x-kom hosting

Need For Speed: Pro Street - Temat Główny

Gość
komentarz
komentarz

No tak, ale Ty sprawdzałeś 14.11 a ja 13.11 ok. godz. 17 - wtedy jeszcze nie było :P Pierwszy torrent pojawił sie ok 19 ;)

maniek86
komentarz
komentarz

jak ktoś już ma nowego nfs to niech sie podzieli warzeniami z gry

aizo
komentarz
komentarz

Taki sobie....

Plus ze ma niskie wymgania

Widzałem nawet

CD--romx8 !!!(tak cd-rom choc gra wydana na DvD)

ram 256.....

proc 800........

śmieszne ale i tak nie rusza nawet na lepszych kompach ,taki bład:D

Mi smiga na ge 6150 ,i mam ok 20-30 fps,

Jakoś odczuwa sie brak tej zabawy jeżdżąc sobie po mieście z raczej nie bardzo dozwalana prędkości :) itp

Kamix
komentarz
komentarz

Mógł byś podać całkowy konfing komputera, tak dla mojej ciekawości ;)

aizo
komentarz
komentarz
Mógł byś podać całkowy konfing komputera, tak dla mojej ciekawości ;)

3200+athlon

3gb

Grafuika jak wyżej

lboo392
komentarz
komentarz

jak wyglada system zniszczen w finalnej wersji? bo w demie byl prawde mowiac biedny... chociaz i tak sie wczoraj z kumplem zajawilismy.. i czkeam nadal -.-

maniek86
komentarz
komentarz

jeszcze jestem ciekawy jak sie prowadzi w drifcie

sim60
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam już te gry:) bardzo mi się podobają. Grafika bardzo śliczna ale pro street i crysis nie mogą pokazac maxymalnej grafy na XP :/ do maxymalnej grafy jest im potrzebna Vista.

//przyklejam temat tymczasowo, bo jest mało widoczny

//naekana

reaper
komentarz
komentarz

Fakt ze carbon to bubel. Mi dobrze sie gralo w MW. Prostreet? hmm moze byc ciekawa. gralem w demko i powiem ze spodobalo mi sie. sposob w jaki przeprowadzamy modding, samochody. Napewno sobie go zakupie. Czekam zeby zobaczyc jak zrobili drift, a zapowiada sie super. POZDRO aLL!

Saper
komentarz
komentarz

Już mam pełną no i..hmm, nie jest źle,ale żadnej rewelacji również nie zobaczyłem, co prawda nie gram jeszcze długo. To co mnie najbardziej zabolało to to, że w 11 odsłonie serii nie ma czegoś takiego jak wolna jazda :/ (trochę już przeszedłem i niestety dalej będzie pewnie tak samo :/), nie możemy pośmigać sobie po mieście, jeździmy tylko na torach :/

GuziecPL
komentarz
komentarz

Saper powiedz nam jak sie driftuje, bo sam jestem ciekaw?? Do której części są najbardziej podobne??

Saper
komentarz
komentarz

Drift trochę "ujarzmili" w porównaniu do Carbona, nie ma tu żadnych specjalnych stref ani mnożników, przyłożyli się do realizmu. Driftuje się całkiem przyjemnie

gary1985
komentarz
komentarz

Witam wiec mam problem z NFS.Moj konfig kompa to:

Procek 2.66 E6750 Core 2 duo podkrecony na 3.2

Karta:Pait GF 256MB Sonic+

Ramy:DDR Geil 800mhz CL4 Ultra

Płyta:Asus 5PK intel P35

Wiec jak odpalam Nfs to tak jakos dziwnie przycina, tak jakby sie samochód zatrzymywał i jechał dalej w ułamku sekundy.Właczyłem program do sprawdzania fps i mam 40 fps sredno.Znajomy ma gorsza grafe i procek i mu chodzi normalnie.Instalowałem juz nowe stery nie wiem co może być.Jesli kto może pomoc będę wdzięczny :)

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to dobrze że nie ma funkcji "wolnego miasta" ;p bo i po co robić kolejne GTA :P

Saper
komentarz
komentarz
Moim zdaniem to dobrze że nie ma funkcji "wolnego miasta" ;p bo i po co robić kolejne GTA

No to zależy od gustu :P. Równie dobrze można powiedzieć po co robić nowego NFS'a bez wolnego miasta :P, moim zdaniem te wolne miasto trochę urealniało rozgrywkę :)

Gość
komentarz
komentarz

A ja sie wlaśnie "zdenerwowałem" bo kupiłem GT500 który okazał sie lipnym autem, teraz wymieniłem go na Skyline ale bez tuningu to gówno a nie auto wiec jestem w dupie, że tak powiem <_< Więc po jakichś 10h grania stwierdzam że sram na tą gre :/

Saper
komentarz
komentarz

I prawidłowo :)

Ja też się wkurzłem, kupiłem Mitsubishi Lancera Evolution 9 i też się do d**y okazał.

Na gripy dobry jest ten pierwszy Nissan po max tuningu

Gość
komentarz
komentarz

Ale śmieszne jest to że kupujesz auto za 60k $ i po tuningu jest warte 21k $ <_< :huh: Bez sensu :mad:

Próbuje jeszcze grać, ale za cholere teraz nie moge wygrać gripów w tym 3cim Race day'u... :P

Saper
komentarz
komentarz

Ja wszystkie gripy wygrywam nadal początkowym Nisssanem :P, tyle, że stuningowanym na max

black_lady
komentarz
komentarz

Gierka zapowiada się ciekawie....chociaż pewnie będzie dużo plastiku itp....

ciekawe jak ją ocenia na hyperze....

bo małe info już zapodali

http://www.hyper.pl/news?11955965931062

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Czy uruchomi mi się to na:

FX5200

AMD 2000xp (podkręcony do 2GHz)

756 ram?

Gość
komentarz
komentarz

mam kazda gre NFS moim zdaniem najlepsze sa 4 ostatnie wydania.;.. czyli NFS PS, CB,MW, UN2 podobaja mi sie nawet ale najlepsza jest nfs mw a ps jest sredni ale tez niezly....moj komp to???::: nic nie podkrecane:-procek 2 rdzenie podobno na jeden przypada 3.6gHz-ram 2GB ddr2!!!-grafa geForce 7300le 256mb ddr2

Kamix
komentarz
komentarz
Czy uruchomi mi się to na:

FX5200

AMD 2000xp (podkręcony do 2GHz)

756 ram?

Raczej się uruchomi :)

Ja troche pogrywam na Athlonie 2000+ Radku 9600 SE 512 DDR i nic nie podkręcane :D

Ledwo chodzi i lagi duże, ale czego sie nie robi żeby prograć w NFS-a :P

Gość
komentarz
komentarz

Na moim kompie wygląda średnio (Without AA... dużo opcji na niskie) i na rozdzielczości 800x600 przy tanim LCD 17 cali.

I wcale nie chodzi za dobrze, często zwalnia, ale nie powiem, żeby się cięło.

Może jakbym miał kierownicę, wyglądałoby to inaczej, ale tak to nie chce mi się grać na klawie z kilkunastoma efpeesami.

Same tory? Uwielbiałem jeździć po mieście w nocy bez zobowiązań.

Maat91
komentarz
komentarz

Moj komputer to:

Procesor: Pentium D 3gh

System: Windows XP

KG: Geforce 7600gs

CD-ROM: DVD Rom 16x

RAM: 1giga

No i dlaczego gra mi sie wiesza nawet na minimalnych detalach?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.