x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Youki
komentarz
komentarz

:E

 

539
komentarz
komentarz (edytowane)

pod  pachami jak sobie robi regularnie selfie pod prysznicem

Edytowane przez 539
r102
komentarz
komentarz

Wstyd 539 - za to że takie myślozbrodnie przychodzą ci w ogóle do mózgu :lama:

539
komentarz
komentarz

jak to wstyd. W ramach promocji , integracji forumowej byśmy mogli bliżej się poznać nie zawaham się ni chwili wyświetlić sobie na ekranie zrobionego przez Ciebie selfie prysznicowego.

Obiecuje pokazać ten zjawiskowy czyn również mojej zonie i kto wie jak się dobrze przyjrzy być moze tez zostanę zmuszony do maszynki i objechania się nią równo nie tylko na głowie. Chociaż myślę ,ze dopełnieniem całokształtu byłoby zdjęcie całego modelu pod prysznicem a nie samo selfie.

Wtedy z całą stanowczością rozbijając w pył wszelkie niedopowiedzenia moglibyśmy stwierdzić gdzie ta maszynka kompleksowo poszła w ruch.

Jeśli nie dla mnie, to chociaż zrób to z poświeceniem dla wszystkich wiernych  przedstawicielek płci pięknej odwiedzających to forum, myślę ,ze efekty Twojej odwagi zostałyby szeroko docenione, a i sprzedaż maszynek poszłaby w górę. Mógłbyś zostać ambasadorem nowych trendów, twarzą producentów golarek, choć nie jestem przekonany ,ze tylko o twarz się sprawa rozbija.

  • 3 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Święta Święta i po Świętach :)

W świetle ostatnich wydarzeń, świątecznych podroży i jakże fajnego okresu gdzie rodzinnie spędziliśmy  z żoną piękne chwile w naszym życiu rozszerzeniu uległa liczba domowników.

Wszyscy przyzwyczajamy się do nowej sytuacji, idzie super. Aktualnie zaoferowani jesteśmy spędzaniem czasu  tak, aby nasz nowy przyjaciel czuł się na wskroś komfortowo no i zdrowo :). Poznajemy się wzajemnie i powiem Wam tyle- Gościu jest super :) Ma w tej chwili 6 miesięcy i cały sobą chłonie nowe życie.

Po zachowaniu wnoszę ,że nie narzeka ;)

Jeszce trochę formalności weterynaryjnych i pielęgnacyjnych przed nami , ale facet nie wnosi sprzeciwu. Ze względu na jego bystry charakter,nieco zdystansowaną postawę i chęć dogłębnej analizy nowych dla niego sytuacji postanowiliśmy nadać mu imię jakie nosi mój ulubiony myśliciel , uznany filozof- Fredrich. 

Fascynujące jest to, iż zona często pyta go o zdanie w danej sytuacji gdzie oczekuje jednoznacznej odpowiedzi, a dla niego nie jest to w żaden sposób oczywiste i zaczyna swe jakże ważne dla niego przemyślenia. Fryderyku wolisz smakoszka z jagnięciną czy z indykiem?????  Wiecie jakiej to wymaga od niego dogłębnej i natychmiastowej analizy sytuacji. :)

Foto :

Fryderyk w drodze do strefy zoo wyprzedaży :) Karmy, szelki, zabawki, szampony, pontony ........ No to jest całkiem niezłe życie :)

 

 

20171228_145035.jpg

Edytowane przez 539
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Przyjemnie wyglądający zwierzaczek, natomiast mnie zawiodły święta ze względu na brak śniegu

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Efektem wyjazdu w świąteczną trasę mojej ukochanej żony prócz Fryderyka jest również nowy zakup:

Potężne, piękne, profesjonalne narzędzie pracy, 

SVEDA DAPO ;) Coś niebywałego :)

Tu test jednej z pierwszych wersji:

http://www.eis.com.pl/pl/article.php?sid=2596

A tu model przywieziony przez moją żonę :)

https://en.audiofanzine.com/active-monitor/sveda-audio/d-appo/news/a.play,n.16378.html

