x-kom hosting

Premiery gier PC 2017-2018

RobRobson
komentarz
komentarz

GTA V PC i Mass Effect 4 to będzie cuś. Battlefield Hardline też zły nie jest, tylko nazwa.

slivero
komentarz
komentarz

Ciekawe jak będzie wyglądała optymalizacja w GTA 5 aby nie jak w poprzedniej części .

Gość
komentarz
komentarz

Akurat GTA jest dla mnie grą mniej ważną ale też mam nadzieję że nie zajedzie sprzętu :D

Luigio
komentarz
komentarz

Moim zdaniem GTA V na PC będzie wyglądało dużo lepiej niż w oryginale. Wedle zapowiedzi twórców poprawi ma ulec rozdzielczość, poziom detali czy też natężenia ruchu ulicznego. Brzmi git, chyba warto było czekać ;)

Gość
komentarz
komentarz

Mam duży dystans do tego co obiecują a co będzie .Widziałem bugi na PS3 to wiele sobie nie obiecuje 

Luigio
komentarz
komentarz

Też prawda. Watch Dogsy też na gamplayach sprzed roku dużo lepiej wyglądały niż w czasie premiery...

WatchDogS
komentarz
komentarz

Jeśli masz dobrego kompa polecam  Watch Dogs, Assasin Creed IV,Crysis III, Far Cry 3.

Gość
komentarz
komentarz

O grze Watch Dogs, nie mam dobrego zdania .Jest fatalna od strony technicznej .Ciągłe mikro lagi .Niewspółmierne wymagania i masę błędów graficznych .Na śmieszność zasługuje fakt że wbiegając na ulicę to zatrzymują się przed nami przechodnie i samochody .Wbiegając na tory stają pociągi .Wbiegając na podnoszony mos to również staje .Gra żenada od tej strony .Całe szczęście że kolega dostał ją z kartą graficzną .Na dzisiaj w nią nie gra bo jest niegrywalna przez te problemy na sprzęcie typu dysk SSD , 8 GB pamięci ram 1600 MHz ,procesor Xeon 1230v3 i GTX 780 .Może będzie grywalna po 10 aktualizacjach których na dzisiaj brak .Dla mnie dodatkowo nudna wyjątkowo przynajmniej do momentu który widziałem .Dlaczego nudna? Wszystko sprowadza się do pierdół .Zatrzymaj konwój ,przeprowadź samochód ,ucieknij policji  .Przejedź z miejsca A do miejsca B przez punkty w określonym czasie .Po prostu żenada i kilo mułu :D

RobRobson
komentarz
komentarz

O grze Watch Dogs, nie mam dobrego zdania .Jest fatalna od strony technicznej .Ciągłe mikro lagi .Niewspółmierne wymagania i masę błędów graficznych .Na śmieszność zasługuje fakt że wbiegając na ulicę to zatrzymują się przed nami przechodnie i samochody .Wbiegając na tory stają pociągi .Wbiegając na podnoszony mos to również staje .Gra żenada od tej strony .Całe szczęście że kolega dostał ją z kartą graficzną .Na dzisiaj w nią nie gra bo jest niegrywalna przez te problemy na sprzęcie typu dysk SSD , 8 GB pamięci ram 1600 MHz ,procesor Xeon 1230v3 i GTX 780 .Może będzie grywalna po 10 aktualizacjach których na dzisiaj brak .Dla mnie dodatkowo nudna wyjątkowo przynajmniej do momentu który widziałem .Dlaczego nudna? Wszystko sprowadza się do pierdół .Zatrzymaj konwój ,przeprowadź samochód ,ucieknij policji  .Przejedź z miejsca A do miejsca B przez punkty w określonym czasie .Po prostu żenada i kilo mułu :D

Lepiej nie można tego było opisać. Fabuła też jest do dupy trochę. Tak samo jak model jazdy i bronie w grze. Były czasami zacinki spowodowane kiepską aktualizacją gry. Za Watch Dogs'a nawet po kilku aktualizacjach nie dałbym nawet 50 złotych. Jest to gra monotonna gdzie jedynie co jest coś nowego to napisy w polskiej wersji językowej.

dawid007
komentarz
komentarz

Ruszyła przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej gry Memoria, uznanej przez wielu fanów gatunku za jedną z najlepszych gier przygodowych 2013 roku.

