x-kom hosting

Need For Speed: Pro Street - Temat Główny

Gość
utworzono
utworzono

Need For Speed: Pro Street

Need for Speed ProStreet to kolejna odsłona najpopularniejszej na świecie serii zręcznościowych wyścigów opatrzonych logiem koncernu Electronic Arts. W odróżnieniu od swego poprzednika, Carbona, opisywana część znanej sagi całkowicie zrywa z ideą nocnych, nielegalnych wyścigów, a jej akcja - dla wywołania kontrowersji wśród graczy - przenosi się wreszcie na profesjonalne, zamknięte tory.

data premiery: 13 listopada 2007

data wydania PL: 23 listopada 2007

SCREENY: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=89923

-> Wymagania <-

Oficjalne wymagania sprzętowe:

- System: Windows XP/Vista;

- Procesor: 2.8 GHz albo lepszy (Windows Vista zalecane 3.0 GHz);

- Pamięć: 512 MB (Windows Vista 1 GB);

- Karta Graficzna: 128 MB z Pixel Shader 2.0, kompatybilna z DirectX 9.0c*

- HDD: 8.1 GB wolnego miejsca na dysku;

- DirectX: Wersja 9.0c;

- Napęd DVD: 8x;

- Multiplayer: minimalnie 512 kb/s

______________________________________________________________________

Mam tez ochote zrobienia Ligi Pro Street :D Byliby jacyś chętni?

//ja chce ja chce! wybierz mnie wybierz mnie! :hahaha:

//naekana

Gość
komentarz
komentarz

NFS PS to jakaś porażka - totalne dno...

Gość
komentarz
komentarz

A i tak GTR2 to najlepsza samochodówka. I przynajmniej tania (po premierze 29zł).

A z NFS to tak:

Najfajniejsze drifty były w Undergroundzie pierwszym

ale w Carbonie był kanion... jedyna przewaga

Najlepiej grało mi sie w NFS:MW, ponieważ jeździło się w dzień i trasy były zróżnicowane

no i fajnie sie przed policją uciekalo

Underground 2 najbardziej oddał klimat miasta i nielegalnych wyścigów

a Carbon to porażka (ale drifty nie sa tam takie złe...)...

GuziecPL
komentarz
komentarz

Mi się tam podoba Pro Street. Ale ja zawsze miałem inny gust od innych. Uważam że Airborne jest gierką świetną. Jak będę miał oryginała to chętnie wstąpię do tej ligi:)

kszyhu87
komentarz
komentarz

wydaje mi się, że EA im dalej idzie .. tym gorzej

najlepsze były undergroundy :-) a tak wogóle need for speedy to zręczniościowki, a ja wole symulatory :-)

Lipton
komentarz
komentarz

totalna porazka okazal sie Carbon najgorsza moim zdanie gra z serii NFS juz lepsze Hot Pursuit. Najlepsze oczywiscie Underground 2 supeerr po prostu grafika samochodu lepsza niz w Carbonie.

Sean
komentarz
komentarz

nie wiem co widzicicie w undeground 2 ...nalepszy to NFS MW...podobał mi sie tez drift w carbonie...pozdrawiam Sean

Gość
komentarz
komentarz

Każdy NFS jest... LEPSZY od poprzedniego. Taka prawda. W U1 była możliwość tuningu, U2 - lepszy tuning + lepsza grafa + jazda po miescie, MW - ładna grafika i fabuła, marna bo marna ale zawsze coś... Później w Carbonie świetny drift i po raz pierwszy autosculpt, a w Pro Street będzie napewno swietny tuning, jest ładna grafa i wreszcie model uszkodzen.

A Wy jak zwykle marudzicie bo Wam kierowanie nie spasowało od pierwszego przejazdu :mellow: Przyznaje, na klawiaturze moze nie jst najlepsze ale włączcie pada poświęćcie godzinke i też stwierdzicie ze sterowanie jest DOBRE.

:)

mikrus
komentarz
komentarz
Każdy NFS jest... LEPSZY od poprzedniego. Taka prawda.

Tu się nie zgodzę z tobą. Carbon nie był lepszy od poprzedników, moim zdaniem był wydany na siłę. Pewnie, każda wersja miała swoje + i - ale to nie zmienia faktu, że ogólne wrażenie było słabe.

Pro Street oczywiście obowiązkowa pozycja dla wielbicieli gatunku, i ja też bym pograł (gdybym miał ciut lepszy sprzęt) bo grałem we wszystkie części od samego początku, ale czy to taka rewelacja?? Czy po prostu dobrze zrobiona gra.

Nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak np Crysis czy Call of Duty 4.

