x-kom hosting

Need For Speed: Pro Street - Temat Główny

Gość
komentarz
komentarz
Właśnie, to prawda, czy tylko marketingowy bajer?? :D

Prawda, może lekko przesadzili z długością, ale w sumie wszystko zależy od mocy i umiejętności kierowcy. :P

Tu masz mały dowód: http://pl.youtube.com/watch?v=LYdUTWnAPas&...feature=related :)

lukasz_13_94
komentarz
komentarz
To ja wiem, że w real się da :P, ale chodi mi o to czy w NFSie także :D

Sory za nieścisłość :)

Tak,da się... :):)

NfsPs Jest Super!! :):)

kody do NfsPs:

COKEZERO - Odblokowuje specjalną wersje VW Coke Zero Golf GTI za darmo.

ONLINESUBARU - Dodaje Subaru Impreza WRX Sti dla trybu online za darmo.

MITSUBISHIGOFAR - Dodaje Mitsubishi Lancer Evolution za darmo.

SAFETYNET - Markery na reperacje naszego auta.

CASHMONEY dodaje 10000 $

REGGAME - zabawna rejestracja?

ZEROZEROZERO Odblokowuje inną wersje VW Golf GTI za darmo.

1MI9K7E1 - nieznany wynik?

1IS97A1 - Odblokowuje Felgi.

W2IOLLO1 - Odblokowuje Vinyle.

1MA9X99 - Odblokowuje Decale (napisy).

HORSEPOWER - Upgrade Silnika.

ITSABOUTYOU - Dodaje Audi TT za darmo.

WORLDSLONGESTLASTING - Dodaje Dodge Viper SRT10 za darmo.

ENERGIZERITHIUM - Odblokowuje specjalny Lithium Energize Vinyl za darmo.

CASTROLSYNTEC - Odblokowuje Castrol Syntec Vinyl za darmo.

LEIPZIG - nieznany wynik?

IPZIG - nieznany wynik?

UNLOCALLTHINGS - Dodaje Nissan 240SX, Pontiac GTO, Chevrolet Cobalt SS i Dodge Viper (getunt) za darmo.

COLLECTORSED Odblokowuje Acura NSX, Acura Integra, Audi RS4, Lexus IS350, Pontiac Solstice GXP za darmo.

Jeśli masz na swoim kompie save z Carbona, to dostajesz trzy naprawy i jedną pełną

Gość
komentarz
komentarz

Robimy niby lige? :>

Kamix
komentarz
komentarz

Ja raczej nie moge, bo na moim dziadku ledwo ciągnie :P

michok
komentarz
komentarz
Ja tam zadnego dymu nie widze....

moze karta zbyt slaba ;>

gra jest fajna...zaczynalem ja chyba 3-4 razy ale sie oplacilo...po przejsciu all nie trzeba placic za naprawy :).

zniszczenia...no coz...niby bodykit sie sypie ale to wszystko ;/. baaaardzo zdenerwowalo mnie dachowanie...jesli juz wydachujemy to lipa...koniec...wyscig od nowa ;).

odnosnie osiagow...najlepszy samochod na 1/4 mili to Toyota Supra...sprawdzalem wszystkie...po pelnym tuningu ma 920 hp i krece nia ok. 6-7 sek. :).

na poczatek polecam nissana s13 ;].

Właśnie, to prawda, czy tylko marketingowy bajer??

to prawda...mozna smigac na 2 kolach tylko trzeba miec wystarczajaco duzo mocy ;).

jak sie postarasz to mozesz przejechac cala 1/4 mili na 2 kolach ;).

Damian93
komentarz
komentarz

Prosze o pomoc czego tnie mi sie nfs pro street to moj nr gg 9432074

O to moj sprzet:

Nvidia GeForce 7300 gs rozmpiar pamieci 512

Pentium 4 3,00 GHz

2,00 GB Ram

Los_Emilos
komentarz
komentarz

jeśli grasz na maksymalnych to na 7300 nie pójdzie (tak mi się wydaje). Jeśli podajesz gg to znaczy że chyba możesz mieć zasyfiony/zawirusowany komp i nic o tym nie wiedzieć.

waz
komentarz
komentarz
Prosze o pomoc czego tnie mi sie nfs pro street to moj nr gg 9432074

O to moj sprzet:

Nvidia GeForce 7300 gs rozmpiar pamieci 512

Pentium 4 3,00 GHz

2,00 GB Ram

Mój kolega ma bardzo podobny sprzęt, tyle że 1 GB ramu i jemu chodzi nieźle. Musisz tylko zmniejszyć rozdzielczość ekranu/jakość obrazu i nie powinien się ciąć.

