x-kom hosting

Czy service pack ma jakis wyplyw na wydajnosc w grach?(windows 7)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Są przecież menagery pobierania jak np DownThemAll! czy dTa OneClick dla Firefoxa, co nie?

Gość
komentarz
komentarz

Zanim odpisałeś to ja już sciagnełem :E

To szukaj na tych torentach jak tam masz konto

Igorrodz
komentarz
komentarz

To szukaj na tych torentach jak tam masz konto

WTF...? Konto na torrentach? Łolaboga! :zimno:

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale te menadzery,jezeli zerwie polaczenie z internetem,i polaczy sie spowrotem,to nie trzeba pobierac ponownie?To jest na zasadzie utorrent?Pobierz jakis plik rozlacz internet i to jest na takiej zasadzie u mnie trzeba od nowa :)

Nie mam konta na torrentach,byly strony co umozliwily mi pobranie 3dmarka za darmo :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tak.

 

http://bit.ly/LJ5ewx

 

:E

Gość
komentarz
komentarz

A ja se chciałem wkleić wynik 3dmarka05  tu i na teście cpu sie wysypał.

Chyba sie dopisze do tematu .Po co tworzyć nowy :P

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Agent pożycz internet na czas pobrania 3dmarka hehe ;>

Gość
komentarz
komentarz

http://www.3dmark.com/3dm05/5511560

pożyczam :P

Jednak działa wystarczyło podbić napiecie cpu i ram .

Dziwne że occt ok a stary smark wywalił :blink:

MawiK
komentarz
komentarz

Ja tam bym swojego procka pokrecil,ale nie ma opcji w biosie,zeby podkrecic te e4400 :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

A ja se chciałem wkleić wynik 3dmarka05 tu i na teście cpu sie wysypał.

 

O ile to nie prowokacja z Twojej strony (a nie trudno się jej spodziewać) to po prostu lekko dowoltuj procesor, powinno pomóc.

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra menadzer ladnie chodzi,dzieki Igorrodz :) 3dmarka 05 v130 pobralem ze strony 3dmark :) Czyli nie bedzie problemow z zrobieniem testu ?,zeby nie pobierac na darmo.

Jezeli wynik testu 3dmark nie bedzie odpowiedni,i bedzie mala ilosc punktow,co wtedy bede musial zrobic w takiej sytuacji?

Igorrodz
komentarz
komentarz

A co, masz internet limitowany?

MawiK
komentarz
komentarz

Nieee,internet ma 4mb,a pobiera 30kb/s haha :) Dobrego 3dmarka pobieram ? :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie wiemy którego więc jak stwierdzić i napisać, czy dobrego?

MawiK
komentarz
komentarz

kaszana pobralo 35mb i cos rypnelo i trzeba bylo od nowa kur** juz mam dosc tego !


z tej strony pobieram marka 05 v130 :) -http://www.futuremark.com/benchmarks/legacy

Igorrodz
komentarz
komentarz

Pobierz w pracy lub u kolegi albo w szkole.

 

A najlepiej u koleżanki... ze śniadaniem ;)

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Cicho ponowilem pobieranie jakos leci,moze do rana pobierze sie :DJak nie da rady jutro skoczę do kolegi i pobierze mi.ponowiam pytanie,jezeli wynik w 3dmarku bylby nie odpowiedni mala ilosc punktow,co moge zrobic w takiej sytuacji?

Masakra zostawilem na noc pobieranie w polowie jakies blad wyskoczyl,no niestety trzeba sie wybrac do kumpla,zeby pobral.A  ostatnio oddawalem na formata komputer i zainstalowanie nowego windowsa informatykowi,bo sam nie posiadam,i mam 1 partycje (C)moze,to jakos podzielicz,zeby byly 2 np. (C,D)?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Podzielić dysk na partycje zawsze można, ja sam mam ich kilka. :piku:

 

Ile punktów w 3dsmarku powinieneś mieć? Poszukaj w googlach osób o podobnej konfiguracji do Twojej ;)

 

Mam nadzieję, że format i czysta instalacja systemu pomoże ale... ale tutaj obawiam się o legalność... :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.