Gość
komentarz
komentarz

A na mnie w sumie crysis też nie zrobił jakiegoś wielkiego wrażenia (przynajmniej takiego jak przed premierą). Prawda jest taka że gry które są bardzo nagłaśniane przed premierą nie podobają sie graczom bo Ci oglądając trailery i screeny już sobie tworzą jakiś obraz gry a potem sa zawiedzeni ze nie jest taka jak sobie wymarzyli... :P

Ja np. o COD 4 usłyszałem w dzien kiedy wyszło demo i gra mi sie bardzo podoba, jest prawie idealna, a np. o Crysisie dużo czytałem, oglądałem i już nie jest tak różowo :P

Pozatym każdy ma inny gust, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje :D

riken
komentarz
komentarz

Jak dla mnie najgorszy NFS to NFS:MW ponieważ denerwowało mnie to jeżdżenie na jednej i tej samej trasie,zawsze troszkę sie zmieniało ale czułem sie jakbym pamiętał tą trasę na pamięć,co daje nudnawą grę <_<

NFS:PS nie zrobił na mnie super wrażenia lecz jak wiem będą bardzo ciekawe tuningi,będzie trzeba wiedzieć co kupić aby polepszyć furkę co nie żeby zmniejszyć osiągi fury,myślę że to może być coś fajnego i nietypowego w NFS ;)

Najlepszy NFS to Need for Speed Hot Pursuit 2 to była gra,pamiętam zawsze koledzy sie ścigali kto pierwszy kupi Ferrari heheh,ale grało sie w tą grę dniami i wcale sie nie nudziła.. ;)

/Pisze się "tą" :P

mcickx

Saper
komentarz
komentarz

W nowego NFsa jeszcze nie grałem, ale śmiem sądzić, że to niewypał. Zawsze robią taką wrzawę medialną wokół swoich produktów a potem okazuje się, że to zwykły hłam .Pozwolę porównac sobie EA to FastFoodów: ich gry to najczęściej odgrzewane kotlety, gry niczym nie różniące się od poprzednich odsłon serii, jest tylko mała różnica - w fastfoodzie możemy kupi tanio, a tu - nie bardzo. EA traktuje graczy jedynie jako źródło zarobku, sprzedając byle jaki kicz za bardzo duże pieniądze (normalna gra wydana np. przez CDProject od tego czasu od kiedy wyszedł Carbon kosztowałaby już 50zł a EA za Carbona dalej liczy sobie ponad stówkę). Zero nowych pomysłów tylko droga w przetarte schematy i dlatego nie spodziewam się niczego dobrego po PS

lukasz_13_94
komentarz
komentarz
Mam tez ochote zrobienia Ligi Pro Street :D Byliby jacyś chętni?

jaa :D:D

GuziecPL
komentarz
komentarz

Widzisz niby EA taki syf a najbogatszą (tak mi się wydaje) jest firmą w branży komputerowej.. I jak oni to robią?? :) Np. takie Simsy, w każdym dodatku jest jakiś mały bajer za który trzeba płacić 80 zł. I mnie dziwi że gra ma wielu fanów którzy kupują te bajerki troszkę urozmajające grę. Według mnie powinny być one darmowe.

Saper
komentarz
komentarz
Widzisz niby EA taki syf a najbogatszą (tak mi się wydaje) jest firmą w branży komputerowej.. I jak oni to robią??

Jak?? To proste! Po pierwszę wykładają naprawdę dużą kasę na markerting, a po 2, co jest w pewnym sensie skutkiem ubocznym, bazując na tych samych schematach zdobyli uznanie, bo kiedyś ich gry to było coś, a teraz wiele ludzi idzie za tym stereotypem i kupuje ich gry

Gość
komentarz
komentarz

Saper - denerwuje mnie takie gadanie... <_< Ględzisz jak jakies stare baby. Jeszcze nie grałeś a już marudzisz ze jest beznadziejna. Weź podejdź do gry optymistyczne a nie odrazu po oglądnięciu intra stwierdzasz "eee... ch**owa" :angry:

Ehhh...

Tutaj macie Demo expander czyli możliwość pojeżdżenia innymi autami w demku:

http://download.nfsnation.com/files/demoexpander.zip

:)

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

Co teraz mam zrobić??

Mam błąd:

nbnbnkf1.png

:(:(

Gość
komentarz
komentarz

Hmmm... może sprobuj sciagnac jeszcze raz bo niewygląda mi to na "gryzienie sie" z czymś... Raczej zle ściagniete :)

Pozatym jeśli nawet nie zadziała to nie ma sie czym martwic - do premiery jeszcze tylko 1dzien! :)

EDIT: Właśnie doczytałem ze tyrzeba miec to zeby zainstalowac expandera:

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

bartek_00
komentarz
komentarz

Dzisiaj premiera ;) Pewnie wszyscy juz bija na warez ;) Ja jednak poczekam , ze spokojem bo nigdy nie podniecalem sie zbytnio na NFS ...

Gość
komentarz
komentarz

na warezach pusto :P Sam sprawdzałem :P U mnie przeważnie jest tak że sciagam najpierw pirata a potem robie "update" na pełną (wersje kolekcjonerską przeważnie :P ) :)

bartek_00
komentarz
komentarz

Tak tak :) Kazdy tak robi :) Najpierw przejdzie na piracie , a potem , zeby nie byc zlodziejem zamawia org . klucz ;)

Sean
komentarz
komentarz

zalatwie sobie pelna wersje od kumpla i powiem czy nowy NFS porownuje sie choc do Carbona...

grzeg16
komentarz
komentarz

Mi się MW i Carbon nie podobały. Zato cudowna była seria Undrground, powinni stworzyć Undegrounda 3. A ProSteet to już wogulę mi się nie podoba. <_<

PS. grałem we wszystkie NFS jakie wyszły na PC, czyli (chyba) 11 gier w tym 3 orginały. B)

Gość
komentarz
komentarz

Zagrajcie sobie w pełną, ponoć zmienił sie troche styl kierowania... ;) Sam sprawdze może jutro... ;]

Kamix
komentarz
komentarz

To jak ty sprawdzałeś ? Na warezach roi się od linków do Pro Street :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.