x-kom hosting

[700] Grafika pod BF 4 na Ultra!

Gość
komentarz
komentarz

Za pół roku będą tańsze i płytę będzie można też kupić używaną .Zresztą na koniec roku będą już nowe procesory na s 1150

NightShadow
komentarz
komentarz

Chyba pisalem juz ze interesuja mnie tylko nowki -,-

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

No to tysiak niewyjęty na nówki 

NightShadow
komentarz
komentarz

Czyli wreszcie jak.... kupic najpierw mobo i procek a za rok grafe czy na odwrot? Chodzi mi o to zeby poprostu mi na wyzszych detalach gry mialy wiecej fps zmieniajac juz ta pierwsza czesc podzespolow... tylko wlasnie nie wiem czy bardziej zwiekszy wydajnosc w grach nowa mobo i procek czy grafa

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Krycha``
komentarz
komentarz

Najpierw kup grafikę, lepiej na tym wyjdziesz.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ja na jego miejscu wziąłbym jakiegoś i5 i obo, a potem już by nie miał ograniczeń co do kupna grafy. Mógłby nawet gtx 780 kupić. Zależy czy woli pograć szybciej a gorzej czy później a lepiej.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

NightShadow
komentarz
komentarz

Ale mi mentlik w glowie robicie xd ja sie musze na cos zdecydowac wiec moze podajcie mi plusy i minusy obu zestawien...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Kupisz teraz grafę to pograsz normalnie .Kupisz pierwsze procek i mobo to przyśpieszysz kompa ale do czasu kupna grafiki odradzam zmianę monitora jeśli nie chcesz się męczyć bo twoja obecna z sygny grafika to poziom HD 7750 .Sprzedaż swój obecny procesor  i płytę oraz grafikę (przemęczysz się te parę dni na integrze bez gier)  i kupisz kartę graficzną .Potem nazbierasz na monitor .Pasuje taka opcja 

NightShadow
komentarz
komentarz

Dobra jednak zostaje przy zmianie grafy najpierw... to chyba bdzie lepszy krok tylko czy gtx 760 nie bdzie juz troche przeztarzala za rok?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

o chyba bdzie lepszy krok tylko czy gtx 760 nie bdzie juz troche przeztarzala za rok?

Pograsz

Gość
komentarz
komentarz

Tego czy będzie przestarzała to nawet najstarsi górale nie wiedzą  :D Na dzisiaj to jest poprawiony GTX 660 Ti  :D

NightShadow
komentarz
komentarz

Haha xd to moze jednak najpierw procek i mobo zmienie bo to raczej tak szybko sie nie zestarzeje xd np. i5 2500k i jakas dobra mobo... albo jakis wyzszy model i5 wtedy jestem wstanie nawet dolozyc troche powyzej 1000zl xd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
np. i5 2500k

Jak juz chcesz kupować to i5 4670K +z 87 np asrock

  • Dobra wypowiedź 1
NightShadow
komentarz
komentarz

A ile bu mnie to wynioslo? ;) i w ogole to taki procek zdaje sie potrzyma troche lat... a do niego jak dorzuce gtx 760 lub 770 to powinno wszystko grac i hulac? Xd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

NightShadow
komentarz
komentarz

Chyba z 3, 3 na 3, 7 ; p a co do tego i 5 to nie lepiej juz tak bardziej przyszlosciowo myslec i kupic tego co HAL zaproponowal i do tego ta mobo co podales? A w ogole to slyszalem ze bardziej oplaca sie kupowac mobo z s1150 podobno ze przyszlosciowe bardziej... ale jaki procek na taki socet wejdzie? Bo szczerze to moja wiedza na temat inteli i plyt glownych pod intele zatrzymala sie na s1155 xd bo szczerze mowiac zawsze mialem procki amd

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Tu masz test jak to po oc wygląda http://pclab.pl/art53333-13.html HALA jest tak samo przyszłościowa jak moja 

NightShadow
komentarz
komentarz

Tylko ze HAL dal pod s1150 a Ty pod s1155 ... no nie wiem czym one sie roznia i wgl o co chodzi xd ale w zadnym z tych testow co podales nie znalazlem i5 3340 ; 0 ale widac ze ten co podal HAL to chyba jedna z najlepszych sztuk jesli chodzi o i5

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dlaczego napisałem że są obie przyszłościowe tak samo .Bo obie podstawki są już martwe .Nowe procesory na s1150 będą wymagały nowych płyt z innym chipsetem .To też ci HAL pokazał http://blog.pclab.pl/opson/Haswelle.s%C4%85.gor%C4%85ce.Temperatury.z.ch%C5%82odzeniem.BOXowym.nie.nastrajaj%C4%85.optymistycznie,138 ? Starsza generacja aż takich problemów nie ma .Pięć procent czy dziesięć na wydajności za taką cenę to ja podziękuję .Tym bardziej że od 2015 roku będą płyty z pamięciom DDR4 i nowymi procesorami 

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

bierz pod s1150 będą nowe procki na ten socket czyli taki zestaw:

Procesor: Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 869 zł
Płyta główna: AsRock Z87 Extreme3 /intel Z87, LGA 1150/ 399 zł

to akurat ceny z esc.pl ale możesz taniej znaleźć

Potem dokupisz sobie GTX 770 może stanieje do 1000 zł :) jak wyprzedadzą się wszystkie geforce z serii GTX6XX

NightShadow
komentarz
komentarz

Mam nadzieje ze zmieszcze sie z tym w 1200 zlotych ;) a pozniej do takiego zestawu jaka grafike mi polecacie? Grafike pewnie wymienie dopiero za rok gdzies tak na zime/wiosne wiec mozecie wziac poprawke na na troche wyzsza.cene niz 1000 zl ale raczej nie przekraczajaca 1300 zl. Interesuja mnie tylko nowki

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

bierz pod s1150 będą nowe procki na ten socket czyli taki zestaw:

Procesor: Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 869 zł
Płyta główna: AsRock Z87 Extreme3 /intel Z87, LGA 1150/ 399 zł

to akurat ceny z esc.pl ale możesz taniej znaleźć

Potem dokupisz sobie GTX 770 może stanieje do 1000 zł :) jak wyprzedadzą się wszystkie geforce z serii GTX6XX

Mam ubaw z ciebie po pachy z tej kompatybilności proszę http://www.purepc.pl/procesory/procesory_intel_broadwellk_dla_desktopow_w_q4_2014#  Niektórzy tutaj niezłe bajki opowiadają  :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Kurde temat sie tak rozwlókł ze nie wiem o co tu chodzi :D

A wiec tak .Wolałbym phenoma x4 @ 3.7 i dokupić  i oc na 1150mhz          http://www.morele.net/karta-graficzna-club-3d-r9-270-royal-queen-2gb-gddr5-cgax-r9276-619959/

Sprzedać co jest i za róznice

http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-h81-d3-s1150-h81-2ddr3-usb3-glan-atx-ga-h81-d3-604808/

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4440-6m-cache-do-3-30-ghz-box-bx80646i54440-603033

Na tym pograsz w gry i jest to rozsadne

NightShadow
komentarz
komentarz

Ehh tam po co mi nowe procki jak ten chyba na dllugo mi wystarczy? Mam na mysli 4 lata? ; d to w koncu intel wiec.eysoka klasa bijaca nawet najdrozszego amd na glowe... to co wy o tym myslicie bo ja tak bardziej przyszlosciowo patrze

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.