 

Na razie jeszcze w pudłach, ale przyjdzie ich czas :)

 

 

Zdjęcie0220.jpg

Edytowane przez 539
Youki
komentarz
komentarz

Kupiłem apke na Androida (Andromeda pod 8.0 rootless), żeby zmienić kolor przełączników  oraz tła nawQuick Settings :) 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
13 godzin temu, 539 napisał:

Efektem wyjazdu w świąteczną trasę mojej ukochanej żony prócz Fryderyka jest również nowy zakup:

Potężne, piękne, profesjonalne narzędzie pracy, 

SVEDA DAPO ;) Coś niebywałego :)

Tu test jednej z pierwszych wersji:

http://www.eis.com.pl/pl/article.php?sid=2596

A tu model przywieziony przez moją żonę :)

https://en.audiofanzine.com/active-monitor/sveda-audio/d-appo/news/a.play,n.16378.html

Na razie jeszcze w pudłach, ale przyjdzie ich czas :)

 

Tanie to to nie jest, z tego co widzę :D

Dnia 30.12.2017 o 00:59, szynszyl1337 napisał:

Przyjemnie wyglądający zwierzaczek, natomiast mnie zawiodły święta ze względu na brak śniegu

 

Śniegu kolego to już raczej nie uświadczysz na święta. Jak będzie, to raczej w ramach jakiejś anomalii pogodowej.

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz
37 minut temu, Frog1985 napisał:

Śniegu kolego to już raczej nie uświadczysz na święta

Zawsze może być na kwietniowe święta :D 

szynszyl1337
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Frog1985 napisał:

Śniegu kolego to już raczej nie uświadczysz na święta. Jak będzie, to raczej w ramach jakiejś anomalii pogodowej.

Niestety. Nad czym bardzo ubolewam i dlatego  te święta był dla mnie nieudane.

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel Core i5-7600T 35W za 420 złotych (nówka - od 900 pln).

Procesora nie kupowałem do siebie, bo pójdzie dalej (pewnie za więcej niż 420), ale myślę, że osobiście to dobry deal był za te pieniądze.

https://ark.intel.com/products/97183/Intel-Core-i5-7600T-Processor-6M-Cache-up-to-3_70-GHz

 

639261319_1_644x461_intel-core-i5-7600t-poznan.jpg

Edytowane przez Frog1985
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel Core i5-7600T 35W za 420 złotych (nówka - od 950 pln).

Procesora nie kupowałem do siebie, bo pójdzie dalej (pewnie za więcej niż 420), ale myślę, że osobiście to dobry deal był za te pieniądze.

https://ark.intel.com/products/97183/Intel-Core-i5-7600T-Processor-6M-Cache-up-to-3_70-GHz

 

General Specs
Family Core i5
Series i5-7600T
TDP                         35 Watt
Base Frequency 2,800 MHz
Turbo Frequency Yes
Turbo Frequency 3,700 MHz (1 core)
3,600 MHz (2 cores)
3,600 MHz (3 cores)
3,500 MHz (4 cores)

 

Na 4 rdzeniach robi pewne 3.5 GHz więc jest to dobre taktowanie jak na procesor 35 watowy przy obciążonych 4 rdzeniach. Taki Core i5-6400T na tym tle wypada dużo, dużo, dużo gorzej (tylko 2.5 GHz przy 4 rdzeniach).

 

General Specs
Family Core i5
Series i5-6400T
TDP 35 Watt
Base Frequency 2,200 MHz
Turbo Frequency 2,800 MHz (1 core),
2,700 MHz (2 cores)
2,600 MHz (3 cores)
2,500 MHz (4 cores)

 

==========================================================================================================================

 

Kolejny zakup - Asus Xonar DSX 7.1 PCI-E x1 za 120 złotych. Do moich dobrej klasy Geniusów 5.1 HF 4500 karta ta nader się przyda :) .

