x-kom hosting

Płyta gówna do intela i7 4770k do podkrecania

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Byś włożył trochę w grafikę  :E

slawer20
komentarz
komentarz

spokojnie włożę sobie troche w grafike tylko teraz musze własnie w płyte włozyc i własnie nie wiedziałem jaką kupijc bo sie na płytach nieznam:D

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

spokojnie włożę sobie troche w grafike tylko teraz musze własnie w płyte włozyc i własnie nie wiedziałem jaką kupijc bo sie na płytach nieznam:D

Podali Ci wyżej asusa którego i tak nie wykorzystasz do końca ale jak chcesz kupić płytkę za 500zł to bierz, lecz wiadome że lepiej byłoby zaoszczędzić i dołożyć do grafiki ;) 

slawer20
komentarz
komentarz

Podali Ci wyżej asusa którego i tak nie wykorzystasz do końca ale jak chcesz kupić płytkę za 500zł to bierz, lecz wiadome że lepiej byłoby zaoszczędzić i dołożyć do grafiki ;)

Czemu mowisz ze nie wykożystam go do konica??

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Czemu mowisz ze nie wykożystam go do konica??

*wykorzystam

 

Po tym temacie widać że nie będziesz bić rekordów czy też napieprzać rendering, grasz w full hd, a nie na 3 monitorkach 4k, wiadome że Ci nie potrzebna płytka za 800zł ;)! 

slawer20
komentarz
komentarz

*wykorzystam

 

Po tym temacie widać że nie będziesz bić rekordów czy też napieprzać rendering, grasz w full hd, a nie na 3 monitorkach 4k, wiadome że Ci nie potrzebna płytka za 800zł ;)! 

aha a jak bym kupił tego asusa i jeszcze jedną taką samo kartę grafiki to dużo wyższą bym miał wydajności ??

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

a jak bym kupił tego asusa i jeszcze jedną taką samo kartę grafiki to dużo wyższą bym miał wydajności ??

Nie kupuj takiej samej grafiki do CF. Ona ma 1GB pamięci, co do takiego sprzętu będzie trochę mało, bo pamięć się nie sumuje. Sprzedaj tą swoją za 350zł i dołóż do GTXa 770 na przykład.

 

Co do płyty to nawet któraś z tych Ci wystarczy:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_400&products_id=54047

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_400&products_id=54315

 

Potencjał do oc będzie ten sam. Także nie odczujesz różnicy, a zobacz ile kasy będziesz miał w kieszeni. Będziesz mógł dołożyć do grafiki.

 

No, a jak mowa o oc, to powiedz jakie chłodzenie będziesz kupować? Ile będziesz chciał za nie dać? To Ci może pomóc http://www.forumpc.pl/tutorials/article/481-polecane-coolery-cpu/

slawer20
komentarz
komentarz

to co od czego zalezy OC bo słyszałem własnie ze duzo od płyty gownej i dlatego chciałem taką kupić  i jeszcze jedno karta graficzna teraz musi miec 2 gb zeby była dobra bo w sumie mi tez zalezy zeby każda gierka na full poszła w full HD:D

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

to co od czego zalezy OC bo słyszałem własnie ze duzo od płyty gownej i dlatego chciałem taką kupić

Tak sporo zależy od płyty głównej, ale powyżej 400zł już nie ma różnicy.

 

-Dobre chłodzenie

-Dobra sztuka procesora

-Dobra i dobrze chłodzona obudowa

-Dobra pasta termoprzewodząca 

;)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Nikt Ci tego nie powie, bo każda sztuka proca jest inna, nikt nie wie jakie chłodzenie i wgl. Nikt tego nie przewidzi. Ale mogę Cię zapewnić, że mając tą samą sztukę procesora, to samo chłodzenie wyciągniesz tyle samo, co na płytce za 800zł.

Verow
komentarz
komentarz

4.3 Ghz w nagorszym przypadku ;d. W najlepszym 4.8- 5.0.

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie że chcesz zrobić OC by się móc pochwalić, ach dobiłem i7 do xx ghz, a nie by tego używać :)! 

