x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Youki
komentarz
komentarz

Z5 Premium wyświetla filmy oraz obrazy w rozdzielczości 4K, cała reszta jest skalowana do FHD

Gość
komentarz
komentarz

tia bo jest to potrzebne xD

Gość
komentarz
komentarz

o 12 naladowalem do 80% , teraz po 6h mam nadal 60% - niezle to wyglada 


zamowilem sobie juz obudowe spigena i szklo nillkina zeby sobie nie porozbijac na dzien dobry

Youki
komentarz
komentarz

tia bo jest to potrzebne xD

Walka na cyferki trwa w najlepsze :P 

Gość
komentarz
komentarz

ta monitory 27 cali fhd  a komórki 5 cali 4 k xD

Youki
komentarz
komentarz

Laptopy HD :E

Gość
komentarz
komentarz

tia bo jest to potrzebne xD

rozpatrujac co jest potrzebne a co nie to w gruncie rzeczy wszyscy bysmy nadal nosili nokie 3310 w kieszeni, mysle ze tu co innego boli ale mniejsza o to ,

 

a z najnowszych nabytkow i5 3470 + gtx 960 wersja windforce 4gb (dla siostrzenca co by mogl ze mna popykac w gry typu gta5)

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

rozpatrujac co jest potrzebne a co nie to w gruncie rzeczy wszyscy bysmy nadal nosili nokie 3310 w kieszeni, mysle ze tu co innego boli ale mniejsza o to ,

Ja właśnie utknąłem, bo sam nie mam na co się przenieść, ponieważ w tych czasach trudno znaleźć coś co ma rozdzielczość HD, sporą baterię, jest w dodatku na WP i chyba pozostanie mi szukanie iphone 5s/6 (bo też będzie w miarę długo oraz dobrze pracował, a wadą jest bateria, którą można poprawić) + etui z baterią.

Gość
komentarz
komentarz

nie proponuje iphone'a bo trzeba sie uzerac z itunes'em , i ogolnie jest wiele ograniczen poczatkowo robi wrazenie ale z czasem jak sie interesujesz w temacie to zaczyna sie nudzic iphone

Gość
komentarz
komentarz

rozpatrujac co jest potrzebne a co nie to w gruncie rzeczy wszyscy bysmy nadal nosili nokie 3310 w kieszeni,

Chodzi o to ze taka rozdzielczośc na 5 calach to pic na wode . FHD i masz to samo a nokia 3310 była ok .Chetnie bym kupił kopie jakby produkowali jeszcze z lepsza bateria i kolorowym wyswietlaczem o wiekszej rozdzielczosci .Tyle

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mnie dużo nie potrzeba do szczęścia:

-płynnie działający systemu (priorytet)

-w miarę długa praca (z tym pokrowcem może będzie OK)

-dobra przeglądarka 

-nawigacja

- plusem jest też rozmiar, co prawda iP6 jest nieco lepszy do ręki, ale nie wiem czy chcę tyle płacić

Jedyne do czego będę potrzebował dostępu z tego ustrojstwa to zdjęcia notatek szkolnych, bo muzyki nie słucham.

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja ostatnio sprzedałem swojego HD 6850 windforce za 250 zł a za 320 kupiłem R7 260X 2GB na gwarancji :D

 

 

02246165250869368450.jpg

 

Youki
komentarz
komentarz

ep-101m-4-600x600.jpg

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Nowy Tomb Rider  .Bedzie sie działo

progresss
komentarz
komentarz

Ja wczoraj kupilem sobie wyciskarkę do owoców. Jestem z niej bardzo zadowolony :) Soki są rewelacyjne. 

Gość
komentarz
komentarz

corsair carbide 300r , silentium pc he924 - dla modego coby mu sie i5'tka nie pocila

Morango
komentarz
komentarz

Indeks oddany, to i można ruszać na zakupy :E Nareszcie swój sprzęt na papierze, a nie "pożyczony" :)

[spoiler]20160208_122503.jpg[/spoiler]

majmetro
komentarz
komentarz

Ja zamówiłem sobie w rtv Euro agd nowy telefon ( konkretnie marki Meizu). Jest to marka obecnie dostępna tylko w tym sklepie. Kupiłem na stronie internetowej z dostawą do sklepu .Telefon był na sklepie już w dniu następnym. Dobrze wykonany model, niezła jakość. Brałem na raty 0% . 

 

Jesli ktoś z Was szukałby dobrego, niedrogiego telefonu z niezłymi parametrami to jest to dobra opcja. 

dariapl
komentarz
komentarz

A meizu jaką ma wersje systemu?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja bym się zastanowił na MX4 Ubuntu touch, ale nie ma go w Polsce :(

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

a ja sobie kupiłem telefon 3 calowy, hehe, bede mogl teraz sobie wreszcie komfortowo ogladac filmy

Beaker
komentarz
komentarz

03bJiTI.jpg

539
komentarz
komentarz

Uważaj na tynki w domu :)

Morango
komentarz
komentarz

Ile dałeś za te 4c ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.