x-kom hosting

Zamiana PII 955 BE na FX-8320+OC czy ma sens?

mSwietny
komentarz
komentarz

A opłaci mi się zrobić Crossfire 2x6970 i czy będzie działać mi CF z 6950 odblokowaną na 6970 ze zwykłą 6970?

Nie wiem czy zrobić CF czy kupic nowa karte z DX 11.2.

 

Czytałem trochę o płytach i nie wiem czy MSI z87-g43 nie byłaby lepsza od tego AsRocka z87 Pro4. Ale podobno jakieś problemy są z MSI i niby nowy BIOS wsyzstkihc nie usunął ;/

Gość
komentarz
komentarz

Kup se porządna karte typu R 9 280X + i5 czy to non k czy K i tyle

kozak245
komentarz
komentarz

O płytę pisałem pierwszy :)

Jak cos to Pw ;)

mSwietny
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba wezmę płytę AsRock Z87 Extreme4 do tego i5-467K0. Ma lepszą zintergrowaną kartę dźwiękową od Pro4, to nie będę osobnej dźwiękowki narazie kupował. I do 500zł lepszej płyty nie znajde.

Zależy jakie ceny bea jak będę zamawiał po 1 stycznia.

Edytowane przez mSwietny
kozak245
komentarz
komentarz

Tez bym brał tego asrocka ;)

mSwietny
komentarz
komentarz

Jeszcze musze router zminic na jakism z dobrym QoS. Man neta 4/8 MB i kilka PC w domu. Wystarczy jkais za 100-150zl?  Sa gdzie sjakies testy/porównania routerow?

mSwietny
komentarz
komentarz

Nic mi to nie mówi :P

mSwietny
komentarz
komentarz (edytowane)

Kurde nie znam się na ruterach. Może wezmę jakiegoś TPLinka i najwyzej wymienie po kilku dniach na inny. Grunt to dobre QoS, żeby mi gra nie lagowala jak ktos oglada filmy na drugim kompie czy laptopie.

Tylko nie jakies badziewie z ustawieniem limitow donwload i upload Mb na komputer...

Edytowane przez mSwietny
kozak245
komentarz
komentarz (edytowane)

W tej cenie to na jakieś profesjonalne narzędzia nie licz i na dobre QoS...

Ale myślę żę coś dobrego wybierzesz, z bdb Qos to masz Drayteki :)

Edytowane przez kozak245
kozak245
komentarz
komentarz

No qos też ma ale jak z przegrzewaniem to nie wiem bo nie miałem go okazji sprawdzić...:)

Powinnien się nadać:)

mSwietny
komentarz
komentarz

Kupiłem i5-4670k + AsRock Z87 Extreme4. Najlepszy obecnie wybór w kategorii cena/jakość dla mnie. Do tego wziąłem router Asus RT-N16 zamiast TP-Linków.

Dzięki za pomoc przy wyborze :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.