Wiedz że im większe napięcie rąbniesz tym bardziej procek się będzie grzać, a zbyt wysokie temperatury skracają żywotność procusia.

VxP
komentarz
komentarz

Zgadzam się z IntelFanBoy. Po co Ci taka droga płyta główna? Typek w xkomie Ci dobrze powiedział, ale to się nie kręci jak się chłodzi powietrzem do takich rzeczy musisz mieć albo chłodzenie wodne lub też bardzo wydajne azotowe. Po co wywalać tyle kasy na płyte główna skoro można za taką sumke kupić sobie lepszą karte graficzną? Albo inny podzespół np. RAM zwiększyć sobie do 16 GB. Pewnie chcesz się jedynie pochwalić jak kolega wyżej napisał. Ja bym tam zostawił tą forse na coś innego, takie moje zdanie dobranoc! :).

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

np. RAM zwiększyć sobie do 16 GB.

no, ale to jest akurat głupi pomysł.

HD 6870 i 16GB ram? się nie pochwali :p

slawer20
komentarz
komentarz (edytowane)

nie chcę się pochwalić tylko nie bede procesora co roku wymieniał żyby pograć na ultra detal to pomyślałem sobie że go wtedy podkrece i wycisne z niego wszytko i dlatego chcialem taką drogą płyte kupić jak już kupować to coś pożądnego a nie jakis szmelc:D to jaką mi polecacie tą płyte glówną :) a wiadomo ze ta karte tez wymienie bo ona juz ma z 3 lata


 

JaniXX127
komentarz
komentarz

http://www.ceneo.pl/24205474

 

Skoro nie chcesz się chwalić, to po co szukasz płyty z 3 wejściami na kartę graficzną? Pisałeś o tym na 1 stronie tematu?

slawer20
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.ceneo.pl/24205474

 

Skoro nie chcesz się chwalić, to po co szukasz płyty z 3 wejściami na kartę graficzną? Pisałeś o tym na 1 stronie tematu?

Człowieku łapiesz mnie za słówka  bo zamiast jednej drogiej chciałem kupić   2 albo 3 czy karty chyba bo coś to robią

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

2 albo 3 czy karty chyba bo coś to robią

Coś robią, kopią i pobierają dużo prądu. Do gier lepiej kupić jedną a mocniejszą. Na pewno do I7 4700K 2x 6870 to za mało.

Verow
komentarz
komentarz

Ja bym tu conajmniej gtx 760 widział

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

A ja przy i7 4770k to GTXa 770. można było wziąć i5 4670K i GTX 770, byłoby wydajniej, no ale

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Verow
komentarz
komentarz

Szpan musi być. Dzielnica będzie płakać że jest biedna :rolleyes:.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Szpan? i7 4770K, płytka za 800 i HD 6870 :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

slawer20
komentarz
komentarz

Szpan? i7 4770K, płytka za 800 i HD 6870 :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gosciu zrozum że ja ulepszam kompa a nie kupuje go całego i karte tez wymienie na lepszą a po 2 ja nie siedze na kompie jak niektorzy z was 24 na h i gram gry tylko zamiast grania ruszam dupe i ide na siłownie sobie pocwiczyć i wam tez to samo radze a nie patrzeć w te monitory 24 na dobe:)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolego, ty nie bądź taki mądry. Ja nie siedzie 23 i pół godziny przed monitorem jak ty (pół godziny siłownia). Bo ja ok. 18 do domu wracam dzień w dzień. Lekcje, a potem treningi. Trenuję siatkówkę. 16 godz tygodniowo. Jestem rozgrywający w drużynie młodzików GTPS Gorzów Wlkp. Mamy 5. miejsce na 1/4 finałów mistrzostw Polski. A mam dopiero 14 lat. Dalej uważasz że siedzę 24/7 przed monitorem? Zastanów się jak coś napiszesz siłaczu.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.