x-kom hosting

Wentylatory a obudowa i płyta

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Huberto203 ,
cinomatic
komentarz
komentarz

Nie ma sprawy.

Ale nawet gdyby miał 4770k to i tak temperatura byłaby już graniczna więc i tak zmiana pasty/chłodzenia byłaby konieczna ;]

Huberto203
komentarz
komentarz

Wiec jaka diagnoza???
Procek jest nówka gość mi tam pastę montowal także na razie nie trzeba jej zmieniać ani nic

Miroslav
komentarz
komentarz

Dla mnie to temperatury ok, chociaż ja to ja. Z technicznego punktu widzenia są za wysokie. Chociaż ja bym się tym narazie nie przejmował, szkoda tylko że marnujesz procka nie podkręcając go :P

Huberto203
komentarz
komentarz

Na tą chwile nie widze potrzeby podkręcania go, może za jakiś czas jak się trochę zadomowię z tym tematem i będę umiał takie coś zrobić to może coś będę modził. Do tego pewnie lepsze chłodzenie wtedy będzie trzeba kupić a na tą chwile nie mam kaski :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Do tego pewnie lepsze chłodzenie wtedy będzie trzeba kupić a na tą chwile nie mam kaski

Do oc chociaż Fortis ;)

cinomatic
komentarz
komentarz
gość mi tam pastę montowal

 

Pozdrów go ode mnie mówiąc jaka jest temperatura procesora :)

 

A tak wogóle skoro wiesz najlepiej to czemu tego "gościa" nie pytasz o porady tylko tutaj na forum.

 

Tym bardziej że masz nowy procek który już na starcie bardzo się grzeje.

 

Pozdro

Miroslav
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie chodzi o "zamontowaną" fabrycznie pastę na coolerze.

A tak wogóle skoro wiesz najlepiej to czemu tego "gościa" nie pytasz o porady tylko tutaj na forum.

To kosztuje :E

Huberto203
komentarz
komentarz

Sory ale w którym momencie powiedziałem że wiem najlepiej ? Ehhh... Gość który mi to składał pracuje ponad 15km odemnie i co mam do niego jeździć pytać o wszystko? Więc w końcu to forum jest po to aby zadawać pytania czy po prostu tak sobie? Hmm.

Miroslav - tak, o to mi chodziło pewnie, nawet sam nie wiem ale pytałem go o jakąś zmianę to mówił że dopiero za jakiś czas (rok- półtora)


Mam sobie gre, jest ona stara dość z 2007r. Wgrałem sobie spolszczenie dla ułatwienia i nie wiem dlaczego ale co chwila się przycina np jak włączam Mapę lub podnoszę przemioty z ziemi. ktoś wie dlaczego ?

Miroslav
komentarz
komentarz

Próbowałeś uruchomić ją w trybie zgodności windows xp?

Huberto203
komentarz
komentarz

Uruchamiam ją poprzez Steam, więc tam się tak nie da chyba ? Albo skrót na pulpit i wtedy by się dało. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.