x-kom hosting

Jaki procesor? AMD czy Intel?

AMD czy Intel?  

148 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki procesor wybrać AMD czy Intel?



DENIOC
komentarz
komentarz

Ankieta nie jest który jest Tańszy tylko który lepszy Stawiam na Intel choć do AMD nic nie mam tez przed Sandy Bridge procki AMD X6 z zestawami były dobrą ofertą do kupna

stigmatic
komentarz
komentarz

Oczywiście, że obecnie najwydajniejsze procesory ma Intel. Ale ilu użytkowników interesują te najwydajniejsze? 1-2%? :) Zdecydowana większość interesuje się prockami w sensownym przedziale cenowym czyli na LGA 1155 albo AM3 jako tańsza alternatywa. Szczerze nie wiem jacy gracze potrzebują LGA 1366. A sądząc po płytach pod tę ostatnią podstawkę to głównie do nich są skierowane (Gigabyte G1 Killer czy Asus z serią RoG).

Też ciekaw jestem jak wypadną Buldożery. Oby sporo namieszały. Jak dla mnie niech się Intel z AMD biją na wydajność i cenę. Na tym korzystają użytkownicy końcowi ;)

DENIOC
komentarz
komentarz (edytowane)

I tu masz rację ;)
Czy Q9650 3ghz wystarczy do GTx570
Czy Oc do 3.86ghz Q9650

Do GTX570 lepiej brać qx9650 za 950zł z dostawą czy kupić q9650 za 860zł dostawą
Sory że zaśmiecam forum ale jestem ciekaw
Na jedny forum zagranicznym pisało
4ghz w q9650 to trochę wiecej niż potrzeba do karmienia gtx570

itpomoc24h
komentarz
komentarz

To prawda wszystko zależy tylko od kasy.

Teraz najlepiej opłaca się Phenom II X4 840 4x 3.2GHz - taniutki i wydajny, a jak masz więcej kasy to przerzuć ją na zakup lepszej grafiki bo i tak nie ma na rynku programów które by obciążyły ten procesor w 100% , najnowsze karty graficzne przejmują na siebie obliczenia zmiennoprzecinkowe więc reasumując: Ten procesor i jak najmocniejsza grafika, a jak nie chcesz często jezdzić do serwisu to nie zapomnij o dobrym zasilaczu.

pozdro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.