x-kom hosting

Problem z Dyskiem

Zayfi
komentarz
komentarz

Piotruś to podłącz go w srodkowe przyłącze. I wtedy sprawdź.

 

A jak nie bedzie go w biosie to weź na chwile taśmę z tego drugiego kompa na którym jest widoczny i podepnij na tej taśmie.

PiotrekPL
komentarz
komentarz

Podłączyłem go w srodkowe i nadal to samo ;( ehh

 

Teraz nie mam jak go sprawdzić bo kompa 2 tu nie mam bo u kolegi sprawdzałem ten dysk.

 

może sprobowac z tamta stara taśmą? bo mam ustawioną zworkę na master to zobacze jeszcze z tamtym kablem i jak nadal to samo to dam ss jak to jest podpięte 


I na starej taśmie to samo ;(


Kolega jest u mnie z kompem ale inny kolega i on ma zasilacz z czarnej listy ale też ma dysk 80gb i ja też to nic się nie stanie jak podłącze  mój?


reff

Zayfi
komentarz
komentarz

podepnij dysk na taśmie kolegi.

 

podepnij dysk do kompa kolegi.

 

czego więcej oczekujesz?

PiotrekPL
komentarz
komentarz

ale zasilacz no-name nie spali się?

Zayfi
komentarz
komentarz

Nie martw się na razie o zasilacz. Martw się o dysk po po tym twoim podpieciu trzeciej kostki mogłeś go wysłąć na tamten świat.

Przede wszystkim sprawdź czy dysk pracuje na innym kompie i czy go widać spod systemu.

PiotrekPL
komentarz
komentarz

Ale jak podepne dysk pod kompa kolegi a on ma zasilacz no-name to nic mu nie spali? 


Dysk jest wykrywalny na tej tasmie 

Zayfi
komentarz
komentarz

a widać go w mój komputer?

PiotrekPL
komentarz
komentarz

Tak ale nie wykrywa w hdtune 

hixmen
komentarz
komentarz

nie wykrywa w hdtune
Czy wcześniej wykrywał na tym programie i na tym samym sprzęcie nie kolegi że się tak pytasz. HDTune nie zawsze wykrywa użyj CrystalDiskInfo.
PiotrekPL
komentarz
komentarz

Nie wykrywał i na crystaldiskinfo to samo.


Kupie albo nowy dysk albo nie wiem.

Zayfi
komentarz
komentarz

podepnij dysk kolegi > jak bedzie wdoczny w biosie to przynajmniej jest pewność że płyta go widzi i sloty są ok.

PiotrekPL
komentarz
komentarz

Siema mam dysk 40gb od kolegi oddal mi jest na ata będzie pasować moja płyta gł msi ms-7027 ver 1

 

Dysk okazało się że jest spalony ten 80gb

Zayfi
komentarz
komentarz
Dysk okazało się że jest spalony ten 80gb

 

NO pewnie tak jak się podpinało 3 wtyczkę.

 

A ten od kolegi może być. Montuj. tylko ustaw zworkę na master.

PiotrekPL
komentarz
komentarz

Ej komputer mi piszczy jak go podlaczyłem przez co ?


Juz nie pipczy zle podlaczylem ej jak mam zrobic aby cd piersze odczytywalo bo na tym dysku nowym jest 8 i teraz plyte od xp wsadzilem ale nie odczytuje bo system sie odpala 


System zainstalowany ale mam problem nie odczytuje mi myszki a laser się swieci


System zainstalowany. Temat do zamkniecia 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.