x-kom hosting

Temperatury rdzeni - OCCT i Everest

Gość
komentarz
komentarz

Nie sugeruj się napięciami programów. Płyta warta polecenia. To samo co Twoja, ale ma o jedną fazę zasilania mniej oraz nie ma SATA 3.0.

Pavilio
komentarz
komentarz

Nie chodzi o to żebym się sugerował tylko chciałem po prostu wiedzieć bo u mnie OCCT źle odczytuje wartości i chciałem wiedzieć czy wszystkie Asusy mają taki problem czy tylko moja :)

Gość
komentarz
komentarz

Nieprawidłowe odczyty nie tylko dotyczą Twojej płyty także nie ma czym się przejmować. Ważne, żeby miernik pokazywał prawidłowe.

  • 3 tygodnie później...
Pavilio
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko ja nie wiem jak dokładnie zmierzyć miernikiem napięcia. Po przeczytaniu tego poradnika co zamieściłeś linka nie wiem w jaki sposób podłączyć miernik i co ma być podłączone do zasilacza...

kolego Sayan wytłumacz mi dlaczego u kolegi na mobo Asus M4A88T-V EVO/USB3 880G Socket AM3 i procku AMD Athlon II X3 450 3.2GHz Socket AM3 po włączeniu Asus Core Unlocker wyświetla poprawnie temperatury?? Podobno masz taką samą płytę, prawda??

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Można prosić o screen ? U mnie czasem z poziomu systemu pokazuje 0 stopni, czasem 37 lub 38 *C co mogłoby wydawać się prawdziwą wartością, ale jest to zwykłe przekłamanie ze strony programu. Nie miałem styczności z Athlonami to raz, po drugie nie wiem wszystkiego ;). Tak , posiadam tę płytę.

Pavilio
komentarz
komentarz (edytowane)

A co oprócz screena zamieścić bo chciałem załatwić wszystko od razu? Masz racje ze wszystkiego nie musisz wiedzieć, ja nawet nie oczekuje tego od Ciebie...:-)

Gość
komentarz
komentarz

Wystarczy screen z CoreTemp + CPU-Z Za każdym razem pokazuje poprawną temperaturę ?

PS. Na przyszłość piszę się opr[b]ó[/b]cz ;).

Pavilio
komentarz
komentarz (edytowane)

Musicie wybaczyć bo pisałem z telefonu :) zaraz dołączę te zrzuty. Temperaturę pokazuje za każdym razem tak samo.

Już dokładam screeny:

i co teraz??

Gość
komentarz
komentarz

Widocznie pomimo Unlockera czujniki działają. Może to wynikać z innej budowy, nie umiem odpowiedzieć :E.

Pavilio
komentarz
komentarz

a czy mogę taką płytę zareklamować?

Gość
komentarz
komentarz

Skoro przy wyłączonym Unlockerze wszystko jest OK to nie. Athlon może mieć inne czujniki lub któryś z elementów budowy pozwala na poprawny odczyt.

Pavilio
komentarz
komentarz

Aha. Dzięki wielkie. Postaram się coś więcej dowiedzieć na ten temat.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.