x-kom hosting

InfoBIT.pl - nowy niezależny serwis technologiczny

MidnightTomi
komentarz
komentarz

[quote]Chyba, że oprócz samej prezentacji produktu zrobi się szereg testów i przedstawi to w formie artykułu, a video będzie zamiast zdjęć i opisu do nich.[/quote]
I właśnie o to mi chodziło! Do tego jakieś komentarze i było by świetnie, albo na przykład wchodząc na wasz portal ujrzałem 11 stron recenzji o mafii 2. I myślę że mało osób to przeczyta a taką wideo-recenzje w której lecą sceny z gry i ktoś opowiada o grze dużo przyjemniej się ogląda i więcej się z tego zrozumie.

  • 3 miesiące później...

kelloco2
komentarz
komentarz

Jedno z podstawowych uwag. Czemu jak artykuł czy jakiś test ma >10 stron nie mogę nacisnąć Wyświetl Wszystkie czy coś takeigo tylko trzeba się męczyć klikaniem. Zmęczony po robocie chociaż tutaj chciałbym zaoszczędzić palce i przeczytać ruszając tylko rolką od myszki a nie CRTL+ i kolejno otwieranie stron w kartach. To moim zdaniem podstawa i nie wiem czym to jest spowodowane. Trudniej się czyta a oprócz tego to chciałbym przypomnieć że czasy kiedy transfer był tak pożądany i drogi a ludzie mieli 500mb na miesiąc się skończyły i nie potrzeba ostrzeżenia "Uwaga wczytanie wszystkich stron może wpłynąć negatywnie na transfer" czy coś tego rodzaju. A tu nawet takiej możliwości nie ma

djmakus
komentarz
komentarz

pracujemy nad nową formą strony, która m.in będzie umożliwiała wyświetlanie całego artykułu na jednej stronie

kelloco2
komentarz
komentarz

no i super. już myślałem że boicie sie żeby nie przeciążyć serwera <rotfl>

naekana
komentarz
komentarz

[quote name='dominbik@wp.pl' date='02 luty 2011 - 20:25' timestamp='1296674855' post='1189482']
nie mogę nacisnąć Wyświetl Wszystkie czy coś takeigo tylko trzeba się męczyć klikaniem
[/quote]Ar ju siur? :cfaniak: http://infobit.pl/hardware/msi-ae2420-3d-nie-tylko-w-kinie/6

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='naekana' timestamp='1296842876' post='1191006']
Ar ju siur? :cfaniak: http://infobit.pl/hardware/msi-ae2420-3d-nie-tylko-w-kinie/6
[/quote]
Rozumiem że to tylko w tym artykule tak zrobiono...

snip91
komentarz
komentarz

W kilku, jak nie w większości ;)

kelloco2
komentarz
komentarz

powinna to być raczej opcja taka w CMS obok numerów tych stron a nie dodawana przez samowolkę do artykułów (wybranych)

snip91
komentarz
komentarz

WordPress ma ograniczone możliwości, dlatego jest jak jest.
Tak, jak pisał [b]djmakus[/b] - pracujemy nad nową wersją serwisu.

  • 1 miesiąc później...
Perceptron
komentarz
komentarz

Czy do logowania się na portalu trzeba się do niego rejestrować, loginu i hasła jak na forum nie przyjmuje? Po co coś takiego? o ile dobrze pamiętam można było wcześniej pisać komentarze będąc zalogowanym "przez forum".
Nie rozumiem też przenoszenia wszystkich "Polecane xxx" na portal zestawienia tam są zupełnie nieczytelne zwłaszcza jak opcji wyświetl wszystkie strony, dalej nie ma albo ja nie umiem znaleźć :niepewny: .

Lipton
komentarz
komentarz

Cytuje zdanie z tej strony:
[quote]Tak, jak pisał djmakus - pracujemy nad nową wersją serwisu. [/quote]

benkowik
komentarz
komentarz

[quote name='εpic' date='08 marzec 2011 - 01:51' timestamp='1299545607' post='1216422']
Czy do logowania się na portalu trzeba się do niego rejestrować, loginu i hasła jak na forum nie przyjmuje? Po co coś takiego? o ile dobrze pamiętam można było wcześniej pisać komentarze będąc zalogowanym "przez forum".
[/quote]
Nigdy takiej opcji nie było ale tak jak pisali poprzednicy - pracujemy nad tym.

  • 6 miesięcy później...
gradziel
komentarz
komentarz

hej, czego infobit nie działa od dwoch dni? zmiany zmiany czy awaria? kiedy będzie uruchomiony?

snip91
komentarz
komentarz

Mamy mały problem z hostingiem. Postaramy się jak najszybciej uruchomić serwis z powrotem.

benkowik
komentarz
komentarz

infoBIT powinien już być dostępny jednak logowanie się za pomocą danych z forumpc jest tymczasowo zablokowane.
Wystąpiła dziura w systemie jednak żadne dane[b] nie ucierpiały[/b] i są [b]bezpieczne[/b].

  • 3 tygodnie później...
snip91
komentarz
komentarz

Przywróciliśmy logowanie i komentarze. Ewentualne błędy prosimy zgłaszać tutaj.

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

Czy są szanse, aby zobaczyć testy nadchodzących Radeonów HD 7xxx i GeForce'ów 6xx? Rozumiem, że nie ma sensu testować kart, które już były testowane na innych portalach oraz nie są pierwszej świeżości, ale warto byłoby ujrzeć jakieś nowinki. Sekcja poświęcona kartom wypada ubogo w porównaniu do chłodzeń.

PS. Warto również położyć nacisk na aktualności z branży.

Lipton
komentarz
komentarz

Są na to szanse. Karty od grudnia lub od początku nowego roku będziemy testować na bieżąco w dodatku na bardzo mocnej platformie testowej :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie należy zapomnieć średniej klasie, aby ukazać wydajność na sprzęcie zbliżonym do tego, który posiada większość niźli garstka.

Gość
komentarz
komentarz

Testów na Phenomie X6 czy X4 nikt nie wykonuje a połowa ludzi ma taki sprzęt, kiedy dotrze do redakcji portali że testy wykonywane jedynie na platformie Intel nie oddają realnej wydajności kart graficznych na platformie AMD ?

Lipton
komentarz
komentarz

Trzeba iść na pewien kompromis. Testy zarówno na najmocniejszym CPU Intela i AMD zabierałyby za dużo czasu. No i chyba zapominasz, że to mają być testy kart, a nie procesorów i bądź, co bądź powinno się je testować na nieco mocniejszych procesorach niż PII 955, dlaczego? Patrz mój test skalowania.

Gość
komentarz
komentarz

Znam twój test skalowania i znam niewiedzę użytkowników. Najsłabszym procesorem na jakimkolwiek powinno się wykonywać testy jest właśnie Phenom x4

Skoro wam się nie chce/nie macie czasu i mozliwości to niech choć przy każdym teście widnieje napis:

" Wyniki testów wykonywanych na platformie AMD mogą diametralnie różnić się od tych poniżej na tej samej platformie testowej z wyjątkiem CPU."

Lipton
komentarz
komentarz

Każdy wie jaka jest wydajność PII X4 na tle Sandy Bridge, dlaczego my mamy rezygnować z ukazania wydajności np.: w CrossFireX, bo niektórzy mają Phenoma? Co powiedzą na takie testy użytkownicy i5, i7? Phenom to nie jest najlepszy procesor do ukazania różnic pomiędzy kartami.

Gość
komentarz
komentarz

To chociaż niech napis widnieje.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie widzę takiej potrzeby.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.