x-kom hosting

Premiery gier PC 2017-2018

Gość
komentarz
komentarz

mam nadzieje

slivero
komentarz
komentarz

Myślę że to kwestia do dwóch miesięcy od premiery na konsolach.

leggo
komentarz
komentarz

Na pewno będą chcieli się wstrzelić w okres przedświąteczny.

PiotrCL
komentarz
komentarz

Ja osobiście im nie zazdroszczę , bo co to za gra na tak słabym sprzęcie . Mam na myśli konsole nowej jak i starej generacji bo jakby nie patrzeć to i tak nigdy nie przegonią PC-tów z wyższej półki .

 

ale oni będą mieli już gre we wrześni a PC-towcy nie wiadomo kiedy

 

O to mi właśnie chodziło, też im nie zazdroszczę (jako użytkownik PC'ta), ale zazwyczaj 'konsolowcy' patrzą na grywalność :)

CrazY.
komentarz
komentarz

O to mi właśnie chodziło, też im nie zazdroszczę (jako użytkownik PC'ta), ale zazwyczaj 'konsolowcy' patrzą na grywalność :)

Pamiętajcie, że my PCtowcy dostaniemy o wiele lepsze GTA (grywalność, grafika itd.)

Morango
komentarz
komentarz

Gra na słabym sprzęcie ?? Czyli widzę wypowiada się pokolenie gamer'ów którzy patrzą na grafikę, nie na grę ...

Gość
komentarz
komentarz

ale mając 2 takie same gry tylko jedna z ciulową grafiką a druga z zajebistą to którą grę wybierasz???

slivero
komentarz
komentarz

No nie chodzi tu o to że grafika to priorytet , lecz nie oszukujmy się jest to ważny aspekt . Bo jak patrze na gry z konsol to aż mi ich szkoda ... . Tak dobre tytuły odziane w tak słaba szatę graficzną .

CheaTOveR
komentarz
komentarz

Poza tym zazwyczaj gry na konsole są 2/3 razy droższe od tych na PCta :) Z tego co patrzyłem to kolekcjonerka GTA V kosztuje coś koło 500zł, a zwykła coś koło 250.. Gra na PC myślę że będzie kosztować coś koło 150zł.

slivero
komentarz
komentarz

No za 150 zł kupię tą grę :D

Gość
komentarz
komentarz

właśnie czym jest to spowodowane że różnica cen między konsolą a PC jest dość duża?? bo nigdy nie wiedziałem

Morango
komentarz
komentarz

Pewnie dlatego że wydanie gry na konsole kosztuje więcej. 

 

Ja jako zagorzały fan Sapkowskiego, na wiedźmina 3 mogę wydać nawet i 500 zł z pełną edycją kolekcjonerską 

slivero
komentarz
komentarz

Hehehe 500 zł to już z deka przesada ale za ponad 100 zł za podstawową wersję why not ?

CheaTOveR
komentarz
komentarz

właśnie czym jest to spowodowane że różnica cen między konsolą a PC jest dość duża?? bo nigdy nie wiedziałem

 

Na pewno tym że gry na PCta można piracić ( chyba na Xboxa też, ale jest ciężej niż z PC ), gdyby ceny gier na PCta były tak drogie jak na konsole ludzie po prostu by piracili, a użytkownicy konsol nie mają wyboru i muszą kupować gierki za tak dużą kwotę. Poza tym gdy wychodzi jakaś dobra gra to trzeba dokupić coś do kompa ( jeśli mamy np. starego, a wychodzi jakaś wymagająca gra ), a jak kupi się konsole to ma się ją na długi czas i producenci odbijają sobie to podwyższając ceny gier. Dodatkowo nie wiem czy od tego też zależy bo gdzieś to usłyszałem, ale trzeba się bardziej natrudzić by jakaś dobra gra na konsole miała dobrą grafikę chociaż konsola ma np. 3 lata, a przy wersjach na PC już jest łatwiej bo komputer można ulepszać :)

Morango
komentarz
komentarz

Jak nigdy za grę na PC'ta nie wydałem 150 zł tak na wiedźmina 3 jako ostatnią część i jedną z najlepszych dla mnie gier kupię kolekcjonerkę chodźby kosztowała 500 zł, a co tam, raz się żyje :E

CheaTOveR
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiedźmin 3 raczej nie będzie tyle kosztować, nawet kolekcjonerka :P (wersja na PC), 500 zł kosztuje kolekcjonerka GTA V na konsolę :)

 

Teraz wszyscy mówią tylko o GTA V ( nie mówię prawdziwych fanach Wiedźmina ), a GTA V na PC ma wyjść w 2014r. Tak jak Wiedźmin 3. Cena Wiedźmina 3 nie przerośnie GTA V więc 500 zł nie musisz szykować :D

Edytowane przez CheaTOveR
  • 1 miesiąc później...
Morango
komentarz
komentarz

Ja właśnie przechodzę 3, i zamierzam iść w 4 ;]

witek95
komentarz
komentarz

Ja osobiście czekam na BF4, a najbardziej to na AC4 :D

vaxtor
komentarz
komentarz

A ja czekam na Minicraft 3D ;) hehe

Gość
komentarz
komentarz

a ja czekam na to jak Rockstar się wypowie w sprawie PCtowej wersji GTA5 :)

Morango
komentarz
komentarz

A ja mam problem bo wiedźmin 3 wychodzi mi miesiąc przed maturą :E

Gość
komentarz
komentarz

a tam jest jeszcze porawka

  • 7 miesięcy później...
dawid007
komentarz
komentarz

Proszę o edycje tytułu temat na 2014 roku :)

 

Oraz przy okazji chciałbym poinformować o zbliżającej się premierze gry Memoria w języku polskim, a raczej spolszczeniu.

 

Gra powinna pojawić się na przestrzeni 2 tygodni. Jeśli dowiem się coś więcej na temat konkretnego terminu, postaram się napisać.

 

pozdrawiam i zachęcam do zapoznania się z tą świetną produkcją.

  • 2 tygodnie później...
dawid007
komentarz
komentarz

Sorry że tak post pod postem, ale mam info o zbliżającej się premierze gry Farming Giant 2014 Gold :)

Mają zostać naprawione błędy i ma podobno zostać przetłumaczona na język Polski

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.