x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

robbek
komentarz
komentarz

Ja chciałbym w najbliższym czasie kupić sobie nowego laptopa do gier. Zdecydowałem się,że kupię na raty z uwagi na to,że potem będę sobie to spokojnie spłacał co miesiąc ze stypendium. Nieco rozejrzałem się po sklepach i obecnie najlepsze chyba raty ma sklepu rtv Euro agd ( 30 rat po 0%). Mają tam również laptop, który mnie zainteresował bo cena również nie jest wysoka.Czy ktoś z Was brał tam może raty? Czy warto jest tam kupić sprzęt? 

majmetro
komentarz
komentarz

Ja chciałbym w najbliższym czasie kupić sobie nowego laptopa do gier. Zdecydowałem się,że kupię na raty z uwagi na to,że potem będę sobie to spokojnie spłacał co miesiąc ze stypendium. Nieco rozejrzałem się po sklepach i obecnie najlepsze chyba raty ma sklepu rtv Euro agd ( 30 rat po 0%). Mają tam również laptop, który mnie zainteresował bo cena również nie jest wysoka.Czy ktoś z Was brał tam może raty? Czy warto jest tam kupić sprzęt?

arekpawlak
komentarz
komentarz

To zależy o co pytacie :) ostatnio kupiłem navigację lark freebird bo potrzebowałem na szybko, a mój telefon zbyt dużo baterii traci na GPSie :/

Kupiłem też buty Nike AirMax o których marzyłem od ponad roku https://www.freshkicks.pl/pl/producer/Nike/24 swoją drogą mają chyba najlepsze ceny butów, tak jak za sprzet w xkomie :D

Następnym moim zakupem będzie radio do samochodu, tak żeby się z telefonem łączyło :)

Youki
komentarz
komentarz

:E
 

wycior_zps66e4cefb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

czyscisz tym radiatory :o

Youki
komentarz
komentarz

Nie, komin :P 


Jeszcze w sumie z miesiąc temu:

 

274996749.asus-rt-n18u.jpg

szynszyl1337
komentarz
komentarz

FA-NikeHyperdunk2014BMS-5.jpg

Dziś zainwestowałem w ochronę na moją kostkę na w-f

lukee8
komentarz
komentarz

Szynszyl wygladaja jak:

kopia_buty_robocze_pu-2.jpg

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Szynszyl wygladaja jak:

Mam taki fajny rozmiar, że nie było ani wersji kolorystycznych i w dodatku przepłacone ....

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Teraz już nie ma zwolnień całorocznych. (chyba od tego roku) W dodatku ten w-f oprócz samookaleczeń jest dobry, bo człowiek nie jest tak nie tyje tym bardziej po siedzeniu w szkole.

lukee8
komentarz
komentarz

Nigdy nie miałem problemu z wagą a jem co chce i kiedy chce.
A w-f zależy od podejścia nauczyciela.. jak wyrzuca pilke na boisko i "grajcie" to bez rozgrzewki porządnej można sobie tylko nawtykać biedy kontuzją która będziemy odczuwać całe zycie.

Trust me:D

inches666
komentarz
komentarz

Nasz nie dawał piłek bez porządnej rozgrzewki. Jeśli mam tęsknić za szkołą to głównie za WF :P

szynszyl1337
komentarz
komentarz

U mnie pod względem rozgrzewki też jest dość dobrze.

Problemów z wagą też nigdy nie miałem, ale przy moim siedzącym trybie życia warto wykorzystać każdą okazję do ruchu.

Beaker
komentarz
komentarz

Ja np. jeżdżę do szkoły rowerem.

539
komentarz
komentarz

Land Roverem czy Range Roverem ?  jak by nie patrzeć ..zacna marka :)

Gość
komentarz
komentarz

ja kupilem wczoraj monitor benq 19" I900N

Igorrodz
komentarz
komentarz

Dziesięć par skarpetek, w sumie dwadzieścia sztuk. Wszystkie koloru czarnego ^^

 

stopki_pierre_cardin_czarne_01.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Ale bogactwo ^^

Gość
komentarz
komentarz

zima idzie a ten se stopki kupil  :E

inches666
komentarz
komentarz

Widzę że wypłata była

lukee8
komentarz
komentarz

zima idzie a ten se stopki kupil  :E

hahah:D

adi191pls
komentarz
komentarz

A ja sobie kupiłem Takstary HI2050

Gość
komentarz
komentarz

a ja poltorej kilo karczku, przyprawa z woreczkiem pomysl na soczysty karczek i pieke, pieke bo omylkowo wyrzucilem kolezance do smieci swiezo upieczone :D


ahh i 2x warka strong

Youki
komentarz
komentarz

ahh i 2x warka strong

Do płukania szklanek ? 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.