x-kom hosting

Czy service pack ma jakis wyplyw na wydajnosc w grach?(windows 7)

MawiK
komentarz
komentarz

tutaj masz linka i opcje grafiki w prototype co tam wylaczyc?

http://gramynawynos.pl/news.asp?ID=66903

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

9_70094105.jpg

 

Tak ustaw a w sterowniku nvidia w ustawieniach 3d wszystko na domyśle i zatwierdz

MawiK
komentarz
komentarz

Okej zaraz tak zrobie i powiem jakie efekty,ale znajac zycie bedzie tyle samo klatek.


No tak jak mowilem nic sie nie zmienilo jedynie spadki klatek ciagle 20-25fps,oblukalem spadek do 12 klatek kur** co jest?


Moze to wina starego juz biosu?

Gość
komentarz
komentarz

Chyba właczyć :D :niemowie:

Igorrodz
komentarz
komentarz

Subtelna różnica. ;>

 

BTW- czepiasz się :E

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Pobieram 3dmarka,zobaczymy jaki wynik.

Wgl ta gra nie posiada wymagan zalecanych,i moze dlatego nie odczuwam spadku/wzrostu fps przy zmianie ustawien graficznych,ale to tyczy sie tez cmr dirt nie widze roznicy w  klatkach miedzy low,a ultra.Cos mam nie tak z tym komputerem !!!!!!!!!Moze mam jakies bledy w systemie ?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Może tak - a może nie, po prostu masz adekwatny pc do tej gry.

Pobieram 3dmarka,zobaczymy jaki wynik.


Właśnie ;)
MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

patrzac na jakich komputerach goscie graja w ta gre,to mnie krew zalewa,a u mnie tragedia.

pobralem akurat tez minecrafta,niestety zacina sie wyglada,to tak,ze 10 sec chodzi plynnie,a raptownie zetnie na 2-1sec i tak ciagle,w roznych grach zauwazylem podobny problem.Grajac w prototype tez biegnac/lecac nad miastem klatki 30 fps i raptownie zetnie na sec i spadna do 12 i znow 30 :)I tak co jakis czas.

Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP
Minecraft to, wbrew pozorom, gra wymagająca mocnego sprzętu.

MawiK
komentarz
komentarz

intel celeron 3,17ghz

nvidia ge force 7100gs 512mb ddr2

pamiec ram-1gb ddr2

minecraft na stalych 50fps chodzi,a na moim nie dosc,ze 30fps stalych nie ma,to co pare sekund scina co trwa 2 sekundy !Chyba,ze sprzet podany wyzej jest wydajniejszy ahahaahha :)Wirusow nic nie mam skanowany,a system nie ma wiecej niz miesiaca,bios jest z 2007 r.Sterowniki wszystkie najnowsze.Bym z ciekawosci odpalil na konfiguracji wyzej prototype,ale nie chce sie zawiesc jesli gra bedzie chodzila plynniej niz na moim obecnym !

Igorrodz
komentarz
komentarz

Kiedy ostatni raz formatowałeś dysk oraz instalowałeś system na czysto?

MawiK
komentarz
komentarz

miesiac temu.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Zatem wedle prawideł wszystko powinno ładnie śmigać, o ile go przez ten czas nie zapchałeś lub nie ma tam robaków i innych szkodników...

MawiK
komentarz
komentarz

Co ty,system zadbany nie sciagam jakis podejrzanych,dziwnych plikow.Czesto piosenki,programy z zaufanych stron.Po kazdym usunieciu jakies aplikacji,czyszcze rejestr ccleanrem.Wszystko dobrze poukladane.Moze cos w karcie jest poblokowane w ustawieniach nwm nie mam pojecia i dlatego takie slabe wyniki?Pobieram 3dmark Vantage,jest juz 50%,sory wolny net (strasznie).

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie wiem, wszystkie pomysły odnośnie pomocy Tobie w naprawie (przyspieszeniu) pracy Twojego peceta chyba wykorzystałem. Jak coś to jeszcze napiszę ale nie wiem. Zrób ten test w 3dsmarku i daj wyniki, porównamy z innymi o podobnej konfiguracji - i chyba tyle możemy... ja mogę... zrobić. Może jeszcze ktoś coś doda, jakiś ekspert, w temacie - ja nie potrafię.

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Pobralem tego 3dmarka vantage,ale jak go uruchomic?Potrzebny jest chyba jakis kod nie wiem :D

ENTER REGISTRATION CODE,nizej jest pole do wpisania hmm.. skad go wziac? :)pobieralem z torrentow,bo normalnie nie mam mozliwosci zasieg nie stabilny i czesto net sie rozlacza jak i pobieranie :)I w ogole dzieki,ze jakos probujesz mi pomoc.

Krycha``
komentarz
komentarz

intel celeron 3,17ghz

nvidia ge force 7100gs 512mb ddr2

pamiec ram-1gb ddr2

Ta grafika to szmelc, minecraft w ma wymaganiach ma 6600GT, który jest wyraźnie szybszy od 7100GS. Sprawdź jeszcze zużycie RAMu podczas gry oraz procesora.

MawiK
komentarz
komentarz (edytowane)

Krycha tamten komputer,to juz odstawiony,ale minecraft chodzil w 50 fps.

A teraz na moim komputerze ramu zostaje 900mb wolnych podczas gry,a uzycie procesora 40-50% :)

Dodam,ze na zintegrowanej grafice,jest tyle samo fps co na gts 250 ,to nwm czy grafika wplywa na plynnosc tej gry.

Igorrodz
komentarz
komentarz

ENTER REGISTRATION CODE

Cóż pobrałeś płatną pełną wersję - pobierz wersję darmową, trial czy jakoś tak... ;)

MawiK
komentarz
komentarz

no nie gadaj,no cholera by to wziela 6 godz pobierania na marne ! Sa jakies 3dmark trial,zeby pobrac przez torrenty i zeby plik nie mial wiecej niz 500mb.?

MawiK
komentarz
komentarz

Na (torrent) :) Licze na wasza pomoc,bo ja zaraz znow pobiore nie to co potrzeba,a komputer zostawil bym na noc z pobieraniem 3dmark,a rano zrobil test i wyniki wam napisal.

Gość
komentarz
komentarz

Na (torrent)

A możesz wytłumaczyć czemu na torent?

MawiK
komentarz
komentarz

Jak pisalem wyzej (mam nie stabilny zasieg) pobierajac standardowo jezeli internet sie rozlaczy rowniez pobieranie ulegnie zatrzymaniu i bedzie wymagalo ponowne pobieranie (od nowa)a na torrentach zatrzyma sie,ale nie trace tego co pobralem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.