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/asus-xonar-dgx-5-1-i-dsx-7-1-karty-dzwiekowe-dla-wymagajacych.html

d4231521413c80c608226ff34189.jpg

568add5848058a9dc7f5d3e2b1db.jpg

e28e688b4365aa613e674af67d6b.jpg

c42dc1ee4700abd3f69fbb91ae1b.jpg

Edytowane przez Frog1985
539
komentarz
komentarz
Dnia 4.01.2018 o 17:07, Frog1985 napisał:

Kolejny zakup - Asus Xonar DSX 7.1 PCI-E x1 za 120 złotych. Do moich dobrej klasy Geniusów 5.1 HF 4500 karta ta nader się przyda :)

Kto raz posłucha tego:
https://www.asus.com/pl/Essence-Hi-Fi-Audio/Essence_III/

oczywiście w akompaniamencie reszty toru odpowiednio dobranego, to przepada.

Naprawdę kawał solidnego sprzętu od asusa. Wielkie brawa dla producenta bo tym dackiem z preampem zamiótł nie jednego "uznanego" sprzęciora.

Wspaniałe , jest tez to ,ze dac jest wyposażony w wyjścia  symetryczne co w przypadku odpowiednio dobranego toru daje się wyraźnie usłyszeć na duży +.

Youki
komentarz
komentarz

images?q=tbn:ANd9GcSLM5AhWULL1HD4bs16my3

 2x4 GB 2400 CL14, bo RAM teraz drogi i na początek wystarczy, a to dopiero początek zakupów. :)

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolejne książki do mojej ciągle rosnącej kolekcji o podobnej (tudzież kręcącej się w tych tematach) zakupione.

 

1. 

14708659286411254-jpg-gallery.big-iext42714815.jpg

14708659286551255-jpg-gallery.big-iext42714816.jpg

 

2.

14781710615701992-jpg-gallery.big-iext46556422.jpg

14781710615831993-jpg-gallery.big-iext46556424.jpg

Edytowane przez Frog1985
  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Miejsca Ci wkrótce braknie na książki :)

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
3 minuty temu, Youki napisał:

Miejsca Ci wkrótce braknie na książki :)

 

Przed mną jeszcze zakup pewnie co najmniej kilkunastu książek które mnie interesują, albo więcej niż kilkunastu. Lepiej bowiem wydawać $$$ na książki, niż np. na papierosy - ja na szczęście nie palę.

 

Nie tylko komputerami człowiek żyje :D

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Frog1985 napisał:

$$$ na książki, niż np. na papierosy - ja na szczęście nie palę.

Zawsze możesz jeszcze pójść w innym kierunku, mniej jeść by więcej zaoszczędzić :D

 

Frog1985
komentarz
komentarz
Teraz, Youki napisał:

Zawsze możesz jeszcze pójść w innym kierunku, mniej jeść by więcej zaoszczędzić :D

 

 

Na jedzenie co miesiąc wydaje określoną kwotę i ona mi wystarcza.

539
komentarz
komentarz

To kto ciepnął Świętopełka do rzeki ????

Frog1985
komentarz
komentarz
3 minuty temu, 539 napisał:

To kto ciepnął Świętopełka do rzeki ????

 

Znaczy, że Mieszka?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolejny nabytek. https://www.cnet.com/products/lg-32lc52-32-lcd-tv/specs/ Tym razem za free, ale się przyda - głównie do oglądania TV internetowej MyPlayerTV (będzie co jakiś czas podpinany do PC celem oglądania głównie sportu). Telewizor ogólnie wiekowy (premiera miała miejsce koło 2008 roku), więc specyfikacja techniczna dziś szału nie robi ani trochę.

 

Niestety, ten TV nie ma nawet jednego wejścia USB 2.0, co dla mnie jest dużym minusem (dziś TV bez wejścia USB po prostu nie istnieją) bo nie mogę podpiąć dysku przenośnego do niego i zaś bezpośrednio oglądać pobranych z neta filmów/seriali na nim.

 

index.jpg

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

91tdS5DgdpL._SL1500_.jpg

Do kompletu z powyższymi pamięciami :V

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Znalazłeś obudowę dla siebie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.