x-kom hosting

Sklepy jakie preferujecie (oraz których nie polecacie)

krzysztofgw
komentarz
komentarz

witam.
nie kupujcie w ramnet.!!!!!!!!!!!!!!!!!to chopstlaplerzy i chandluja powietrzem, czas oczekiwania po zaksiegowaniu wplaty [2300] ponad tydzien
zapraszam do mojego postu-piszcie co sadzicie o moim zestawie

handel prze samo h

Radek Warszawa
komentarz
komentarz

Ja dostałem adres z polecenia od znajomego i zamawiałem używany komputer Della na stronie [url="http://www.taniekomputery.pl/"]www.taniekomputery.pl[/url] i jestem miło zaskoczony realizacją zamówienia. Komputer dostałem następnego dnia, dokładnie taki jak na zdjęciach i w opisie. Bardzo profesjonalna obsługa przez telefon i e-mail. Takich zakupów przez Internet życzę wszystkim i polecam szczerze ten sklepik.

Pozdrawiam, Radek.

  • 4 tygodnie później...
marcin55666
komentarz
komentarz

Chciałbym was przestrzec przed kupowaniem w Agito.pl wraz z odbiorem osobistym w Warszawie.Pomimo tego,że czas realizacji był 24-48h towar mogłem odebrać grubo po tygodniu..i to z interwencją telefoniczną.Było to zamówienie na jeden produkt.
Polecam natomiast sklep Morele.net,nawet wieloelementowe zamówienie jest przysyłane do punktu odbioru na trzeci dzień,dotychczas jest to najlepszy sklep internetowy w jakim kupywałem :)

emil00s
komentarz
komentarz

Czy ktoś z doświadczenia może indywidualnie opisać swój przypadek brania produktów na raty w morele ? Rozumiem że jest kalkulator rat, tylko czy wyliczone raty pokrywają się z rzeczywistością ? Tzn. nie chcę przy podpisywaniu umowy dowiedzieć się że muszę płacić 50 zł miesięcznie więcej.. A jakoś nie ufam takim wynalazkom typu kalkulator rat ;)

kubasmierci
komentarz
komentarz

Tego nie wiem, ale mogę polecić morele.net, cooling.pl i VegaCom.eu wysyłka expres no może poza vega ale wiadomo pocztą idzie dłużej niż kurierem, tak to wszystko w porządku.

maniakkompa
komentarz
komentarz

Polecam x-kom.pl
crann.pl
NIE POLECAM sklepu KURTMEDIA.PL
Kupilem tam płytę przyszla po niecalym tygodniu bezproblemu chodzila 2DNI
wyslalem ją na gwarancje w luty do czerwca brak kontaktu z nimi jakiegokolowiek
w czerwu 1 kontakt powiedzieli ze zwroca pieniadze
czekam na nie do DZIS takze NIE POLECAM!!!

Shaun303
komentarz
komentarz

Jak w serwisie Morele.net wybrac opcje zlozenia komputera?

Norkul
komentarz
komentarz

[url="http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770"]http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770[/url]

Krycha``
komentarz
komentarz

Polecam sklep arest.pl
W poniedziałek o godzinie 23:30 zamówiłem Sapphire Radeona 6850. Byłem na bieżąco informowany o stanie mojego zamówienia (dostałem kilka maili o tym, że we wtorek rano wysłali towar, na stronie kuriera na bieżąco monitorowałem stan przesyłki). Polecam ten sklep głównie dzięki normalnym opisom na aukcjach allegro.pl oraz szybkiej wysyłce mojej karty. Ponadto opakowanie karty było bardzo dobrze zapakowane w dwie warstwy folli bąbelkowej. Jest to jeden z najlepszych sklepów, z jakich korzystałem. POLECAM.

SzaqP
komentarz
komentarz

Prosiłbym o szybką informacje dotyczącą tego który sklep z podzespołami jest w tym momencie najtańszy. Chcę zamówić zestaw tylko w kilku sklepach poszedł w góre o 100/200zł a mój budżet jest mocno ograniczony.

corporaptor
komentarz
komentarz

Teraz chyba morele.net, przed złożeniem zamówienia możesz się jeszcze trochę targować.

  • 2 tygodnie później...
patrick666
komentarz
komentarz (edytowane)

neo24.pl - porządny sklep, szybka wysyłka, 0 problemów, niskie ceny. W dodatku można osobiście odebrać przedmiot w punkcie odbioru i wtedy dowóz do punktu kosztuje zaledwie 12zł.

Pire
komentarz
komentarz

http://www.apollo.pl/ - wszystkie komputery kupowałem właśnie tam. Doradzą, dobiorą i nie będą ci chcieli wcisnąc jakiegoś szajsu tylko po to aby się tego pozbyć z magazynu. Polecam :)

michael26
komentarz
komentarz

[url="http://www.x-kom.pl/"]http://www.x-kom.pl/[/url] i agito.pl wg mnie najlepsze i w przystępnych cenach

camilo3
komentarz
komentarz

[u][b][color=#000000]Nie polecam Morele.ne[/color]t[/b][/u] banda oszustów 21.08 dostałem e mail że paczka wyjdzie na 100% dnia 21.08, o godzinie 17 dostałem e mail w którym było potwierdzenie że przesyłka wyszła oraz dołączony był numer listu. Dnia 22.08 zadzwoniłem do firmy kurierskiej żeby umówić się na odbiór gdzie usłyszałem że paczka została jedynie zgłoszona ale niestety nie została nadana/odebrana przez kuriera i najprawdopodobniej dopiero dziś czyli 22 zostanie odebrana . Oczywiście sklep morele milczy w tej sprawie. To jest paranoja żeby zamawiać komputer z części dostępnych na magazynie i czekać na niego 9 dni. PORAŻKA NA CAŁEJ LINI ODRADZAM, lepiej dopłacić te kilka złotych i kupić np w X-kom lub agito i zaoszczędzić sobie nerwów. Pozatym jak można okłamywać że coś zostało wykonane gdzie rzeczywistość jest inna, widać w tej sytuacji ich podejście do klienta. Już się boje jakie cyrki odchodzą przy reklamacji. Na szczęście każda część ma gwarancję producenta co pozwala na bezpośrednie reklamowanie .

