x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Beaker
komentarz
komentarz

Ile dałeś za te 4c ?

250 + wysyłka. To są 6c a nie 4c.

Morango
komentarz
komentarz

No to mój błąd, w sumie są one do sb bardzo podobne :E Gdzie to tak tanio "sprzedajo" ? 

Beaker
komentarz
komentarz

Na olx.

Morango
komentarz
komentarz

Pamiętam, że kiedyś w tej cenie były dostępne Genius'y SP-HF 2000A/X i to było mega okazja, teraz 6c w takiej cenie .. Może jeszcze 7c trafię do 300 zł :E 

Morango
komentarz
komentarz

Hah, fakt, dawno nie szukałem kolumn po aukcjach, ale 7c ze stojakami za 350 zł oO. 

Gość
komentarz
komentarz

322000_9_i256.jpg

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

No proszę, czyżbyś kupił z aukcji up :E ? Czy znowu się pomyliłem i to są 9C :E 

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuje nic wiecej z aukcji niz kawał blachy bo nie wiem co kto z tym robił

Morango
komentarz
komentarz

Teoretycznie w sklepie też nie masz pewności co kto co robi ze sprzętem, chyba że mówimy tutaj tylko o używanym sprzęcie, a nie ogólnie o kupowaniu na aukcjach. 

Beaker
komentarz
komentarz

Ja ze swoich jestem zadowolony. Jeszcze dokupić kartę dźwiękową i będzie fajnie :)

  • 2 tygodnie później...
Alecto
komentarz
komentarz

Ja osatnio kupowałem prezent dla mojego brata na 18-stkę. Nie chciałem mu kupować jakiejś głupoty a jednocześnie chciałem aby było to coś oryginalne. Zaprojektowałem dla niego podkładkę pod myszkę. Zamawiałem na tej stronie:

http://selino.pl/podkladki-pod-mysz-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-13.html

Jest tam konkretny konfigurator, nie ma problemu z wybraniem własnego nadruku. Myślałem,ze będzie to bardziej skomplikowane ale na szczęscie takie nie było.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

f-apple-iphone-5s-16gb-szary.jpg?=02595

Nadszedł czas na przetestowanie ostatniego systemu z mobilnych na własnej skórze przez okres dłuższy niż kilka dni.

inches666
komentarz
komentarz

original-xiaomi-yi-sports-camera.jpg

Takie chińskie gówienko. Śmiesznostka

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Takie chińskie gówienko. Śmiesznostka

Znajomy używał podobnej do projektu w szkole i całkiem fajne ustrojstwo jak na swoją cenę.

inches666
komentarz
komentarz

Ja zacząłem testować i jest całkiem spoko. 60FPS w 1080p i nienajgorszej jakości obrazu

Beaker
komentarz
komentarz

 

5s?

 

A ja kupiłem taką czapeczkę z chin.

 

548ffe080045ad223194ae9c-contest.jpg?cac

szynszyl1337
komentarz
komentarz

5s?

Tak, myślałem nad używaną szóstką, ale jednak były za drogie, a nowy 5S z pełną gwarancją trafił mi się w dobrej cenie.

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Po sąsiedzku za 15 zł kupiłem chłodzenie CPU Pentagram NXC-100 Cu

 

33k7o8y.jpg

 

 

 

Porównanie z boxem intela:

 

BOX @1864 RPM (75%)

2uig4kk.jpg

 

Pentagram @1600 RPM (min)

53cc9.jpg

 

Pentagram @ pasywnie

28qw676.jpg

r102
komentarz
komentarz

pendrive-patriot-slate-64-gb-usb-3-0-b-i

lukee8
komentarz
komentarz

11374032_1099332023425471_1536058455_n.j

  • 5 tygodni później...
mpson
komentarz
komentarz

Ja ostatnio sobie kupiłem zegarek Doxy.KOnkretnie ten model;

http://www.zegarek-doxa.pl/zegarki-meskie/doxa-sport-trofeo-285-70-343-15-2857034315/

 

Zależało mi na porządnym sportowym zegarku ale totalnie do mnie nie przemawiały zegareki z serii Casio g shock. Tak wiec dołożyłem i kupiłem Doxę. Mam obecnie świetny zegarek, który pasuje i do sportowych ubrań i do ciuchów bardziej eleganckich. 

lukee8
komentarz
komentarz

Wystawiłem auto na sell :(((((

Youki
komentarz
komentarz

Co sprzedajesz i za ile ?

lukee8
komentarz
komentarz

Prelude V :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.