x-kom hosting

Premiery gier PC 2017-2018

Morango
komentarz
komentarz

A kto czeka na Assasins Creed 4 ?

CrazY.
komentarz
komentarz

W sumie to ja ^^. 3 jest świetna, oby 4 też taka była.

leggo
komentarz
komentarz

Oby nie! Trójka zrobiła na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale ostatecznie była co najwyżej "dobra". Jak dla mnie zdecydowany spadek jakościowy w porównaniu do poprzednich części. Mam nadzieję AC:BF będzie znacznie lepszy.

fassa
komentarz
komentarz

Ja wlasnie czekam na te GTA 5 ( juz od roku)  :E  tak sie ostatnio wkurzylem jak przeczytalem ze dopiero wyjdzie we wrzesniu.. No i na cod mw4

CrazY.
komentarz
komentarz

GTA V fajnie się zapowiada, ale módlmy się o lepszą optymalizację, bo w czwórce to masakra była. -,-

  • 2 tygodnie później...
PiotrCL
komentarz
komentarz

Ja właśnie doczekałam się dwóch premier SimCity (7-03-2013) i Tomb Raider (5-03-2013), powiem szczerze, że żałuje, że doba ma tylko 24h - bo gra sie świetnie! Grał ktoś jeszcze?


Tak, właśnie jakąś godzinę temu obejrzałem końcowy video Tomb Raider'a. Zajęło mi to większość 3 dni na wolnym czasie, ale warto było - jak dla mnie jeszcze lepsze wrażenie od Far Cry 3

  • 1 miesiąc później...
Paw3D
komentarz
komentarz

Po jutrze premiera Metro Last Light na tvgry już grają na gamezilli też, na yt już można zobaczyc całą gre w partach albo przynajmniej pół, bo juz jest kilkanascie partów.

Gra wymiata, ma dobrą grafike i działa na kartach z dx10, za to ma kolosalne wymagania sprzętowe.

  • 2 tygodnie później...
okar19
komentarz
komentarz

Czekam na GRIDa 2 ;)

firlajn
komentarz
komentarz

Ja się nie mogę doczekać Watch Dogs! 

maped71
komentarz
komentarz

Jeszcze w temacie GTA V - z niepokojem przyjąłem informacje, że gra ma być spolszczona, gdyby nagrali ścieżkę dźwiękową z Szycem w roli Franklina to chyba bym umarł ze zgryzoty... Całe szczęście, tylko kinówka;d

  • 2 tygodnie później...
solmyrair
komentarz
komentarz

Po jutrze premiera Metro Last Light na tvgry już grają na gamezilli też, na yt już można zobaczyc całą gre w partach albo przynajmniej pół, bo juz jest kilkanascie partów.

Gra wymiata, ma dobrą grafike i działa na kartach z dx10, za to ma kolosalne wymagania sprzętowe.

 

Zgadzam się.. Metro Last Light może pozytywnie zaskoczyć. Sam podchodziłem do tej gry z lekkim dystansem i jak się później okazało - niepotrzebnie. Gra całkiem niezła, klimat w porządku, a nawet grafika nienajgorsza. Mogę polecić.

 

Ja właśnie doczekałam się dwóch premier SimCity (7-03-2013) i Tomb Raider (5-03-2013), powiem szczerze, że żałuje, że doba ma tylko 24h - bo gra sie świetnie! Grał ktoś jeszcze?

 

pl.bigpoint.com

 

Na SimCity się nie znam, ale za to nowy Tomb Raider to kawał dobrej roboty. Bardzo dawno nie grałem w równie wciągającą grę..:-)

slivero
komentarz
komentarz

Ubolewam że nie stworzono trybu multiplayer w Metro Last Light gra ma potencjał itd. Pewnie zabrakło czasu ... . No szkoda .

Morango
komentarz
komentarz

Dokładnie, jakiś co-op albo jak up, multi byłby świetnym pomysłem i na pewno przyciągnął by więcej fanów,.

Youki
komentarz
komentarz

Ja czekam na Mirrors Edge II, może w tym roku się doczekam.

leggo
komentarz
komentarz

Świetnie byłoby doczekać się Mirror's Edge jeszcze w tym roku, ale wątpię żeby była na to szansa. Na E3 pojawiło się dopiero pierwsze oficjalne info na temat tej gry, a pokazano tak mało, że prawdopodobnie nie pochodziło to z faktycznego gameplayu.

Youki
komentarz
komentarz

Pokazali tylko chyba trailer, który wyglądał jak render gameplay'e z pierwszej części na Frostbite III.

  • 2 tygodnie później...
maped71
komentarz
komentarz

Ja po prezentacji na E3 nie mogę się doczekać The Division, gameplay wygląda pięknie... zresztą podobnie, jak i nowy Metal Gear Solid, ale to dopiero na 2014... No i nieśmiertelny Batman, to na szczęście w tym roku:)

  • 3 tygodnie później...
Sedzio Expert
komentarz
komentarz

Jednymi z najciekawszych premier są Crysis 3, Far Cry 3 i Assasin Creed 3. Gorąco polecam.

PiotrCL
komentarz
komentarz

GTA V ... :)

slivero
komentarz
komentarz

No to będzie gra , ale kiedy na PC dostaniemy ciekawe ... .

Gość
komentarz
komentarz

już w 2014 ale ciekawe kiedy dokładnie :)

PiotrCL
komentarz
komentarz

Pewnie za czasów LGA 9150 lub socketu AM5 :)

Tak czy siak, zazdroszczę użytkownikom Xbox'a

slivero
komentarz
komentarz

Ja osobiście im nie zazdroszczę , bo co to za gra na tak słabym sprzęcie . Mam na myśli konsole nowej jak i starej generacji bo jakby nie patrzeć to i tak nigdy nie przegonią PC-tów z wyższej półki .

Gość
komentarz
komentarz

ale oni będą mieli już gre we wrześni a PC-towcy nie wiadomo kiedy

CrazY.
komentarz
komentarz

ale oni będą mieli już gre we wrześni a PC-towcy nie wiadomo kiedy

Dostaniesz GTA V na Peceta zanim się obejrzysz ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.