x-kom hosting

[700] Grafika pod BF 4 na Ultra!

NightShadow
komentarz
komentarz

Jedno i drugie wyskakuje mi strona internetowa niedostępna

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam ubaw z ciebie po pachy z tej kompatybilności proszę http://www.purepc.pl/procesory/procesory_intel_broadwellk_dla_desktopow_w_q4_2014#  Niektórzy tutaj niezłe bajki opowiadają  :D


Czyli jednak nie. Byłem w tyle z ta informacja myślałem że zrobią jak w przypadku chipsetów 6X i 7X. Wkurza mnie już ta polityka że wszyscy muszą się nachapać.
Gość
komentarz
komentarz

Wiesz że intel jest pazerny  :D Zwłaszcza jak brak mu konkurencji bo nie ma co pisać że AMD jest tylko w stanie konkurować tylko w segmencie i3 .

NightShadow
komentarz
komentarz

No ale to wreszcie jaka grafika do i5 4670k do 1300 zlotych? Taka zeby najnowsze tytuly przez kilka lat na ultra smigaly...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Do i5 to  GTX 770 albo R9 280X .Jednak zasilacz będziesz musiał zmienić bo będziesz potrzebował zasilania 6 i 8 pin albo 2 x 8 pin 

NightShadow
komentarz
komentarz

To calkiem niezle... faktycznie ten temat sie tak rozwlokl ze hej xd 100 postow niedlugo ; d a co z tym zasilaczem? Bo ten podobno ma te pin 1x chyba tam 6+2 xd to tak sobie ogarniam wiec powiedzcie na jaki zasilacz zmienic taki pod oc tez zeby byl... moze ocz jakis 600w? Albo chieftec 600w? Albo corsair czy cos? Jakis model dokladnie podajcie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Do 4670k nawet GTXa 780 możesz wepchać :)

NightShadow
komentarz
komentarz

I mam rozumiec ze spokojnie podepne pod jeden z tych zasilaczy np. Gtx 770 ? Po podobno moj terazniejszy zasilacz nie ma drugiej 6+2 pin... a co do karty graficznej to jakiej firmy bdzie najlepsze i najcichsze chlodzenie? I jeszcze czy do tego i5 4670k kupic odrazu jakis cooler czy boxowe da rade? A jak kupic to jaki zeby wydajny i tani byl

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Do 4670k nawet GTXa 780 możesz wepchać :)


No niestety az na taki wydatek mnie nie stac xd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Po podobno moj terazniejszy zasilacz nie ma drugiej 6+2 pin

Jaki bo nie wiem o czy mowicie .Zresztą do R9 280x i gtx 770 wystarcz y6 i 8 pin

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Do i5 możesz kupić Fortisa. A grafę bierz Asus DCII, albo Gigabyte :)

NightShadow
komentarz
komentarz

Zobacz sobie w mojej sygnaturce jaki teraz mam... podobno on ma 1x 6+2pin a tam jak rozwazalem wczesniej r9 270x to mi ktos pisal ze musi byc pod nie 2x 6+2 pin wiec konieczna zmiana zasilacza dlatego teraz pytam czy pod te co mi podal dizingof podepne gtx 760 lub 770 bez problemu

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Do i5 możesz kupić Fortisa. A grafę bierz Asus DCII, albo Gigabyte :)


Ale czy to chlodzenie odrazu takie potrzebne? Intel ma podobno lepsze chlodzenie boxowe niz amd ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Kekq
komentarz
komentarz

do I5 4670k zdecydowanie potrzebne chłodzenie jesli myslisz o OC. Do najchłodniejszych ten procesor nie nalezy.

NightShadow
komentarz
komentarz

Hmm faktycznie xd to ja nie wiem co ten mozg tam wczesniej pisal no ale nie wazne... a co z tym chlodzeniem one potrzebne tak kurczowo? Intel podobno ma dobre boxowe... nawet oc mozna male na nim robic podobno...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Sorry ze czasem ktos odpowiada a ja potem zadaje to samo pytanie ale tyle postow w jednej chwili piszecie ze sie polapac nie da xd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Do 1150 są robione chłodzenia na styk z temperaturą. Ni chu*a nie box do oc :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

NightShadow
komentarz
komentarz

To podajcie link do jakiegos taniego wydajnego chlodzenia do tego proca zeby oc robic

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Zobacz na morele, może nawet Fera 2 starczy.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Twój zasilacz ma takie kabelki 
 
Wentylatory: 120mm • PFC: aktywne • Złącza: 1x 20/24-Pin, 1x 4-Pin ATX12V, 1x 6/8-Pin PCIe, 3x SATA, 2x IDE, 1x dyskietka • +3.3V: 22A • +5V: 19A • +12V1: 24A • +12V2: 21A • -12V: 0.3A • +5Vsb: 2.5A • Średnia wydajność: >80% • Wymiary (SxWxG): 150x86x140mm • Cechy szczególne: obsługuje ErP Lot 6 • Gwarancja: dwa lata

 

Życzę przyjemnego podłączenia karty 6+ 8 pin .Może masz czarodziejski ołówek to dorysujesz sobie kolejną wtyczkę  :D 

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

W grafice jest i 8 pin i 6 pin, a w twoim zasilaczu jest jeden 8 pin . Boooże xd

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

NightShadow
komentarz
komentarz

Czyli wreszcie konieczna ta zmiana zasilałki? :d bo jeden pisze tak drugi nie i juz sam nie wiem xd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

No jak ci brakuje jednej wtyczki PCI-E 6 pin to sam możesz wywnioskować, czy potrzebna zmiana, czy nie.

Krycha``
komentarz
komentarz

Skoro budżet tak skoczył to szukaj GTXa 770.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.