Cena z tego co wiem oscyluje w granicach 100 zł, ale np. taka edycja na amazonie w języku angielskim kosztuje 69 euro :P

maciek14166
komentarz
komentarz

Battlefield Hardline dla mnie jest ok, fajny pomysl z policja i zlodziejami heh. Mysle, ze nie ma co tu porownywac do battlefielda 4 i poprzednich czesci bo widac, ze tworcy mieli na mysli zrobic cos zupelnie innego. Graficznie troche salbiej nawet od bf 3 ale ujdzie, co nie znaczy ze kupie. Narazie na becie pote zobaczymy originID: POPROSTUREVO

slivero
komentarz
komentarz

Bezpośrednio czekam na dzień dzisiejszy na Wiedźmina 3 , GTA 5 , Call Od Duty no i nowy BF . No i w sumie FarCry 4 .

RobRobson
komentarz
komentarz

o dziwo fc 3 4 nie skupiaja sie na glownych bohaterach jak inne gry tylko na psychodelicznych wrogach przez co gra jest tam jakims unikatem.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Gość
komentarz
komentarz

Bezpośrednio czekam na dzień dzisiejszy na Wiedźmina 3 , GTA 5 , Call Od Duty no i nowy BF . No i w sumie FarCry 4 .

Dla mnie Call of Duty stało się gniotem z mnóstwem cziterów i prechistoryczną tragiczną grafiką. Kojarzy się z pazernym kłamliwym wydawcą .Seria  BF pewnie będzie kolejną wersją beta sprzedawaną po 200 zł która do poprawnego działania będzie wymagać 3 lat napraw .Boję się o Far Cry 4 po ostatnich machlojkach graficznych Ubi i tym artykule http://pclab.pl/news58390.html  

RobRobson
komentarz
komentarz

nadzieja w gta

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

539
komentarz
komentarz

A ja Wam zazdroszczę...czasu na te wszystkie gry:)

Snajperro
komentarz
komentarz

A ja Wam zazdroszczę...czasu na te wszystkie gry:)

 

Heh szczera prawda. Nie dość, że cały czas wychodzą jakieś ciekawe premiery gier to jeszcze ostatnio jest wysyp wakacyjnych promocji i wyprzedaży. Mam już sporo tytułów, których ani razu nie odpaliłem :P

slivero
komentarz
komentarz

Już nie gadajcie że nie macie tej godziny w ciągu dnia . Nawet pracując itd zawsze jeśli ktoś na prawdę chce znajdzie godzinę aby zagrać .

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 miesiące później...
upperhill
komentarz
komentarz

GTA V !!!!

539
komentarz
komentarz

Już nie gadajcie że nie macie tej godziny w ciągu dnia . Nawet pracując itd zawsze jeśli ktoś na prawdę chce znajdzie godzinę aby zagrać .

Choćby kosztem snu:)

Gość
komentarz
komentarz

Gorzej jak ma się czas a nie ma w co grać .GTA V mnie nie interesuje .Najbliższa w którą chcę zagrać to Far Cry 4 bo oferuje 40 godzin gry w singla a nie po 6 godzin jak teraźniejsze gry .Assassins mnie nudzą

539
komentarz
komentarz

Gorzej jak ma się czas a nie ma w co grać

Marzy mi się taki stan;)

Ja mam gry , których nawet nie odpaliłem raz. :)

Najbliższa w którą chcę zagrać to Far Cry 4

Ja tez nie mogę się doczekać.

  • 4 miesiące później...
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

W roku 2015 czekam na:

Styczeń - Dying Light

Luty - Wiedźmin 3

Marzec - Battlefield: Hardline

gdzieś w tym roku - The Walking Dead The Game Season 3

i tyle. Jeśli mam na coś jeszcze czekać to mi zaproponujcie na co :E


Aaaaa, zapomniałem jeszcze o jednej grze a mianowicie:

marzec -  Pillars of Eternity :cfaniak:

Edytowane przez Igorrodz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.