sirPaulus
komentarz
komentarz (edytowane)

Ze swojej strony dodam, że od roku kupuję tylko w morele.net i nigdy się nie zawiodłem. Kody rabatowe dostępne na forum są bardzo miłym dodatkiem do tego sklepu. Duży wybór, sprawna realizacja i niskie ceny. Oczywiście wpadka może zdarzyć się wszędzie, ale od siebie zdecydowanie polecam.

Kupiłem (dla sprawdzenia) słuchawki w innym sklepie i od razu spotkał mnie zawód. Wprawdzie paczka przyszła szybko, ale pudełko było brudne, a słuchawki niezafoliowane i z drobnymi ryskami. [b][u]Nie polecam Agito.pl[/u][/b].

AleksyDwaKleksy
komentarz
komentarz

Komputronik pomimo wysokich cen polecam za podejście do klienta i szybką realizację gwarancji, nigdy mnie nie zawiedli. A propo cen... od roku kupuję tylko w Proline i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Full profesjonalizm, jak ściągają towar z magazynu do placówki, to zawsze na drugi dzień jest! Polecam! Nie polecam Denikomp ze względu na realizację zamówienia, która czasem sięga 10 dni... :/

  • 3 tygodnie później...
Zielonkawy
komentarz
komentarz

A ja myślałem, że pochwaliłem 2 sklepy w którym kupowałem komputer, a tu taka lipa :D.

Techplanet.pl/ - pełen profesjonalizm, dobre ceny, świetny kontakt i obsługa klienta, nawet tego najbardziej namolnego i wybrednego. Pełen pozytyw. O takich sklepach można opowiadać rodzinie przy kominku. Szybko, tanio, sprawnie, a i komputery składać potrafią. Do tego dodam szeroki asortyment i przyjemną nawigację. 100% zadowolenia.Szybki czas realizacji i wysyłki.

Esc.pl - szybko, tanio i bez problemów. Żadnych zastrzeżeń, po prostu zamawiasz, za 2 dni dostajesz paczkę, i jesteś zadowolony.

Oba sklepy naprawdę polecam.

Gość
komentarz
komentarz

Ja ze swojej strony mogę polecić apollo.pl i agito.pl
Na apollo zamawiałem procesor, nagrywarkę, ram i obudowę - zero problemów. Przesyłka dotarła po 3 dniach, naprawdę polecam ten sklep. agito.pl również polecam, zamawiałem tam płytę główną i zero problemów. Przesyłka dotarła po jakichś 5 dniach.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Od sibie dopiszę, że też kupowałem na agito.pl i polecam ten sklep - nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów, również nie mam zastrzeżeń do terminowości wysyłki czy czasu realizacji zamówienia (jak to w niektórych innych sklepach bywa ;)).

RLK
komentarz
komentarz

Ja mam zastrzeżenia do agito. Dostałem uszkodzony ekspres do kawy. Pęknięta obudowa. Pani na infolinii przez 20 minut nie potrafiła pojąć, że to nie ja go zniszczyłem, tylko taki już do mnie trafił, co było udokumentowane protokołem kuriera(defekt wykryłem kiedy przyjmowałem paczkę). Generalnie nie chciałem się już z babskiem kłócić więc darowałem sobie reklamacje i pojechałem do serwisu firmowego i kupiłem uszkodzony moduł. Jednak więcej z agito nie chcę mieć nic wspólnego.

  • 2 miesiące później...
Gość
komentarz
komentarz

MORELE.NET. - NIE POLECAM
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=271464

  • 3 tygodnie później...
Kedar_Adnelom
komentarz
komentarz (edytowane)

Na agito kupowałem ostatnio i przesyłka dotarła w przeciągu kilkunastu godzin bo zamówiłem ok 14-15  a następnego dnia o 12 już kurier dzwonił :) Także miłe zaskoczenie. Za to nigdy w życiu nie kupie niczego w euro rtv agd kupiłem tam golarkę po podłączeniu do ładowania okazało się że bateria jest pełna a sam sprzęt niechlujnie w pudełku leżał stwierdziłem więc że nie chce towaru ze zwrotu czy po innych perypetiach i poszedłem do sklepu wymienić. Na miejscu okazało się że zwrotów nie ma a do wymiany się nie kwalifikuje bo używana ( po zdjęciu ostrzy tnących i głowicy masa włosów się posypała) Żebyście widzieli moją minę.....;/

RPS
komentarz
komentarz

Jak to się nie kwalifikuje ? Zapłaciłeś za nowy towar ? Dostałeś używany ? Powiedź, że jeżeli tego nie przyjmą to idziesz do rzecznika a w najgorszym przypadku zakładasz sprawę...

Inaczej na ciebie popatrzą...

  • Dobra wypowiedź 1
Kedar_Adnelom
komentarz
komentarz

Cały ten ich kierownik sklepu na dzień dobry mi z perfidnym uśmiechem wykrzyczał że mogę sobie z tym iść do rzecznika pk a i tak nie udowodnię że towar był używany przed zakupem. ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.