PS. Gierka mi się bardzo podoba. Szkoda, że mam za słabego kompa...

bartek
komentarz
komentarz

Skoro w podpisie wszystko o NFS pro street to piszę tu.

Otóż mam taki problem, że coś mi się porobiło z save'ami i gdy tylko wklejam swoje zapisy (do moich dokumentów - robiłem format) gra wariuje i wyłącza się. Jestem juz pod koniec i nie chce przechodzić od nowa. Wie ktoś co z tym zrobić?

Damian93
komentarz
komentarz

Waz jak ma twój kolega ustawiona gre?

waz
komentarz
komentarz
Waz jak ma twój kolega ustawiona gre?

Nie wiem dokładnie, ale ustawiony ma albo gdzieś w "połowie" grafikę(jakość i rozdzielczość, nie wiem dokładnie jak tam to się nazywa w NFS PS), albo troszkę niższą. Spróbuj, może ci pomoże.

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Przeszedłem prawie całego pro streeta, został mi jeszcze ostatni dzień wyścigów przed królem speeda. NIENAWIDZE speedów, a muszę zdominować ten dzień, żeby mieć 100% gry. Później już będzie łatwo, król w każdym wyścigu wkomponuje sie w słupa, ale nie o tym.

Nie potrafie wygrać żadnego wyścigu. Jeżdżę Skyline'em, ale próbowałem: Zondą, Lancerami, Porszakami, wszystkimi BMW, Lambo... i wiele, wiele innych...

Gram na kierownicy, z gripami nie miałem żadnych problemów, jeździ się fajnie, ale w speedach JEŹDZI SIE INACZEJ! Wóz prowadzi się jak pijana ladacznica, mam baaaardzo duże opóźnienia skrętu, nie wyrabiam na zakrętach, rozwaliłem już krzesło, pogryzłem blat, ale nie pomgoło.

Więc mam prośbę: jak i jakie auto ustawić?

//następnym razem użyj funkcji "szukaj" zanim założysz temat!

//do NFS został założony temat główny

//naekana

casion
komentarz
komentarz

Kup sobie lambo, zrob na maxa i podlacz klawiature : ) Ja tez mialem problemy z przejsciem speedow ;D Zrobilem tak i przeszlem je bez problemowo : )

Gość
komentarz
komentarz

na klawiaturze jest tak:

prawa, lewa, prawa, lewa, gleba

aXE
komentarz
komentarz

Kup Supre , na maxa i git :P

Przemek
komentarz
komentarz

A ja proponuje wylaczyc to cale smieszne wspomaganie i poziom "trudnosci" ustawic na King/Krol.

Wtedy najlepiej sie kieruje samochodem.

aXE
komentarz
komentarz

Przemek :D ABS się czasem przydaje :D:P resztę można wyłączyć :D

Adixx
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o te wspomagania :P to z własnego doświadczenia wiem że zazwyczaj przez nie to nie mogłem samochodu prowadzic także spróbuj :D

Gość
komentarz
komentarz

Tylko, ze nie napisalem, ale gralem na wszystkich poziomach wspomagania. Chodzi mi o to, że są straszne opóźnienia.

Suprą też próbowałem - mialem 700KM i na starcie już zostawałem.

aXE
komentarz
komentarz

Ja mam Lambo xD 880 KM mam ostatni dzień wyścigów :D I na pustyni jadę 400 na godzinę na prostej i zjeżdżam w dół i robie FRONT FLIPA xD

sox91
komentarz
komentarz

HEHE :D Ja jeszcze Pagani Zondą i nie zaminiłbym jej na nic innego xD

aXE
komentarz
komentarz

pagani to gów** , ie trzyma sie drogi i jest brzydkie

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam Zonde do gripu... Nie lata po drodze, bo dosłownie ją przykleiłem do drogi. Wspaniale mi sie jezdzi. Ale nie radze sobie ze speedem

aXE
komentarz
komentarz

Ja wydałem na lambo 600 tys :( Sprzedałem za 180 tys, teraz zbieram na Zonde tak ją wychwalacie :P Acha eteraz mam EVO X ale świetnie sie trzyma drogi ale jest trochę wolne :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.