo za mocny. 

Youki
komentarz
komentarz

ja chce kupić za 700 -800 tańsze modele nie wchodzą w grę

Z jakiego realnego powodu ? 

slawer20
komentarz
komentarz

no wiem bedę kupował lepszą ale narazię chce płytę główną kupic do OC a grafika nie jest narazie  zła np BF3 na najwyżyszych i rozdzielczości full HD

IntelFanBoy
komentarz
komentarz (edytowane)

Po cholere Ci plyta ktora jest drozsza od twojej slabej grafiki? Dla szpanu czy z braku doświadczenia?

Jeśli tylko grasz i lekko renderujesz to nie odczujesz różnicy między płytą za 400zł i za 1666... 

slawer20
komentarz
komentarz

Z jakiego realnego powodu ? 

Gościu w xkomie mi powiedział czy droższa tym lepiej się będzie kręcić


za grafikę dałem nie dawno 700 a może sobie kupie 2 używaną za 300 chodzą na allegro

Youki
komentarz
komentarz

Ciekawa teorie. Przecież i tak rekordów nie będziesz bić, nie masz możliwości zapewne.

Tutaj kompletnie nie ma co wydawać tyle na płyte główną, zmarnujesz efektywnie tylko pieniądze. Lepiej je przeznacz na inne podzespoły lub zachowaj.

Neproify
komentarz
komentarz

Czym droższa tym lepiej się kręci... To prawda. Ale na azocie, a nie powietrzu.

slawer20
komentarz
komentarz

Czym droższa tym lepiej się kręci... To prawda. Ale na azocie, a nie powietrzu.

ale mam zamiar jakiś lepszy cooler kupić do niego jakiś porządny i chce z tego procka max wyciągnąć dlatego chce trochę droższą płytę kupić i przszłościową a nie dla szpanu

 
JaniXX127
komentarz
komentarz (edytowane)

Na płycie za 400 - 500 zł wyciśniesz z niego max na chłodzeniu wodnym lub powietrznym. Płyta za 800 zł nie będzie bardziej przyszłościowa niż ta za 500 zł. Wyjdzie nowa podstawka i nie włożysz do obu nowego proca.

slawer20
komentarz
komentarz

to jaką polecacie najlepszą do podkręcania i żeby miała 3 wejścia na kartę grafiki


Na płycie za 400 - 500 zł wyciśniesz z niego max na chłodzeniu wodnym lub powietrznym. Płyta za 800 zł nie będzie bardziej przyszłościowa niż ta za 500 zł. Wyjdzie nowa podstawka i nie włożysz do obu nowego proca.

no niby tal ale mi ten procesor starczy na bardzo długo to bez przesady:D

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

JAPIERDOLE (za przeproszeniem) Przeczytałem ten temat i pomyslałem sobie że jesteś totalnym idiotą, poczytaj trochę, a nie słuchasz się debili w komisach i innych sklepach, większość z nich nie ma pojęcia o czym mówi, a i tak dam głowę że nie będziesz miał potrzeby kręcić procka bo nie będziesz go wykorzystywać... Nie piszę tutaj więcej bo płaczę po nocach..

slawer20
komentarz
komentarz (edytowane)

JAPIERDOLE (za przeproszeniem) Przeczytałem ten temat i pomyslałem sobie że jesteś totalnym idiotą, poczytaj trochę, a nie słuchasz się debili w komisach i innych sklepach, większość z nich nie ma pojęcia o czym mówi, a i tak dam głowę że nie będziesz miał potrzeby kręcić procka bo nie będziesz go wykorzystywać... Nie piszę tutaj więcej bo płaczę po nocach..

przeciesz nikt ci nie każe nikt tego czytać


Nawet nie umiecie odp na proste pytanie jakie zadałem ja was nie pytałem po co mi taka płyta tylko się pytałem najlepsza do OC w tej cenie

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Różnią się wyglądem. W Twoim przypadku to jedyna różnica, jaką zauważysz..

 

Na płycie za 800zł zrobisz takie samo oc jak na tej za 400zł, więc 400 wywalasz w śmietnik. Nie no, jest jeszcze satysfakcja że masz I7 4770K na płytce za 800zł... I karcie za 300zł.

slawer20
komentarz
komentarz

Różnią się wyglądem. W Twoim przypadku to jedyna różnica, jaką zauważysz..

 

Na płycie za 800zł zrobisz takie samo oc jak na tej za 400zł, więc 400 wywalasz w śmietnik. Nie no, jest jeszcze satysfakcja że masz I7 4770K na płytce za 800zł... I karcie za 300zł.

o tak ale na tej karcie bf 4 na high o na 1920 na 1080 normalnie chodzi to wiec nie widzę potrzeby zmieniać na razie karty

 chyba ze się mylę


o tak ale na tej karcie bf 4 na high o na 1920 na 1080 normalnie chodzi to wiec nie widzę potrzeby zmieniać na razie karty

 chyba ze się mylę karte i tam ma zamiar wyminić na jakąs lepszą ale to pożniej

 

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

o tak ale na tej karcie bf 4 na high o na 1920 na 1080 normalnie chodzi to wiec nie widzę potrzeby zmieniać na razie karty  chyba ze się mylę

Chyba w menu :E

 

Ja mam tą samą grafikę i Phenoma 955 i mi na ultra (bez antyaliasingu) chodzi BF4 z min. 30fps. To na 1920x1080 to chyba z 10 fpsów masz.

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Zrozum że takich użytkownik jak ty nie odczuje różnicy między płytką za 400zł jak i tą za 800zł... Poza tym pewnie procek też kupowałeś żyjąc w przekonaniu że od niego zależy grywalność, a nie zauważyłbyś różnicy między 4770k czy też 4440

slawer20
komentarz
komentarz

nie po prostu nie szkoda mi było kasy na ten procesor bo tyle miałem na wydanie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.